EGZAMIN ITIL® 4 Foundation teraz TANIEJ!

ITIL4 już jest! Czas na przygodę! Weźcie udział w naszym nowym szkoleniu ITIL4 Foundation. Dla posiadaczy dotychczasowych certyfikatów ITIL3 Foundation mamy specjalną ofertę.

Czwarta rewolucja przemysłowa, która dzieje się na naszych oczach, tworzy tak szybko zmieniające się i złożone otoczenie biznesowe, że organizacje i ich pracownicy muszą zmienić swój sposób myślenia. Być bardziej zwinni i przygotowani do przyjęcia nowych sposobów pracy - lub zaryzykować porażkę rynkową.

Dlatego właśnie powstał ITIL4, by pomóc organizacjom w dostosowaniu się do tych nowych wyzwań, które mają wpływ nie tylko na specjalistów ITSM, ale także na szerokie grono specjalistów pracujących w cyfrowym świecie.

ITIL4 to zbiór najlepszych praktyk nowoczesnego zarządzania usługami IT, czerpiący garściami z Agile, DevOps i Lean. ITIL 4 to jeszcze większy nacisk na wspólne z klientami tworzenie wartości, to nowy system wartości usług, 7 zasad przewodnich i 4 wymiary zarządzania usługami oraz wiele więcej wartości dla klientów, użytkowników i dostawców usług (IT i nie tylko).

Warunki promocji:

  • Promocja obowiązuje w terminie 1 marca – 31 sierpnia 2019.
  • W trakcie trwania promocji cena regularna egzaminu ITIL4 Foundation dla posiadaczy certyfikatu ITIL3 Foundation zostanie obniżona z 850 zł do 650 zł netto.
  • Aby skorzystać ze zniżki, wpisz w polu „Twoje uwagi”, w formularzu zgłoszeniowym zdanie: „Posiadam certyfikat ITIL3 Foundation”.
  • Warunkiem uzyskania zniżki będzie umieszczenie certyfikatu ITIL3 Foundation przez uczestnika na swoim koncie w systemie PeopleCert.

Zarejestruj się na szkolenie ITIL 4

Sprawdź inne promocje szkoleń

Obejrzyj nagranie z webinaru „ITIL4 - wiemy już wszystko!”

Obejrzyj nagranie z premiery szkolenia ITIL4 Foundation.

Przeczytaj artykuł Michała Florysa o ITIL4
 

Opinie uczestników szkolenia ITIL4

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Infolinia: 801 30 30 30

e-mail: academy@assecods.pl