BEZPŁATNE SZKOLENIA AUTORYZOWANE MICROSOFT DLA PRACOWNIKÓW UCZELNI I STUDENTÓW

Poznaj chmurę Microsoft Azure od podstaw

Bezpłatne szkolenia Autoryzowane Microsoft dla Pracowników Uczelni i Studentów

Microsoft Azure Fundamentals, Microsoft Azure Data Fundamentals, Microsoft Azure AI Fundamentals


Dowiedz się czym są relacyjne i nierelacyjne bazy danych, Big Data i analityka biznesowa oraz jak te technologie zaimplementowano w chmurze Azure.

Poznaj podstawowe koncepcje związane ze sztuczną inteligencją (AI) i usługi Microsoft Azure, pozwalające na tworzenie rozwiązań AI.

Asseco Academy i Microsoft zapraszają do udziału w nieodpłatnych autoryzowanych szkoleniach prowadzonych on-line, na żywo przez trenera, w ramach których:

 • zdobędziesz wiedzę od ekspertów, certyfikowanych trenerów Microsoft;
 • otrzymasz na wyłączność dostęp do autoryzowanych podręczników szkoleniowych Microsoft;
 • uzyskasz certyfikat ukończenia szkolenia autoryzowanego;
 • dowiesz się jak wykonać ćwiczenia praktyczne na platformie Microsoft LEARN;
 • przygotujesz się do zdania egzaminów certyfikacyjnych.

Zapoznaj się z informacjami o szkoleniach poniżej i zarejestruj się na interesujące Ciebie.
Szkolenie: AZ-900T01: Microsoft Azure Fundamentals

Prowadzący: Marek Krupa

Termin: 14, 16.12.2020, g. 16:30 – 20:00

Szkolenie AZ-900T01 Microsoft Azure Fundamentals wyposaży uczestników w elementarną wiedzę na temat podstawowych pojęć związanych z chmurą Microsoft Azure, głównych usług w chmurze Azure, typów rozwiązań tworzonych w oparciu o Azure (takich jak sztuczna inteligencja -AI lub Internet rzeczy -IoT), a także narzędzi służących zarządzaniu, zapewnieniu bezpieczeństwa, zgodności z politykami i prywatności. Uczestnicy dowiedzą się też jak planować i zarządzać kosztami użycia chmury Azure.

Program szkolenia obejmuje:

 • Podstawowe pojęcia dotyczące Azure
 • Kluczowe usługi chmury Azure
 • Podstawowe typy rozwiązań opartych o chmurę Azure i narzędzia zarządzania
 • Zagadnienia bezpieczeństwa ogólnego i sieciowego
 • Zagadnienia dotyczące tożsamości, nadzoru, prywatności i zgodności z politykami
 • Zarządzanie kosztami Azure i SLA

Zarejestruj się


Szkolenie: DP-900T00: Microsoft Azure Data Fundamentals

Prowadzący: Jacek Markus

Termin: 27, 29.01.2021, g. 16:30 – 20:00

W trakcie szkolenia DP-900T00: Microsoft Azure Data Fundamentals uczestnicy poznają podstawowe pojęcia dotyczące baz danych w środowisku chmurowym i zdobywają podstawową wiedzę dotyczącą usług danych w chmurze Azure. Na szkoleniu wyjaśniane są role, zadania i odpowiedzialności związane z przetwarzaniem danych. Uczestnicy poznają możliwości przetwarzania danych relacyjnych i nierelacyjnych w chmurze Azure oraz możliwości jakie daje ona w zakresie tworzenia rozwiązań analitycznych. Studenci dowiedzą się o narzędziach przetwarzania Bid Data takich jak: Azure Synapse Analytics, Azure Databricks, and Azure HDInsight. Szkolenie pozwoli także zrozumieć czym jest Power BI, z jakich elementów się składa i jak one ze sobą współpracują.

Program szkolenia obejmuje:

 • Wprowadzenie do baz danych w chmurze
 • Dane relacyjne w Azure
 • Dane nierelacyjne w Azure
 • Nowoczesne hurtownie danych i analityka w Azure

Zarejestruj się


Szkolenie: AI-900T00: Microsoft Azure AI Fundamentals

Prowadzący: Jacek Markus

Termin: 24, 26.02.2021, g. 16:30 – 20:00

Na szkoleniu AI-900T00: Microsoft Azure AI Fundamentals wyjaśniane są podstawowe pojęcia sztucznej inteligencji (AI) i prezentowane są usługi Microsoft Azure, które mogą być wykorzystane do tworzenia rozwiązań AI. Celem szkolenia nie jest przekazanie pełnej wiedzy technicznej niezbędnej do pracy programisty lub jako data scientist, lecz zwrócenie uwagi na typowe zastosowania AI i usługi chmury Azure, które umożliwiają ich implementację. Laboratoria udostępnione na platformie Microsoft Learn pozwalają „dotknąć” własnoręcznie zagadnień prezentowanych na szkoleniu i są jego praktycznym uzupełnieniem.

Program szkolenia obejmuje:

 • Wprowadzenie do AI
 • Uczenie maszynowe (Machine Learning)
 • Widzenie komputerowe (Computer Vision)
 • Przetwarzanie języka naturalnego
 • AI w konwersacji (Conversational AI)

Zarejestruj się


Marek Krupa

Ekspert Asseco Academy, trener szkoleń informatycznych.

Konsultant, wdrożeniowiec i trener szkoleń informatycznych z ponad 15-letnim stażem, ekspert w dziedzinie technologii firmy Microsoft: dawniej Windows Server i Active Directory zaś obecnie Azure i Office 365. Główne zainteresowania to Modern Workplace i bezpieczeństwo danych. Posiada m.in. tytuły: MCSA, MCSE, MCITP, MCTS, które uzyskał zdając ponad 40 egzaminów certyfikacyjnych. Od 2006 roku certyfikowany trener Microsoft (MCT). Autor artykułów na portalach branżowych (wss.pl, technet), ekspert i prelegent na konferencjach, dwukrotnie uhonorowany przez firmę Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP).


Dr inż. Jacek Markus

Ekspert Asseco Academy, trener szkoleń informatycznych.

Od ponad 15 lat prowadzi autoryzowane szkolenia Microsoft i Oracle, jest również wykładowcą akademickim. Posiada m.in. tytuły: MCSA, MCSE, MCDBA, MCITP, MCT, które uzyskał zdając ponad 50 egzaminów certyfikacyjnych. Jako instruktor spędził ponad 20 000 godzin na sali szkoleniowej dzieląc się swoim doświadczeniem w zakresie m.in. Chmury Azure, Microsoft SQL Server, Microsoft Windows Server, Microsoft Exchange Server, Microsoft SharePoint, różnych odmian języka SQL (T-SQL, PL/SQL …), rozwiązań BI. Jako wdrożeniowiec służył wiedzą ekspercką w licznych projektach dotyczących technologii Microsoft.


MICROSOFT LEARN

Nieważne kim jesteś, ważne, że chcesz się rozwijać, a my chcemy Ci w tym pomóc. To Ty zdecydujesz o tempie, w jakim chcesz osiągnąć zamierzone cele. Przy okazji wzbogacając swoją wiedzę, już teraz zyskasz umiejętności przyszłości, tym samym zdobywając unikatową pozycję na rynku pracy. Zajrzyj na platformę Microsoft LEARN, aby odkryć swoją ścieżkę rozwoju.