5 powodów, dla których warto wybierać autoryzowane szkolenia ORACLE w Asseco Data Systems

Oracle University oraz Asseco Data Systems partner edukacyjny firmy Oracle w Polsce, realizują dla swoich klientów autoryzowane szkolenia dotyczące technologii i rozwiązań firmy Oracle.

Autoryzowane szkolenia ORACLE to szkolenia klasy premium, które gwarantują uczestnikom najwyższą, ponadstandardową jakość.

Zakres merytoryczny

Szkolenia autoryzowane są projektowane przez ekspertów merytorycznych i metodyków Oracle, jakim jest np. doskonale znany w środowisku Joel Goodman. Dzięki temu zakres merytoryczny jest dostosowany do ról osób planujących, wdrażających i utrzymujących rozwiązania Oracle w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Szkolenia są ułożone w przemyślane ścieżki, które pozwalają na zbudowanie kompetencji oraz potwierdzenie ich poprzez certyfikację. W odróżnieniu od szkoleń nieautoryzowanych, autoryzowane charakteryzują się wysoką jakością materiałów szkoleniowych i laboratoriów. Ćwiczenia praktyczne stanowią dominującą część szkoleń i są realizowane wg opracowanych przez ekspertów Oracle scenariuszy, w środowisku laboratoryjnym zapewnianym przez Oracle. Środowiska, w których uczestnicy rozwijają swoje praktyczne kompetencje, są stworzone w oparciu o pełne wersje Enterprise oprogramowania Oracle z wszystkimi niezbędnymi opcjami oraz dostępem do rozwiązań chmurowych Oracle. Szkolenia prowadzą instruktorzy, którzy doświadczenie zdobywali w praktyce wdrożeniowej, aprobowani przez Oracle i posiadający bezpośredni dostęp do bazy wiedzy i specjalnie przygotowanych materiałów trenerskich - merytorycznych i metodycznych - zapewnianych im przez tę firmę.

Możliwość powtórzenia szkolenia

Każdy uczestnik autoryzowanego szkolenia ORACLE ma możliwości BEZPŁATNEGO POWTÓRZENIA SZKOLENIA w sytuacji, w której odczuwa taką potrzebę.

Wystarczy zgłosić chęć powtórzenia szkolenia oraz wybrać termin i miejsce szkolenia, spośród terminów i miejsc dostępnych w harmonogramie szkoleń Asseco Data Systems.
Zobacz szczegóły gwarancji

Standard ośrodka szkoleniowego

Wysoki standard ośrodka konferencyjno-szkoleniowego w centrum Warszawy. Sale szkoleniowe WYPOSAŻONE W NIEZBĘDNY SPRZĘT WIZUALNY ORAZ ULTRA SZYBKI INTERNET.

Uczestnicy podczas szkolenia mogą korzystać z całodziennych i nielimitowanych przerw kawowych, których skład wzbogacany jest o świeże owoce, warzywa oraz orzeźwiające lemoniady, a także lunchu z bogatym wyborem dań mięsnych i wegetariańskich.

Najwyższej jakości sprzęt komputerowy

Zestawy komputerowe, przy których uczą się kursanci to nowoczesne i bardzo wydajne LAPTOPY KLASY BIZNESOWEJ PREMIUM DELL LATITUDE

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje do swojej dyspozycji również dodatkowy monitor podłączony do laptopa poprzez łącze USB. Dzięki temu może na jednym ekranie wykonywać ćwiczenia a na drugim mieć ciągły dostęp do materiałów szkoleniowych w formie elektronicznej.

Możliwość zdalnego udziału w szkoleniu

Nowoczesny sprzęt w tym m.in.

  • kamera wysokiej rozdzielczości,
  • mikrofony kierunkowe, które zbierają głos z całej sali,
  • ekran dotykowy wykorzystywany jako tablica

sprawiają, że uczestnik zdalny ma poczucie faktycznej obecności w sali szkoleniowej, widzi pozostałych uczestników i może bez przeszkód, śledzić prezentację, demonstracje oraz zapiski na tablicy, wykonywać ćwiczenia praktyczne oraz porozumiewać się z trenerem i uczestnikami szkolenia w klasie.

Dołącz do ponad 6000 osób, które przeszkoliliśmy z technologii ORACLE na szkoleniach autoryzowanych

Przeczytaj artykuł

Obejrzyj film

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

+48 801 30 30 30

szkolenia@assecods.pl