WEBINAR: 7 FILARÓW DEVOPS

Z kolejnego już raportu „State of DevOps” wynika, że organizacja i kultura DevOps stają się koniecznością dla wszystkich przedsiębiorstw chcących zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku. Dystans między elitą DevOps, a resztą peletonu powiększa się. Co jest zatem sekret sukcesu DevOps?

Skuteczna organizacja DevOps powinna stać na 7 solidnych filarach. Są one niezbędne do efektywnego działania DevOps Delivery Pipeline wraz z kompleksową orkiestracją end-to-end wszystkich etapów potoku DevOps i przepływów pracy. Jeśli którykolwiek z filarów osłabnie lub nie zostanie uwzględniony w organizacji, DevOps Delivery Pipeline nie będzie dostarczać spodziewanych efektów i nie powstanie wysokowydajna organizacja.

Zapraszamy
22 maja 2019 r. o godz. 16:30
na webinar: „7 filarów DevOps”


Webinar poprowadzi:

Arkadiusz Gałecki - Expert i akredytowany trener Agile Service Management, DevOps, ITIL.
Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze zarządzania usługami IT zgodnie z ITIL/Agile Service Management. Doradzał i uczestniczył w wielu projektach transformacji IT, oraz budowania organizacji zwinnych i zorientowanych usługowo. Realizuje duże i złożone projekty w obszarze infrastruktury, automatyzacji i cyfrowych transformacji IT, budując organizacje Devops-owe. Wspiera organizacje w zakresie Devops, ITIL, Agile, Scrum, Lean IT, TOC.

Udział w webinarze jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie potrwa 60 min.