Aplikacje biznesowe / OpenOffice / OpenOffice 4.1.0

CDP 219 Pakiet biurowy Open Office

Czas trwania:

5 dni / 40 godzin

Typ szkolenia:

TRADITIONAL Tradycyjne
Cena netto: 2 000,00 zł

Gwarancje:

Gwarancja 100% satysfakcji Gwarancja 100% satysfakcji
Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego
Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia
Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta
Informacje o szkoleniu
Celem szkolenia jest dostarczenie wiedzy na temat funkcjonalności dostępnych w najnowszej wersji tego pakietu, jak również dostarczenie umiejętności korzystania z Edytor tekstu - Writer, Arkusza kalkulacyjnego - Calc oraz programu Grafika prezentacyjna - Impress
Uczestnicy
Szkolenie przeznaczone jest dla osób szukających darmowych rozwiązań pozwalających na edycję tekstu, wykonywanie obliczeń na danych oraz tworzenie prezentacji multimedialnych.
Wymagania wstępne

Uczestnik szkolenia powinien umieć:

 • uruchomić komputer,
 • korzystać z klawiatury i myszy komputerowej,
 • uruchamiać programy w rodzinie systemów operacyjnych Microsoft Windows i/lub w rodzinie systemów Linuks,
 • pracować z plikami i folderami w rodzinie systemów operacyjnych Microsoft Windows i/lub w rodzinie systemów Linuks.
Czego się nauczysz
 • Tworzyć dokumenty tekstowe za pomocą narzędzia Writer: wprowadzać i formatować teksty, drukować teksty,
 • Korzystać z arkusza kalkulacyjnego Calc: wprowadzać i formatować dane, wykonywać na nich obliczenia, filtrować i sortować dane, tworzyć wykresy,
 • Tworzyć profesjonalne prezentacje za pomocą narzędzia Impress: wstawiać i formatować teksty i grafikę, wprowadzać elementy animacji, uruchamiać pokaz, drukować prezentację,
 • Używać narzędzia graficznego Draw.
Zagadnienia poruszane podczas szkolenia
 • Wprowadzenie do OpenOffice
 • Edytor tekstu - Writer
 • Tworzenie nowych dokumentów
 • Formatowanie dokumentu tekstowego
 • Zaawansowana obsługa dokumentu
 • Drukowanie dokumentu
 • Arkusz kalkulacyjny - Calc
 • Dokonywanie obliczeń
 • Tworzenie i edycja wykresów
 • Zastosowanie mechanizmów bazodanowych
 • Drukowanie arkusza kalkulacyjnego
 • Grafika prezentacyjna - Impress
 • Narzędzie graficzne - Draw
Gwarancja terminu szkolenia

Program Gwarancja terminu szkolenia daje Klientom pewność iż szkolenie, w którym rozważają swój udział odbędzie się w planowanym terminie i lokalizacji. Gwarancja terminu szkolenia to program obejmujący kursy, które odbędą się w planowanym terminie bez względu na ostateczną liczbę uczestników. Wszystkie szkolenia objęte programem są wyróżnione w katalogu szkoleń dedykowaną ikoną http://szkolenia.assecods.pl/HarmonogramSzkolen.


Gwarancja 100% satysfakcji
Dzięki najwyższej jakości szkoleń oferowanych przez Asseco Academy, zapewniamy naszym klientom Gwarancję 100% satysfakcji z udziału w szkoleniach. Oznacza to, że każdy uczestnik szkolenia otrzymuje od Asseco Academy prawo jego bezpłatnego powtórzenia w sytuacji, w której odczuwa taką potrzebę.
Wystarczy zgłosić chęć powtórzenia szkolenia oraz wybrać termin i miejsce szkolenia, spośród terminów i miejsc dostępnych w harmonogramie szkoleń Asseco Data Systems.

Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego

Program Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego daje Klientom możliwość bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniu, dzięki czemu Klient może zweryfikować jakość świadczonych usług przez Asseco Data Systems i bezpośrednio zapoznać się z ofertą przed podjęciem decyzji o inwestycji w rozwój umiejętności własnych lub swoich pracowników.


Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia

Program Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia daje Klientom możliwość dostosowania tematyki wybranego szkolenia do własnych potrzeb i oczekiwań, tak aby podczas szkolenia koncentrować się wyłącznie na dostarczaniu wiedzy i umiejętności dokładnie takich, jakich potrzebują jego uczestnicy. Zakres dopasowanego szkolenia może zostać również uzupełniony o tematykę wychodzącą poza zakres szkolenia pierwotnego dotyczącą choćby specyfiki architektury teleinformatycznej lub procedur administracyjnych funkcjonujących w środowisku Klienta bądź analizy przypadku z obszaru codziennej pracy zawodowej w biznesowym otoczeniu Klienta.


Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta

Program Gwarancja szkolenia w siedzibie Klienta daje możliwość zorganizowania dowolnego kursu w siedzibie Klienta bądź w innym uzgodnionym pomiędzy Klientem a Asseco Data Systems miejscu na terenie Polski. Program pozwala Klientom ograniczyć wydatki związane z podróżami oraz czasem spędzonym poza biurem przez pracowników. Dodatkową korzyścią jest fakt dyspozycyjności osób biorących udział w szkoleniu w nagłych sytuacjach wtedy, gdy pilnie wymagana jest ich obecność na stanowisku pracy. W przypadku skorzystania z programu Klient zapewnia jedynie salę szkoleniową lub konferencyjną niezbędną do przeprowadzenia szkolenia wraz z podłączeniem do Internetu. Wszystkie pozostałe elementy usługi są zapewniane przez Asseco Data Systems, w tym wszystkie wymagane urządzenia, takie jak notebooki, sieć bezprzewodowa, zdalne laboratoria, oprogramowanie oraz catering.


Brak wyników

Terminy szkoleń

Skontaktuj się z nami i uzyskaj rabat na szkolenie