Aplikacje biznesowe / Adobe / Adobe Photoshop

CDP PHOT2_24h Pakiet graficzny Adobe Photoshop poziom zaawansowany

Czas trwania:

3 dni / 24 godzin

Typ szkolenia:

TRADITIONAL Tradycyjne
Cena netto: 1 500,00 zł

Gwarancje:

Gwarancja 100% satysfakcji Gwarancja 100% satysfakcji
Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego
Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia
Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta
Informacje o szkoleniu
Celem szkolenia jest zapoznanie użytkownika z zaawansowanymi funkcjami pakietu graficznego Adobe Photoshop umożliwiającymi przygotowanie projektów oraz wydruku. Przez zaawansowaną obsługę programu rozumie się przedstawienie bardziej skomplikowanych sposobów tworzenia i edycji grafiki z wykorzystaniem aplikacji Adobe Photoshop.
Uczestnicy
Szkolenie zaawansowane z zakresu obsługi pakietu graficznego Adobe Photoshop jest przeznaczone dla osób pragnących pogłębić znajomość i umiejętności pracy w środowisku aplikacji. Kierowane jest ono przede wszystkim do osób mających styczność z profesjonalnym oprogramowaniem służącym do przygotowania i tworzenia grafiki na potrzeby Internetu, poligrafii, multimediów, a także edycji i obróbki fotografii cyfrowej.  Adresatami szkolenia zaawansowanego Adobe Photoshop mogą być również studenci studiów graficznych. Poznanie narzędzi Adobe Photoshop może być znaczącym krokiem wprowadzającym studentów w świat profesjonalnej grafiki.
Wymagania wstępne
Od uczestników szkolenia wymagana jest podstawowa znajomość obsługi komputera oraz systemów operacyjnych Microsoft Windows, wymagana jest również znajomość aplikacji Adobe Photoshop w stopniu podstawowym.
Czego się nauczysz
 • Precyzyjnej konfiguracji optymalnych ustawień programu
 • Zaawansowanej pracy z warstwami i obiektami inteligentnymi
 • Tworzenia zaawansowanych selekcji
 • Wymiany grafiki z programem Adobe Photoshop w postaci obiektów inteligentnych, pikseli i ścieżek
 • Tworzenia własnej biblioteki próbek, kształtów wektorowych i pędzli
 • Zaawansowanej korekty kolorów
 • Zaawansowanych metod tworzenia realistycznych montaży i fotomontaży
 • Tworzenia i edycji obiektów i scen trójwymiarowych
 • Wykorzystania palety Actions, skryptów i innych funkcji automatycznych
Zagadnienia poruszane podczas szkolenia
Wprowadzenie do programu:
 • Preferencje pracy z programem i ustawienia koloru, Zarządzanie kolorem w aplikacjach Adobe, Ustawienia koloru i wykorzystanie profili, Przydatne skróty klawiaturowe
Wykorzystanie z narzędzi:
 • Zaawansowane wykorzystanie obiektów inteligentnych
 • Projektowanie z użyciem obiektów inteligentnych
 • Ścieżki i obiekty wektorowe
 • Praca z kanałami kolorów
 • Zaawansowane metody tworzenia selekcji, Wykorzystanie kanałów i kolorów dodatkowych
 • Maski bitmapowe, wektorowe, odcinania
Retusz i korekta:
 • Zaawansowane metody korekcji obrazu
 • Zaawansowane narzędzia retuszu
Grafika reklamowa, animacje, automatyka, edycja video:
 • Wykorzystanie dostępnych bibliotek i tworzenie własnych pędzli, próbek, kształtów wektorowych i patternów
 • Złożone montaże i fotomontaże z użyciem masek, obiektów inteligentnych oraz narzędzi korekcji
 • Praca z tekstem i ścieżkami
 • Automatyka – wykorzystanie palety Actions, skryptów i innych narzędzi automatycznych, tworzenie galerii zdjęć, stykówek, panoram
 • Przygotowanie pracy dla różnych mediów
Gwarancja terminu szkolenia

Program Gwarancja terminu szkolenia daje Klientom pewność iż szkolenie, w którym rozważają swój udział odbędzie się w planowanym terminie i lokalizacji. Gwarancja terminu szkolenia to program obejmujący kursy, które odbędą się w planowanym terminie bez względu na ostateczną liczbę uczestników. Wszystkie szkolenia objęte programem są wyróżnione w katalogu szkoleń dedykowaną ikoną http://szkolenia.assecods.pl/HarmonogramSzkolen.


Gwarancja 100% satysfakcji
Dzięki najwyższej jakości szkoleń oferowanych przez Asseco Academy, zapewniamy naszym klientom Gwarancję 100% satysfakcji z udziału w szkoleniach. Oznacza to, że każdy uczestnik szkolenia otrzymuje od Asseco Academy prawo jego bezpłatnego powtórzenia w sytuacji, w której odczuwa taką potrzebę.
Wystarczy zgłosić chęć powtórzenia szkolenia oraz wybrać termin i miejsce szkolenia, spośród terminów i miejsc dostępnych w harmonogramie szkoleń Asseco Data Systems.

Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego

Program Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego daje Klientom możliwość bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniu, dzięki czemu Klient może zweryfikować jakość świadczonych usług przez Asseco Data Systems i bezpośrednio zapoznać się z ofertą przed podjęciem decyzji o inwestycji w rozwój umiejętności własnych lub swoich pracowników.


Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia

Program Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia daje Klientom możliwość dostosowania tematyki wybranego szkolenia do własnych potrzeb i oczekiwań, tak aby podczas szkolenia koncentrować się wyłącznie na dostarczaniu wiedzy i umiejętności dokładnie takich, jakich potrzebują jego uczestnicy. Zakres dopasowanego szkolenia może zostać również uzupełniony o tematykę wychodzącą poza zakres szkolenia pierwotnego dotyczącą choćby specyfiki architektury teleinformatycznej lub procedur administracyjnych funkcjonujących w środowisku Klienta bądź analizy przypadku z obszaru codziennej pracy zawodowej w biznesowym otoczeniu Klienta.


Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta

Program Gwarancja szkolenia w siedzibie Klienta daje możliwość zorganizowania dowolnego kursu w siedzibie Klienta bądź w innym uzgodnionym pomiędzy Klientem a Asseco Data Systems miejscu na terenie Polski. Program pozwala Klientom ograniczyć wydatki związane z podróżami oraz czasem spędzonym poza biurem przez pracowników. Dodatkową korzyścią jest fakt dyspozycyjności osób biorących udział w szkoleniu w nagłych sytuacjach wtedy, gdy pilnie wymagana jest ich obecność na stanowisku pracy. W przypadku skorzystania z programu Klient zapewnia jedynie salę szkoleniową lub konferencyjną niezbędną do przeprowadzenia szkolenia wraz z podłączeniem do Internetu. Wszystkie pozostałe elementy usługi są zapewniane przez Asseco Data Systems, w tym wszystkie wymagane urządzenia, takie jak notebooki, sieć bezprzewodowa, zdalne laboratoria, oprogramowanie oraz catering.


Terminy szkoleń