Umiejętności biznesowe / Efektywność osobista

BPF-1010 Personal branding

Czas trwania:

2 dni / 16 godzin

Typ szkolenia:

TRADITIONAL Tradycyjne
Cena netto: 1 200,00 zł

Gwarancje:

Gwarancja jakości szkolenia Gwarancja jakości szkolenia
Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego
Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia
Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta
Informacje o szkoleniu

Marka osobista to unikalny system identyfikujący konkretną osobę. Na szkoleniu zyskasz świeże spojrzenie na proces marketingu osobistego. Celem szkolenia jest udzielenie odpowiedzi jak budować swoją markę wykorzystując swój potencjał i talent.

Uczestnicy nauczą się kontrolować własny nastrój, emocje i nastawienie, pokierować własną mową ciała adekwatnie do potrzeb sytuacji oraz świadomie i skutecznie używać głosu, jako narzędzia wywierania wpływu.

Uczestnicy

Szkolenie kierowane jest do osób, które odczuwają potrzebę świadomego i kontrolowanego kreowania własnego wizerunku, chcących wyróżnić swój profesjonalizm, unikatowość. Szkolenie jest zatem skierowane do osób, które pracują w relacjach z innymi ludźmi, reprezentują firmy w kontaktach biznesowych, są przedstawicielami handlowymi, występują publicznie.

Czego się nauczysz
 • Profesjonalnie budować własną markę w oparciu o analizę profilu osobowościowego
 • Kreować własny wizerunek poprzez wygląd zewnętrzny, postawy i zachowania
 • Komunikować swoją markę w trakcie spotkań, zebrań, prezentacji, czy rozmów przez telefon
 • Świadomie kontrolować swój profesjonalny wizerunek, aby być osobą wiarygodną i budzącą zaufanie w oczach odbiorców,
 • Promować własną markę z wykorzystaniem mediów internetowych i społecznościowych.
Zagadnienia poruszane podczas szkolenia

Budowanie własnej marki:

 • Czym jest marka własna?
 • Budowanie marki własnej – potrzeba, czy konieczność?
 • Od czego zacząć? Zasady budowania marki osobistej
 • Profile osobowości – analiza własnych zachowań i postawy w kontekście cech osobowościowych

Promocja marki:

 • Siła przekazu
 • Spójność pomiędzy komunikatami, a Twoją Marką
 • “Działania” wewnątrz firmy i w życiu codziennym
 • Zasady aktywności w mediach i portalach społecznościowych
 • Mowa windowa (elevator speech)

Personal Branding:

 • Budowanie wizerunku, a osobowość
 • Jak znaleźć złoty środek między naturalnością a sztucznością
 • Co chcemy przekazać otoczeniu
 • Czy wszystko jest na sprzedaż?
Gwarancja jakości szkolenia

Program Gwarancja jakości szkolenia daje Klientom pewność wysokiej jakości szkoleń realizowanych przez Asseco Data Systems. W sytuacji, w której uczestnik szkolenia odczuwa potrzebę jego powtórzenia, Asseco Data Systems daje taką bezpłatną możliwość w wybranym przez uczestnika terminie i miejscu, spośród szkoleń potwierdzonych do realizacji.


Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego

Program Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego daje Klientom możliwość bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniu, dzięki czemu Klient może zweryfikować jakość świadczonych usług przez Asseco Data Systems i bezpośrednio zapoznać się z ofertą przed podjęciem decyzji o inwestycji w rozwój umiejętności własnych lub swoich pracowników.


Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia

Program Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia daje Klientom możliwość dostosowania tematyki wybranego szkolenia do własnych potrzeb i oczekiwań, tak aby podczas szkolenia koncentrować się wyłącznie na dostarczaniu wiedzy i umiejętności dokładnie takich, jakich potrzebują jego uczestnicy. Zakres dopasowanego szkolenia może zostać również uzupełniony o tematykę wychodzącą poza zakres szkolenia pierwotnego dotyczącą choćby specyfiki architektury teleinformatycznej lub procedur administracyjnych funkcjonujących w środowisku Klienta bądź analizy przypadku z obszaru codziennej pracy zawodowej w biznesowym otoczeniu Klienta.


Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta

Program Gwarancja szkolenia w siedzibie Klienta daje możliwość zorganizowania dowolnego kursu w siedzibie Klienta bądź w innym uzgodnionym pomiędzy Klientem a Asseco Data Systems miejscu na terenie Polski. Program pozwala Klientom ograniczyć wydatki związane z podróżami oraz czasem spędzonym poza biurem przez pracowników. Dodatkową korzyścią jest fakt dyspozycyjności osób biorących udział w szkoleniu w nagłych sytuacjach wtedy, gdy pilnie wymagana jest ich obecność na stanowisku pracy. W przypadku skorzystania z programu Klient zapewnia jedynie salę szkoleniową lub konferencyjną niezbędną do przeprowadzenia szkolenia wraz z podłączeniem do Internetu. Wszystkie pozostałe elementy usługi są zapewniane przez Asseco Data Systems, w tym wszystkie wymagane urządzenia, takie jak notebooki, sieć bezprzewodowa, zdalne laboratoria, oprogramowanie oraz catering.


Terminy szkoleń

Skontaktuj się z nami i uzyskaj rabat na szkolenie