Zarządzanie projektami i programami / Agile, Scrum

AW_04 Warsztat Narzędzia Scrum Mastera

Czas trwania:

1 dzień / 8 godzin

Typ szkolenia:

TRADITIONAL Tradycyjne
Cena netto: 1 900,00 zł
Cena promocyjna: 1 550,00 zł
DISTANCE Asseco | Zdalna klasa
Cena netto: 1 500,00 zł
Cena promocyjna: 1 300,00 zł
AWirtualnaKlasa Asseco | Wirtualna klasa
Cena netto: 1 500,00 zł
Cena promocyjna: 1 300,00 zł

Gwarancje:

Gwarancja 100% satysfakcji Gwarancja 100% satysfakcji
Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia
Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta
Informacje o szkoleniu
Celem warsztatu jest poszerzenie wachlarza technik i narzędzi, jakie stosujemy w codziennej scrum masterskiej pracy. Jest to okazja do poznania praktycznego spojrzenia na rolę Scrum Mastera i zdobycia doświadczeń od osób, które pełniły te rolę w małych i dużych organizacjach. Uczestnicy nie tylko mają możliwość przećwiczenia wybranych aspektów indywidualnie oraz w grupach, ale także uczą się jak facylitować przebieg ćwiczeń, szkoleń i nie tylko.
 
Warsztat realizowany jest:
 • W formie Tradycyjnej - trwa 1 dzień, czyli łącznie 8 godzin lekcyjnych,
 • W formie Wirtualnej Klasy - trwa łącznie 8 godzin lekcyjnych i może być realizowany w następującym układzie: 2 dni w sesjach po 4 godziny lekcyjne.
Uczestnicy

Warsztat Scrum Master Toolbox dedykowany jest przede wszystkim obecnym i przyszłym Scrum Masterom, entuzjastom podejścia scrumowego i wszystkim chcącym nauczyć się przydatnych narzędzi i technik. Do skorzystania z warsztatu wymagana jest jedynie podstawowa wiedza o Scrum.

Wymagania wstępne
Brak wymagań wstępnych
Zagadnienia poruszane podczas szkolenia
 • Praktyczne omówienie procesu scrumowego
 • Scrum-but, czyli najpopularniejsze odstępstwa od Scrum Guide i ich konsekwencje
 • Antywzorce Scrum Mastera
 • SM na Wydarzeniach Scrum
 • Narzędzia wspomagające SM-a w dużych organizacjach (Scrum of Scrums, Gildie)
 • Techniczne pomoce dla SM-a
 • Wizualizacja postępów prac
 • Wsparcie PO w pracy nad backlogiem i wizją
 • Techniki z pod znaku Liberating Structures i Management 3.0
 • Umiejetności miękkie Scrum Mastera
Informacje dodatkowe

Informacje o szkoleniu

 • Organizacja szkolenia: otwarte lub dla grup zamkniętych
 • Język szkolenia: polski
 • Język materiałów: polski
 • Wielkość grupy: od 8 do 12 osób
 • W cenie szkolenia: materiały szkoleniowe
 • Akredytacja: warsztat autorski Asseco Data Systems S.A.
Gwarancja terminu szkolenia

Program Gwarancja terminu szkolenia daje Klientom pewność iż szkolenie, w którym rozważają swój udział odbędzie się w planowanym terminie i lokalizacji. Gwarancja terminu szkolenia to program obejmujący kursy, które odbędą się w planowanym terminie bez względu na ostateczną liczbę uczestników. Wszystkie szkolenia objęte programem są wyróżnione w katalogu szkoleń dedykowaną ikoną http://szkolenia.assecods.pl/HarmonogramSzkolen.


Gwarancja 100% satysfakcji
Dzięki najwyższej jakości szkoleń oferowanych przez Asseco Academy, zapewniamy naszym klientom Gwarancję 100% satysfakcji z udziału w szkoleniach. Oznacza to, że każdy uczestnik szkolenia otrzymuje od Asseco Academy prawo jego bezpłatnego powtórzenia w sytuacji, w której odczuwa taką potrzebę.
Wystarczy zgłosić chęć powtórzenia szkolenia oraz wybrać termin i miejsce szkolenia, spośród terminów i miejsc dostępnych w harmonogramie szkoleń Asseco Data Systems.

Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia

Program Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia daje Klientom możliwość dostosowania tematyki wybranego szkolenia do własnych potrzeb i oczekiwań, tak aby podczas szkolenia koncentrować się wyłącznie na dostarczaniu wiedzy i umiejętności dokładnie takich, jakich potrzebują jego uczestnicy. Zakres dopasowanego szkolenia może zostać również uzupełniony o tematykę wychodzącą poza zakres szkolenia pierwotnego dotyczącą choćby specyfiki architektury teleinformatycznej lub procedur administracyjnych funkcjonujących w środowisku Klienta bądź analizy przypadku z obszaru codziennej pracy zawodowej w biznesowym otoczeniu Klienta.


Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta

Program Gwarancja szkolenia w siedzibie Klienta daje możliwość zorganizowania dowolnego kursu w siedzibie Klienta bądź w innym uzgodnionym pomiędzy Klientem a Asseco Data Systems miejscu na terenie Polski. Program pozwala Klientom ograniczyć wydatki związane z podróżami oraz czasem spędzonym poza biurem przez pracowników. Dodatkową korzyścią jest fakt dyspozycyjności osób biorących udział w szkoleniu w nagłych sytuacjach wtedy, gdy pilnie wymagana jest ich obecność na stanowisku pracy. W przypadku skorzystania z programu Klient zapewnia jedynie salę szkoleniową lub konferencyjną niezbędną do przeprowadzenia szkolenia wraz z podłączeniem do Internetu. Wszystkie pozostałe elementy usługi są zapewniane przez Asseco Data Systems, w tym wszystkie wymagane urządzenia, takie jak notebooki, sieć bezprzewodowa, zdalne laboratoria, oprogramowanie oraz catering.


Terminy szkoleń