Bezpieczeństwo informacji / CRISC®

BI_CRISC CRISC - Certified in Risk and Information Systems Control

Czas trwania:

3 dni / 24 godzin

Typ szkolenia:

TRADITIONAL Tradycyjne
Cena netto: 2 300,00 zł
Cena promocyjna: 2 000,00 zł

Gwarancje:

Gwarancja 100% satysfakcji Gwarancja 100% satysfakcji
Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego
Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia
Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta
< Powrót

Szkolenie autoryzowane

Brak logo dostawcy

Informacje o szkoleniu
CRISC (Certified in Risk and Information Systems Control) to jedyna certyfikacja, która przygotowuje specjalistów IT na wyjątkowe wyzwania związane z zarządzaniem ryzykiem przetwarzania informacji w IT i całej organizacji.

CRISC to jeden z serii prestiżowych certyfikatów przyznawany przez stowarzyszenie ISACA. Certyfikat CRISC pozycjonuje jego posiadacza w roli strategicznego partnera dla organizacji. Jego posiadacze pracują później jako CEO, CFO, CISO, CIO lub na innych stanowiskach kierowniczych.

Program tego szkolenia jest zgodny z wytycznymi oraz podręcznikiem do egzaminu CRISC stowarzyszenia ISACA.

Szkolenie ma na celu przygotowanie uczestników do zdania egzaminu Certified in Risk and Information Systems Control, przeprowadzanego przez stowarzyszenie ISACA.

Zdany egzamin oraz potwierdzenie doświadczenia w zarządzaniu ryzykiem i kontroli systemów informatycznych, pozwala na uzyskanie certyfikatu, który jest uznawany w całym świecie jako potwierdzenie kwalifikacji oraz stosowania najlepszych praktyk.
Uczestnicy
Osoby pełniące obowiązki audytora systemów informatycznych w swoich organizacjach lub zamierzające przystąpić do egzaminu CRISC.
Wymagania wstępne
Brak
Czego się nauczysz
Przygotujemy Cię do egzaminu na Certified in Risk and Information Systems Control (CRICS) przeprowadzanego przez stowarzyszenie ISACA.
Zagadnienia poruszane podczas szkolenia
Kurs przygotowawczy CRISC obejmuje 5 obszarów działania właściwego dla Managera, któremu powierzono zarządzanie ryzykiem przetwarzania informacji:
 • Obszar 1 – Identyfikacja, analiza i ewaluacja ryzyka
 • Obszar 2 – Odpowiedź na ryzyko
 • Obszar 3 – Monitorowanie ryzyka
 • Obszar 4 – Projektowanie i wdrażanie zabezpieczeń
 • Obszar 5 – Monitorowanie i utrzymanie zabezpieczeń
 • Egzamin próbny
Informacje dodatkowe
Informacje o szkoleniu:
 • Organizacja szkolenia: otwarte lub dla grup zamkniętych
 • Język szkolenia: polski
 • Język materiałów: angielski
 • Wielkość grupy: od 8 do 12 osób
 • W cenie szkolenia: materiał szkoleniowy
 • Akredytacja: szkolenie autorskie Asseco Data Systems S.A.
Gwarancja terminu szkolenia

Program Gwarancja terminu szkolenia daje Klientom pewność iż szkolenie, w którym rozważają swój udział odbędzie się w planowanym terminie i lokalizacji. Gwarancja terminu szkolenia to program obejmujący kursy, które odbędą się w planowanym terminie bez względu na ostateczną liczbę uczestników. Wszystkie szkolenia objęte programem są wyróżnione w katalogu szkoleń dedykowaną ikoną http://szkolenia.assecods.pl/HarmonogramSzkolen.


Gwarancja 100% satysfakcji
Dzięki najwyższej jakości szkoleń oferowanych przez Asseco Academy, zapewniamy naszym klientom Gwarancję 100% satysfakcji z udziału w szkoleniach. Oznacza to, że każdy uczestnik szkolenia otrzymuje od Asseco Academy prawo jego bezpłatnego powtórzenia w sytuacji, w której odczuwa taką potrzebę.
Wystarczy zgłosić chęć powtórzenia szkolenia oraz wybrać termin i miejsce szkolenia, spośród terminów i miejsc dostępnych w harmonogramie szkoleń Asseco Data Systems.

Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego

Program Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego daje Klientom możliwość bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniu, dzięki czemu Klient może zweryfikować jakość świadczonych usług przez Asseco Data Systems i bezpośrednio zapoznać się z ofertą przed podjęciem decyzji o inwestycji w rozwój umiejętności własnych lub swoich pracowników.


Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia

Program Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia daje Klientom możliwość dostosowania tematyki wybranego szkolenia do własnych potrzeb i oczekiwań, tak aby podczas szkolenia koncentrować się wyłącznie na dostarczaniu wiedzy i umiejętności dokładnie takich, jakich potrzebują jego uczestnicy. Zakres dopasowanego szkolenia może zostać również uzupełniony o tematykę wychodzącą poza zakres szkolenia pierwotnego dotyczącą choćby specyfiki architektury teleinformatycznej lub procedur administracyjnych funkcjonujących w środowisku Klienta bądź analizy przypadku z obszaru codziennej pracy zawodowej w biznesowym otoczeniu Klienta.


Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta

Program Gwarancja szkolenia w siedzibie Klienta daje możliwość zorganizowania dowolnego kursu w siedzibie Klienta bądź w innym uzgodnionym pomiędzy Klientem a Asseco Data Systems miejscu na terenie Polski. Program pozwala Klientom ograniczyć wydatki związane z podróżami oraz czasem spędzonym poza biurem przez pracowników. Dodatkową korzyścią jest fakt dyspozycyjności osób biorących udział w szkoleniu w nagłych sytuacjach wtedy, gdy pilnie wymagana jest ich obecność na stanowisku pracy. W przypadku skorzystania z programu Klient zapewnia jedynie salę szkoleniową lub konferencyjną niezbędną do przeprowadzenia szkolenia wraz z podłączeniem do Internetu. Wszystkie pozostałe elementy usługi są zapewniane przez Asseco Data Systems, w tym wszystkie wymagane urządzenia, takie jak notebooki, sieć bezprzewodowa, zdalne laboratoria, oprogramowanie oraz catering.


Brak wyników

Terminy szkoleń

Skontaktuj się z nami i uzyskaj rabat na szkolenie

Warszawa
Od 24-04 do 26-04-2019 brak ikony
Od 17-06 do 19-06-2019