Aplikacje biznesowe / Microsoft Office / Microsoft Windows SharePoint Services

CDP 5322 Zarządzanie uprawnieniami dostępu i przepływami pracy w Microsoft Windows SharePoint Services 3.0

Czas trwania:

2 dni / 16 godzin

Typ szkolenia:

TRADITIONAL Tradycyjne
Cena netto: 1 300,00 zł

Gwarancje:

Gwarancja 100% satysfakcji Gwarancja 100% satysfakcji
Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego
Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia
Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta
Informacje o szkoleniu
Celem szkolenia jest dostarczenie wiedzy i umiejętności w zakresie nadawania uprawnień związanych z dostępem do witryn lub ich wybranych elementów oraz tworzenia i zarządzania przepływem pracy z wykorzystaniem rozwiązań wbudowanych w WSS 3.0 oraz dostępnych za pośrednictwem Microsoft Office SharePoint Designer 2007.
Uczestnicy
Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników odpowiedzialnych za tworzenie struktury i zawartości witryn opartych o Microsoft Windows SharePoint Services 3.0 oraz zarządzanie przepływem pracy.
Wymagania wstępne
Uczestnik powinien umieć
 • poruszać się w środowisku Windows,
 • definiować i wykonywać podstawowe operacje na plikach oraz folderach,
 • znać w stopniu podstawowym elementy składowe pakietu Microsoft Office 2007.

Czego się nauczysz
 • Organizować witryny oparte na Windows SharePoint Services 3.0
 • Zarządzać uprawnieniami dostępu do witryny lub jej elementów
 • Modyfikować zawartość stron
 • Dodawać biblioteki, listy lub strony sieci Web do witryny
 • Korzystać z narzędzi do śledzenia zmian
 • Tworzyć i edytować przepływy pracy
Zagadnienia poruszane podczas szkolenia
 • Organizacja witryn opartych na Windows SharePoint Services 3.0
 • Zarządzanie uprawnieniami dostępu do witryny lub jej elementów
 • Modyfikowanie zawartości strony
 • Dodawanie nowej biblioteki, listy lub strony sieci Web do witryny
 • Korzystanie z narzędzi do śledzenie zmian
 • Tworzenie i edycja przepływów pracy
Informacje dodatkowe
Kurs ma formę wykładu z ćwiczeniami praktycznymi i jest prowadzony przez dedykowanych instruktorów.
Dedykowane materiały szkoleniowe.
Gwarancja terminu szkolenia

Program Gwarancja terminu szkolenia daje Klientom pewność iż szkolenie, w którym rozważają swój udział odbędzie się w planowanym terminie i lokalizacji. Gwarancja terminu szkolenia to program obejmujący kursy, które odbędą się w planowanym terminie bez względu na ostateczną liczbę uczestników. Wszystkie szkolenia objęte programem są wyróżnione w katalogu szkoleń dedykowaną ikoną http://szkolenia.assecods.pl/HarmonogramSzkolen.


Gwarancja 100% satysfakcji
Dzięki najwyższej jakości szkoleń oferowanych przez Asseco Academy, zapewniamy naszym klientom Gwarancję 100% satysfakcji z udziału w szkoleniach. Oznacza to, że każdy uczestnik szkolenia otrzymuje od Asseco Academy prawo jego bezpłatnego powtórzenia w sytuacji, w której odczuwa taką potrzebę.
Wystarczy zgłosić chęć powtórzenia szkolenia oraz wybrać termin i miejsce szkolenia, spośród terminów i miejsc dostępnych w harmonogramie szkoleń Asseco Data Systems.

Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego

Program Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego daje Klientom możliwość bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniu, dzięki czemu Klient może zweryfikować jakość świadczonych usług przez Asseco Data Systems i bezpośrednio zapoznać się z ofertą przed podjęciem decyzji o inwestycji w rozwój umiejętności własnych lub swoich pracowników.


Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia

Program Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia daje Klientom możliwość dostosowania tematyki wybranego szkolenia do własnych potrzeb i oczekiwań, tak aby podczas szkolenia koncentrować się wyłącznie na dostarczaniu wiedzy i umiejętności dokładnie takich, jakich potrzebują jego uczestnicy. Zakres dopasowanego szkolenia może zostać również uzupełniony o tematykę wychodzącą poza zakres szkolenia pierwotnego dotyczącą choćby specyfiki architektury teleinformatycznej lub procedur administracyjnych funkcjonujących w środowisku Klienta bądź analizy przypadku z obszaru codziennej pracy zawodowej w biznesowym otoczeniu Klienta.


Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta

Program Gwarancja szkolenia w siedzibie Klienta daje możliwość zorganizowania dowolnego kursu w siedzibie Klienta bądź w innym uzgodnionym pomiędzy Klientem a Asseco Data Systems miejscu na terenie Polski. Program pozwala Klientom ograniczyć wydatki związane z podróżami oraz czasem spędzonym poza biurem przez pracowników. Dodatkową korzyścią jest fakt dyspozycyjności osób biorących udział w szkoleniu w nagłych sytuacjach wtedy, gdy pilnie wymagana jest ich obecność na stanowisku pracy. W przypadku skorzystania z programu Klient zapewnia jedynie salę szkoleniową lub konferencyjną niezbędną do przeprowadzenia szkolenia wraz z podłączeniem do Internetu. Wszystkie pozostałe elementy usługi są zapewniane przez Asseco Data Systems, w tym wszystkie wymagane urządzenia, takie jak notebooki, sieć bezprzewodowa, zdalne laboratoria, oprogramowanie oraz catering.


Terminy szkoleń

Skontaktuj się z nami i uzyskaj rabat na szkolenie