Atrakcje na wakacje czyli szkoleniowy #CHILLOUT

Zapisz się na szkolenie OTWARTE organizowane w ośrodkach Asseco Academy w Warszawie, Gdańsku, Krakowie lub Wrocławiu, w terminach 22 lipca – 31 sierpnia 2019 r.

A po szkoleniu wyjdź z nami na miasto, na mały #CHILLOUT
W KOŃCU TO WAKACJE!

Regulamin promocji „Atrakcje na wakacje:

  1. Promocja „Atrakcje na wakacje” dotyczy szkoleń otwartych, realizowanych w harmonogramie szkoleń w terminie od 22 lipca do 31 sierpnia 2019
  2. Organizatorem promocji jest Asseco Academy.
  3. Asseco Academy w ramach promocji zakupuje wejście dla uczestników szkolenia na atrakcję, która jest organizowana przez instytucje zewnętrzne, zgodnie z ich regulaminami i zasadami funkcjonowania.
  4. Do każdego szkolenia przewidziana jest jedna atrakcja, o której uczestnik szkolenia zostanie poinformowany w informacji potwierdzającej udział w szkoleniu, nie najpóźniej jednak niż pierwszego dnia szkolenia.
  5. Uczestnicy szkolenia otrzymają bilety/zaproszenie na atrakcję w trakcie szkolenia.
  6. Udział w atrakcji przewidziany jest nie później niż przedostatniego dnia szkolenia, a w przypadku szkoleń jednodniowych tego dnia szkolenia. Atrakcje odbywać się będą w godzinach popołudniowych, tuż po zakończeniu szkolenia danego dnia.
  7. Organizator bez podania przyczyny może zmienić atrakcję i zastąpić ją inną.
  8. Udział w atrakcji dla Uczestnika szkolenia jest dobrowolny i Uczestnik może zrezygnować z udziału w atrakcji. W przypadku rezygnacji Uczestnik nie otrzymuje w zamian od Asseco Academy żadnego ekwiwalentu.
  9. Organizator szkolenia nie zapewnia uczestnikom wyżywienia ani napojów podczas udziału w atrakcjach.

Zobacz harmonogram szkoleń

Skontaktuj się z nami +48 801 30 30 30