Promocja na pakiety ITIL®4 Foundation + ITIL®4 Advanced!

Osoby, które w terminie od 1 marca do 30 czerwca 2020 wezmą udział w Asseco Academy w dwóch szkoleniach z egzaminami ITIL® rozpoczynając od poziomu Foundation, w poniższych pakietach:

  • ITIL®4 Foundation + ITIL®4 Specialist: Create, Deliver and Support (CDS)
  • ITIL®4 Foundation + ITIL®4 Strategist: Direct, Plan and Improve (DPI)
  • ITIL®4 Foundation + ITIL®4 Specialist: Drive Stakeholder Value (DSV))
  • ITIL®4 Foundation + ITIL®4 Specialist: High-Velocity IT (HVIT)
Otrzymają rabat w wysokości 500 PLN netto po ukończeniu drugiego szkolenia z egzaminem.

Aby uzyskać rabat należy podać na formularzu zgłoszeniowym w polu uwagi KOD: ITIL 4 Bundle.

Sprawdź terminy szkoleń

ITIL®4 w komplecie, wszystkie moduły, wszystkie poziomy!

Zapoznaj się z poniższym opisem wszystkich szkoleń w nowej certyfikacji ITIL®4 i skorzystaj z promocji.

ITIL®4 Foundation

Czy chcesz rozpocząć swoją podróż do nowoczesnej organizacji IT, która tworzy wartość wraz z klientami, dostarczając cyfrowe produkty i usługi? Czy chcesz rozpocząć swoją podróż z ITIL®4 i najpowszechniej stosowanym na świecie podejściem do zarządzania cyfrowymi usługami?

Szkolenie ITIL®4 Foundation to abecadło IT. Przedstawia najlepsze praktyki zarządzania cyfrowymi usługami w szerokim kontekście doświadczeń klienta, strumieni wartości i cyfrowej transformacji, obejmując swym zakresem coraz popularniejsze sposoby działania, takie jak Agile, DevOps i Lean.

Certyfikat ITIL®4 Foundation jest wymagany do zaawansowanych modułów. Od 01.2020 szkolenie i egzamin ITIL®4 Foundation jest już dostępne w całości po polsku.

Sprawdź najbliższe terminy szkoleń ITIL®4 Foundation

ITIL®4 Specialist: Create, Deliver and Support (CDS)

Czy jesteś specjalistą lub liderem IT, który odpowiada za operacyjne działanie usług informatycznych i cyfrowych oraz zapewnia ich codzienne dostarczanie i wsparcie na uzgodnionym poziomie?

Szkolenie ITIL®4 CDS nauczy Cię kluczowych umiejętności niezbędnych do skutecznego świadczenia usług, w tym rozwoju, wdrażania, monitorowania i wsparcia. Jest to 1 z 4 modułów na ścieżce Managing Professional (MP).

Sprawdź najbliższe terminy szkoleń CDS

ITIL®4 Specialist: Drive Stakeholder Value (DSV)

Czy jesteś specjalistą lub liderem IT odpowiedzialnym za relacje z interesariuszami (klientami, użytkownikami, sponsorami, dostawcami, partnerami i innymi), za komunikację z nimi oraz za budowanie i rozwój relacji w celu dostarczenia wartości?

Szkolenie ITIL®4 DSV nauczy Cię kluczowych umiejętności potrzebnych do zaprojektowania podróży klienta i najlepszych możliwych doświadczeń klienta (CX) oraz zarządzaniami nimi. Jest to 1 z 4 modułów na ścieżce Managing Professional (MP).

Sprawdź najbliższe terminy szkoleń DSV

ITIL®4 Specialist: High-Velocity IT (HVIT)

Czy jesteś menedżerem IT lub praktykiem zajmującym się dostarczaniem cyfrowych produktów i usług, który działa na szybko zmieniającym się rynku, wymagającym równie szybkich decyzji?

Szkolenie ITIL®4 HVIT nauczy Cię kluczowych umiejętności, których potrzebujesz w pracy z cyfrowymi usługami lub w projektach cyfrowej transformacji. Jest to 1 z 4 modułów na ścieżce Managing Professional (MP).

Sprawdź najbliższe terminy szkoleń HVIT

ITIL®4 Strategist: Direct, Plan and Improve (DPI)

Czy jesteś liderem lub specjalistą IT, który wskazuje kierunek organizacji, kształtuje jej strategię, lub rozwija stale doskonalący się zespół lub usługę?

Szkolenie ITIL®4 DPI nauczy Cię niezbędnych umiejętności potrzebnych do dobrego planowania pracy, doskonalenia produktów i zarządzania zmianami organizacyjnymi. Jest to modułów wspólny dla ścieżek Managing Professional (MP) oraz Strategic Leader (SL).

Sprawdź najbliższe terminy szkoleń DPI

ITIL®4 Leader: Digital and IT Strategy (DIS)

Czy jesteś CIO, CDO, CxO, dyrektorem IT lub osobą aspirującą do tej roli, i poszukujesz wytycznych dotyczących strategii informatyzacji/cyfryzacji?

Szkolenie ITIL®4 Digital and IT Strategy (DIS) nauczy Cię jak dostosować strategię IT do cyfrowej strategii biznesowej. Przygotuje Cię na zakłócenia spowodowane nowymi technologiami (digital disruption), i tym, jak ryzyko zamienić w szansę. Jest to 1 z 2 modułów na ścieżce Strategic Leader (SL).

Premiera szkolenia jest zapowiadana na II kwartał 2020 roku. Sprawdź najbliższe terminy szkoleń DIS


Poniższy schemat prezentuje kompletną ścieżkę certyfikacyjną ITIL®4:

Chcesz wiedzieć więcej na temat ITIL®4?

Zapraszamy do obejrzenia nagrań z webinariów na naszym kanale

Śledźcie najnowsze informacje o naszej ofercie na

ITIL® jest zarejestrowanym znakiem handlowym należącym do AXELOS Limited i używanym za jej zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

tel. 800 30 30 30

e-mail: academy@assecods.pl