BEZPŁATNE SZKOLENIA AUTORYZOWANE MICROSOFT

Poznaj chmurę Microsoft Azure od podstaw

Gratis unikalna sesja deep dive z Mariuszem Ferdynem, Microsoft Azure MVP.

Zakres szkoleń: AZ-900 Microsoft Azure Fundamentals, DP-900 Microsoft Azure Data Fundamentals, AI-900 Microsoft Azure AI Fundamentals


Dowiedz się czym są relacyjne i nierelacyjne bazy danych, Big Data i analityka biznesowa oraz jak te technologie zaimplementowano w chmurze Azure.

Poznaj podstawowe koncepcje związane ze sztuczną inteligencją (AI) i usługi Microsoft Azure, pozwalające na tworzenie rozwiązań AI.

Asseco Academy i Microsoft zapraszają do udziału w nieodpłatnych, autoryzowanych szkoleniach prowadzonych live!

Dlaczego warto dołączyć?

 • cykl 3 szkoleń o wartości rynkowej 3600 złotych – bezpłatnie tylko u nas!
 • wiedza od certyfikowanych trenerów Microsoft,
 • dostęp do podręczników szkoleniowych Microsoft na wyłączność,
 • certyfikat ukończenia autoryzowanego szkolenia,
 • ćwiczenia praktyczne na platformie Microsoft Learn i przy użyciu zasobów dostępnych na GitHub,
 • przygotowanie do zdania egzaminów certyfikacyjnych: AZ-900, DP-900 i MS-900.

Dodatkowo na sesji deep dive z Mariuszem Ferdynem, Microsoft Azure MVP, będziesz mógł zadać pytania techniczne dotyczące m.in.:

 • wdrożeń na platformie Azure,
 • przenoszenia infrastruktury do chmury (IaaS),
 • wdrożeń Windows Virtual Desktop,
 • migracji z wykorzystaniem Azure Migrate lub Azure Site Recovery,
 • zapewnienia bezpieczeństwa w Azure.

Potrzebujesz więcej informacji?

Zapoznaj się z informacjami o szkoleniach poniżej.
Szkolenie: AZ-900T01: Microsoft Azure Fundamentals

Prowadzący: Marek Krupa

Termin: 26, 28.01.2021, g. 16:30 – 20:00

Szkolenie AZ-900T01 Microsoft Azure Fundamentals wyposaży uczestników w elementarną wiedzę na temat chmury Microsoft, głównych usług świadczonych w jej ramach oraz rozwiązań tworzonych w oparciu o Azure takich jak sztuczna inteligencja (AI) lub Internet rzeczy (IoT). Uczestnicy dowiedzą się także m.in. jak planować i zarządzać kosztami użycia chmury.

Szczegółowy program szkolenia obejmuje:

 • Podstawowe pojęcia dotyczące Azure
 • Kluczowe usługi chmury Azure
 • Podstawowe typy rozwiązań opartych o chmurę Azure i narzędzia zarządzania
 • Zagadnienia bezpieczeństwa ogólnego oraz sieciowego
 • Zagadnienia dotyczące tożsamości, nadzoru, prywatności i zgodności z politykami
 • Zarządzanie kosztami Azure i SLA

Zarejestruj się


Szkolenie: DP-900T00: Microsoft Azure Data Fundamentals

Prowadzący: Jacek Markus

Termin: 16, 18.02.2021, g. 16:30 – 20:00

W trakcie szkolenia DP-900T00 Microsoft Azure Data Fundamentals uczestnicy poznają podstawowe pojęcia dotyczące baz danych w środowisku chmurowym i zdobędą wiedzę dotyczącą oferowanych w nim usług danych. Na spotkaniu wyjaśniane są role, zadania i odpowiedzialności związane z przetwarzaniem danych relacyjnych i nierelacyjnych. Uczestnicy dowiedzą się o narzędziach przetwarzania Big Data takich jak: Azure Synapse Analytics, Azure Databricks oraz Azure HDInsight. Szkolenie pozwoli także zrozumieć czym jest Power BI, z jakich elementów się składa i jak one ze sobą współpracują.

