Bądź Agile!

Weź udział w 3 dniowym praktycznym szkoleniu AgilePM® in Action, które składa się z:

2 dni szkolenia AgilePM Foundation + 1 dnia gry symulacyjnej Citta Ideale.


Zobacz wszystkie zmiany w ofercie szkoleń Agile od 1 listopada 2019.

Od 1 listopada szkolenia AgilePM w Asseco Academy dostępne w poniższych opcjach i cenach:

Szkolenie Zmiana Nowa cena szkolenia* Cena egzaminu*

AgilePM® in Action - 3 dni

Szkolenie składa się z dwóch dni AgilePM® Foundation z egzaminem oraz jednego dnia symulacji biznesowej Citta Ideale.

W trakcie dwóch dni szkolenia uczestnicy biorą udział w intensywnym kursie przygotowującym do zdania egzaminu na poziomie Foundation. Otrzymują dodatkowo zadania do samodzielnego wykonania w domu. Egzamin odbywa się pod koniec drugiego dnia szkolenia

W trzecim dniu realizowany jest 8-godzinny warsztat - gra biznesowa Citta Ideale. Podczas warsztatu uczestniczy ćwiczą praktyczne umiejętności niezbędne do codziennej pracacy w zespołach wytwórczych wykorzystujących Scrum, jak również do zarządzania złożonym z wielu zespołów projektem zwinnym z wykorzystaniem metodyki AgilePM. Warsztat daje okazję do poznania jaki wpływ na projekty zwinne mają wymagania ładu zarządczego organizacji (ang. governance).

Zakup podręcznika „Agile Project Management Handbook” stanowi teraz opcjonalne rozwiązanie dla uczestnika i nie został wliczony w cenę szkolenia.

1450 zł 650 zł Sprawdź terminy i zapisz się

AgilePM® Foundation – 3 dni

Podczas 3 dniowego szkolenia uczestnicy zapoznają się z praktykami metodyki Agile PM i przygotowują się do egzaminu na poziomie Foundation.

W cenie szkolenia uczestnicy otrzymują akredytowane materiały szkoleniowe. Egzamin dobywa się pod koniec trzeciego dnia szkolenia. Zakup podręcznika „Agile Project Management Handbook” stanowi teraz opcjonalne rozwiązanie dla uczestnika i nie został wliczony w cenę szkolenia.

1300 zł 650 zł Sprawdź terminy i zapisz się

AgilePM®Foundation Fast Track – 2 dni

Intensywny kurs ukierunkowany na przygotowanie uczestników do egzaminu na poziomie Foundation. Uczestnicy kursu otrzymują dodatkowe zadania do samodzielnego wykonania w domu w celu przygotowania się do egzaminu na poziomie Foundation. Egzamin odbywa się pod koniec drugiego dnia szkolenia.

Zakup podręcznika „Agile Project Management Handbook” stanowi teraz opcjonalne rozwiązanie dla uczestnika i nie został wliczony w cenę szkolenia.

1050 zł 650 zł Sprawdź terminy i zapisz się

AgilePM®Foundation + Practitioner – 4 dni

Podczas szkolenia uczestnicy poznają zaawansowane zagadnienia zarządzania projektami w oparciu o metodę AgilePM. Szkolenie przygotowuje uczestników do uzyskania dwóch certyfikatów na poziomach: Foundation i Practitioner, do których egzaminy przeprowadzane są odpowiednio: pod koniec drugiego, a potem czwartego dnia szkolenia.

Zakup podręcznika „Agile Project Management Handbook” stanowi opcjonalne rozwiązanie dla uczestnika i nie został wliczony w cenę szkolenia.**

2100 zł 2200 zł

1600 zł Sprawdź terminy i zapisz się

AgilePM® Practitioner – 2 dni

Podczas szkolenie uczestnicy poznają zaawansowane zagadnienia zarządzania projektami w oparciu o metodę AgilePM oraz są przygotowywani do zdania egzaminu AgilePM Practitioner. Egzamin realizowany jest pod koniec drugiego dnia szkolenia.

Zakup podręcznika „Agile Project Management Handbook” stanowi opcjonalne rozwiązanie dla uczestnika i nie został wliczony w cenę szkolenia.**

1150 zł 950 zł Sprawdź terminy i zapisz się

*) podane ceny są cenami netto.

**) Uczestnicy przystępujący do egzaminu na poziomie Practitioner, którzy nie posiadają podręcznika „Agile Project Management Handbook” zobowiązani są go dokupić, gdyż jest niezbędnym materiałem do przygotowania się do egzaminu.Gra symulacyjna Citta Ideale

Grę Citta Ideale przeprowadziliśmy m.in. dla firm.:

T-Mobile, Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie, Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń, Vienna Insurance Group, Poczta Polska, Generali T.U., TERG S.A. Orange Polska.


Wybrane opinie uczestników gry:Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

tel. 800 30 30 30

e-mail: academy@assecods.pl