Zapraszamy na specjalne wydarzenie, na którym doświadczycie praktycznego zastosowania dobrych praktyk z zarządzania usługami IT i projektami w oparciu o profesjonalne jednodniowe symulacje.

Data Miasto Nazwa Dobre praktyki Cena standardowa* Cena promocyjna* Rejestracja
30.11.2018 Warszawa Apollo 13 - an ITSM case experience™ ITIL® 1 500 PLN 750 PLN Zarejestruj się
30.11.2018 Warszawa The Phoenix Project DevOps 1 500 PLN 750 PLN Zarejestruj się
30.11.2018 Warszawa The Challenge of Egypt Prince 2® 1 500 PLN 750 PLN Zarejestruj się
30.11.2018 Warszawa Citta Ideale Agile; Scrum 700 PLN 400 PLN Zarejestruj się

Liczba miejsc ograniczona.

Miejsce spotkania:

Centrum Konferencyjne

Golden Floor Plaza

al. Jerozolimskie 123A

Warszawa

W cenie:

lunch serwis kawowy

Symulacje poprowadzą nasi najlepsi trenerzy i konsultanci:

Michał Florys, kierownik linii biznesowej Usługi IT i Bezpieczeństwo Informacji.
Od ponad 15 lat wspiera organizacje IT w transformacji do modelu usługowego, w którym klient i dostarczana mu wartość są w centrum zainteresowania. Pracuje z klientami nad skuteczną komunikacją i integracją Biznesu i Informatyki. Kładzie nacisk na kulturę organizacyjną, rolę lidera w zespole oraz empowerment. Akredytowany trener ITIL®, DevOps, Lean IT®. Akredytowany i doświadczony trener DevOps®, ITIL®, LeanIT®, symulacji biznesowej Apollo 13™, The Phoenix Project™.

Andrzej Sawicki, Trener i konsultant
ITIL® Expert, konsultant IT i Project Manager. Posiada doświadczenie w zarządzaniu kontraktami i w negocjacjach. Absolwent wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Doświadczony i akredytowany trener z obszaru ITIL®, LeanIT®, DevOps oraz symulacji biznesowej Apollo 13™.

Mirosław Prywata, Ekspert i trener
Ekspert architektury korporacyjnej i zarządzania projektami w firmie Asseco Data Systems. Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie i wsparciu klientów w przeprowadzaniu zmian, projektów oraz transformacji. W swojej pracy wykorzystuje ugruntowane metodyki z obszaru architektury korporacyjnej oraz zarządzania projektami i programami. Jest akredytowanym i doświadczonym trenerem AgilePM®, PRINCE2® oraz TOGAF® oraz symulacji biznesowej The Challange of Egipt™ .

Piotr Górny, Ekspert i trener
Ekspert zarządzania projektami z ponad 20-letnim doświadczeniem w różnych branżach, a przede wszystkim pragmatyczny praktyk z trenerskim zacięciem. Absolwent Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej, przez wiele lat zarówno kierownik projektów IT jak i akredytowany trener korzystający z tradycyjnych (kaskadowych) oraz zwinnych (Agile) metod. Ostatnio skupiający się na wdrażaniu w organizacji standardów, metod i narzędzi zwiększających efektywność realizacji projektów. Autor symulacji biznesowej Citta Ideale.

W przypadku pytań zachęcam do kontaktu: szkolenia@assecods.pl

Terminy naszych pozostałych szkoleń znajdziesz na stronie .

Promocja nie łączy się z innymi promocjami i rabatami

*Cena netto za jednego uczestnika. Do ceny należy doliczyć 23% VAT.