ZARZĄDZANIE USŁUGAMI (CYFROWE PRAKTYKI DLA BIZNESU)

Według Światowej Organizacji Handlu usługi stanowią największy i najbardziej dynamiczny składnik zarówno gospodarek rozwiniętych, jak i rozwijających się. Usługi są głównym sposobem w jaki organizacje tworzą wartość dla siebie i swoich klientów. Obecnie, prawie wszystkie usługi obsługiwane są przez IT, dlatego organizacje czerpią ogromne korzyści z tworzenia, rozwijania i doskonalenia swojego potencjału zarządzania usługami IT.

Cyfrowe dobre praktyki, wypracowane przez lata przez branżę IT, wychodzą dzisiaj śmiało do Biznesu. Mogą być z powodzeniem wykorzystane w każdej organizacji do przeprowadzenia cyfrowej transformacji i budowy sprawnego modelu świadczenia usług. Dotyczy to dowolnych usług, takich jak choćby: transport, rozrywka, edukacja, medycyna, handel, finanse, ubezpieczenia, itp.

Jeśli pracujesz w firmie usługowej lub takiej, która chce dostarczać wartość klientom poprzez dostarczane usługi, ale nie wiesz jak się do tego zabrać, dobrze trafiłeś – ten webinar jest dla Ciebie.

Jeśli pracujesz w IT i korzystasz z modelu usługowego ITIL - zaproś na webinar koleżanki i kolegów z innych działów. Niech cała firma skorzysta z najlepszych praktyk zarządzania usługami.

Zapraszamy 16 maja 2019 r. o godz. 15:00
na webinar: „Zarządzanie usługami (cyfrowe usługi dla Biznesu)”


Webinar poprowadzi:

Michał Florys, kierownik linii biznesowej Usługi IT i Bezpieczeństwo Informacji.
Od ponad 15 lat wspiera organizacje IT w transformacji do modelu usługowego, w którym klient i dostarczana mu wartość są w centrum zainteresowania. Pracuje z klientami nad skuteczną komunikacją i integracją Biznesu i Informatyki. Kładzie nacisk na kulturę organizacyjną, rolę lidera w zespole oraz empowerment. Akredytowany trener ITIL, DevOps, Lean IT.

Udział w webinarze jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Webinar potrwa 60 min.