Szczegółowy program szkolenia obejmuje:

 • Wprowadzenie do baz danych w chmurze
 • Dane relacyjne w Azure
 • Dane nierelacyjne w Azure
 • Nowoczesne hurtownie danych i analitykę w Azure

Zarejestruj się


Szkolenie: AI-900T00: Microsoft Azure AI Fundamentals

Prowadzący: Jacek Markus

Termin: 09, 11.03.2021, g. 16:30 – 20:00

Na szkoleniu AI-900T00 Microsoft Azure AI Fundamentals wyjaśniane są podstawowe pojęcia sztucznej inteligencji (AI) i prezentowane są te usługi Microsoft Azure, które mogą być wykorzystane do tworzenia rozwiązań AI. Celem szkolenia jest zwrócenie uwagi na typowe zastosowania AI i usługi chmury Azure, które umożliwiają ich implementację. Uzupełnieniem szkolenia są laboratoria udostępnione na platformie Microsoft Learn, które pozwalają przetestować zagadnienia przedstawione na spotkaniu w praktyce.

Szczegółowy program szkolenia obejmuje:

 • Wprowadzenie do AI
 • Uczenie maszynowe (Machine Learning)
 • Widzenie komputerowe (Computer Vision)
 • Przetwarzanie języka naturalnego
 • AI w konwersacji (Conversational AI)

Zarejestruj się


Marek Krupa

Ekspert Asseco Academy, trener szkoleń informatycznych.

Konsultant, wdrożeniowiec i trener szkoleń informatycznych z ponad 15-letnim stażem. Ekspert w dziedzinie technologii firmy Microsoft: dawniej Windows Server i Active Directory zaś obecnie Azure i Office 365. Jego główne zainteresowania to Modern Workplace i bezpieczeństwo danych. Posiada m.in. tytuły: MCSA, MCSE, MCITP, MCTS, które uzyskał zdając ponad 40 egzaminów certyfikacyjnych. Od 2006 roku certyfikowany trener Microsoft (MCT). Autor artykułów na portalach branżowych (wss.pl, technet), ekspert i prelegent na konferencjach, dwukrotnie uhonorowany przez firmę Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP).


Dr inż. Jacek Markus

Ekspert Asseco Academy, Microsoft Certified Trainer

Od ponad 15 lat prowadzi autoryzowane szkolenia Microsoft i Oracle, jest również wykładowcą akademickim. Posiada m.in. tytuły: MCSA, MCSE, MCDBA, MCITP, MCT, które uzyskał zdając ponad 50 egzaminów certyfikacyjnych. Jako instruktor spędził ponad 20 000 godzin na sali szkoleniowej dzieląc się swoim doświadczeniem w zakresie m.in. Chmury Azure, Microsoft SQL Server, Microsoft Windows Server, Microsoft Exchange Server, Microsoft SharePoint, różnych odmian języka SQL (T-SQL, PL/SQL …), rozwiązań BI. Jako wdrożeniowiec służył wiedzą ekspercką w licznych projektach dotyczących technologii Microsoft.


Mariusz Ferdyn

Senior Cloud Architect z Cloud by Asseco; MVP Microsoft Azure; Microsoft Certified Trainer

W dziedzinie rozwiązań chmurowych działa od 10 lat, a w branży IT jego doświadczenie sięga ponad 20 lat. W zakresie chmury IT posiada wiedzę ekspercką potwierdzoną rekomendacją Microsoft i tytułem MVP – Most Valuable Professional. Udziela się aktywnie na portalach internetowych, w grupach dyskusyjnych, a na co dzień wspiera firmy i organizacje, aby w pełni wykorzystywały technologie chmurowe.


Pogłębiaj wiedzę z Microsoft Learn

Szkolenia live uzupełnia bezpłatny dostęp do platformy Microsoft Learn. Nieważne kim jesteś, ważne, że chcesz się rozwijać, a my chcemy Ci w tym pomóc. To Ty zdecydujesz o tempie, w jakim chcesz osiągnąć zamierzone cele. Przy okazji wzbogacając swoją wiedzę, już teraz zyskasz umiejętności przyszłości, tym samym zdobywając unikatową pozycję na rynku pracy. Zajrzyj na platformę Microsoft Learn, aby odkryć swoją ścieżkę rozwoju.