Bezpieczeństwo informacji / CISA®

BI_CISA_ASI CISA - Certyfikowany audytor systemów informatycznych

Czas trwania:

4 dni / 32 godzin

Typ szkolenia:

TRADITIONAL Tradycyjne
Cena netto: 3 200,00 zł
Cena promocyjna: 2 900,00 zł

Gwarancje:

Gwarancja 100% satysfakcji Gwarancja 100% satysfakcji
Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego
Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia
Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta
< Powrót

Szkolenie autoryzowane

Brak logo dostawcy

Informacje o szkoleniu

CISA (Certified Information Systems Auditor) jest uznawanym na całym świecie certyfikatem dla audytorów systemów informatycznych i specjalistów od zapewnienia bezpieczeństwa informacji.


Program tego szkolenia jest zgodny z wytycznymi oraz podręcznikiem do egzaminu CISA stowarzyszenia ISACA i jest prowadzony na materiałach przygotowanych przez ISACA.


Szkolenie ma na celu przygotowanie uczestników do zdania egzaminu Certified Information Systems Auditor, przeprowadzanego przez stowarzyszenie ISACA.


Zdany egzamin oraz potwierdzenie doświadczenia w audytowaniu systemów informatycznych i/lub zarządzaniu systemami informatycznymi i bezpieczeństwem informacji, pozwala na uzyskanie certyfikatu CISA, który jest uznawany w całym świcie jako potwierdzenie kwalifikacji oraz stosowania najlepszych praktyk, a w Polsce jest wymieniony w Ustawie o finansach publicznych jako uprawnienie do audytu w jednostkach podlegających przepisom ustawy.

Uczestnicy

Osoby pełniące obowiązki audytora systemów informatycznych w swoich organizacjach lub zamierzające przystąpić do egzaminu CISA.

Wymagania wstępne
Brak
Czego się nauczysz


Przygotujemy Cię do egzaminu na Certified Information Systems Auditor przeprowadzanego przez stowarzyszenie ISACA.
Zagadnienia poruszane podczas szkolenia
Kurs Przygotowawczy CISA obejmuje 5 obszarów działania właściwych dla Audytora IT:
 • Obszar 1 - Proces Audytowania Systemów Informacyjnych
 • Obszar 2 - Od nadzoru do kierowania przetwarzaniem informacji
 • Obszar 3 - Nabywanie i rozwijanie systemów informacyjnych
 • Obszar 4 - Systemy informacyjne - eksploatacja, utrzymanie i wsparcie
 • Obszar 5 - Ochrona aktywów informacyjnych
 • Egzamin testowy
Informacje dodatkowe
Informacje o szkoleniu:
 • Organizacja szkolenia: otwarte lub dla grup zamkniętych
 • Język szkolenia: polski
 • Język materiałów: angielski
 • Wielkość grupy: od 8 do 12 osób
 • W cenie szkolenia: materiał szkoleniowy
 • Akredytacja: szkolenie autorskie Asseco Data Systems S.A.
Gwarancja terminu szkolenia

Program Gwarancja terminu szkolenia daje Klientom pewność iż szkolenie, w którym rozważają swój udział odbędzie się w planowanym terminie i lokalizacji. Gwarancja terminu szkolenia to program obejmujący kursy, które odbędą się w planowanym terminie bez względu na ostateczną liczbę uczestników. Wszystkie szkolenia objęte programem są wyróżnione w katalogu szkoleń dedykowaną ikoną http://szkolenia.assecods.pl/HarmonogramSzkolen.


Gwarancja 100% satysfakcji
Dzięki najwyższej jakości szkoleń oferowanych przez Asseco Academy, zapewniamy naszym klientom Gwarancję 100% satysfakcji z udziału w szkoleniach. Oznacza to, że każdy uczestnik szkolenia otrzymuje od Asseco Academy prawo jego bezpłatnego powtórzenia w sytuacji, w której odczuwa taką potrzebę.
Wystarczy zgłosić chęć powtórzenia szkolenia oraz wybrać termin i miejsce szkolenia, spośród terminów i miejsc dostępnych w harmonogramie szkoleń Asseco Data Systems.

Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego

Program Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego daje Klientom możliwość bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniu, dzięki czemu Klient może zweryfikować jakość świadczonych usług przez Asseco Data Systems i bezpośrednio zapoznać się z ofertą przed podjęciem decyzji o inwestycji w rozwój umiejętności własnych lub swoich pracowników.


Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia

Program Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia daje Klientom możliwość dostosowania tematyki wybranego szkolenia do własnych potrzeb i oczekiwań, tak aby podczas szkolenia koncentrować się wyłącznie na dostarczaniu wiedzy i umiejętności dokładnie takich, jakich potrzebują jego uczestnicy. Zakres dopasowanego szkolenia może zostać również uzupełniony o tematykę wychodzącą poza zakres szkolenia pierwotnego dotyczącą choćby specyfiki architektury teleinformatycznej lub procedur administracyjnych funkcjonujących w środowisku Klienta bądź analizy przypadku z obszaru codziennej pracy zawodowej w biznesowym otoczeniu Klienta.


Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta

Program Gwarancja szkolenia w siedzibie Klienta daje możliwość zorganizowania dowolnego kursu w siedzibie Klienta bądź w innym uzgodnionym pomiędzy Klientem a Asseco Data Systems miejscu na terenie Polski. Program pozwala Klientom ograniczyć wydatki związane z podróżami oraz czasem spędzonym poza biurem przez pracowników. Dodatkową korzyścią jest fakt dyspozycyjności osób biorących udział w szkoleniu w nagłych sytuacjach wtedy, gdy pilnie wymagana jest ich obecność na stanowisku pracy. W przypadku skorzystania z programu Klient zapewnia jedynie salę szkoleniową lub konferencyjną niezbędną do przeprowadzenia szkolenia wraz z podłączeniem do Internetu. Wszystkie pozostałe elementy usługi są zapewniane przez Asseco Data Systems, w tym wszystkie wymagane urządzenia, takie jak notebooki, sieć bezprzewodowa, zdalne laboratoria, oprogramowanie oraz catering.


Brak wyników

Terminy szkoleń

Skontaktuj się z nami i uzyskaj rabat na szkolenie

Warszawa
Od 10-06 do 13-06-2019