Szkolenia IT / Microsoft / Microsoft Windows

CDP Win10 Konfiguracja i administracja Windows 10 – Warsztaty

Czas trwania:

3 dni / 24 godzin

Typ szkolenia:

TRADITIONAL Tradycyjne
Cena netto: 1 850,00 zł
Cena promocyjna: 1 757,00 zł
DISTANCE Asseco | Zdalna klasa
Cena netto: 1 665,00 zł
Cena promocyjna: 1 581,00 zł
AWirtualnaKlasa Asseco | Wirtualna klasa
Cena netto: 1 665,00 zł
Cena promocyjna: 1 581,00 zł

Gwarancje:

Gwarancja 100% satysfakcji Gwarancja 100% satysfakcji
Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego
Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia
Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta
Informacje o szkoleniu

Warsztat przeznaczony jest dla administratorów lub inżynierów wsparcia, którzy są odpowiedzialni za wdrażanie, konfigurowanie oraz utrzymywanie pracy komputerów pracujących pod kontrolą Windows 10 lub wsparcie użytkowników pracujących w tym systemie.

Do kogo skierowane jest to szkolenie
Warsztat jest przeznaczony dla osób z doświadczeniem w zakresie wdrażania i zarządzania lub wspierania użytkowników systemów klienckich Windows 7 oraz Windows 8, którzy chcą poznać nowe funkcjonalności w systemie Windows 10.

Wymagania wstępne 
Wiedza i doświadczenie w zakresie administracji, zarządzania lub wspierania użytkowników systemów Windows 7, Windows 8.
Zagadnienia poruszane podczas szkolenia
  • Wprowadzenie do Windows 10 - przegląd nowości
  • Windows 10 - Interfejs graficzny użytkownika
  • Instalacja i wdrażanie Windows 10
  • Aplikacje i Sklep Windows
  • Windows 10 - przeglądarka internetowa
  • Windows 10 usługi sieciowe
  • Bezpieczeństwo Windows 10
  • Kopie zapasowe i odtwarzanie systemu
  • Windows 10 w środowisku przedsiębiorstwa (moduł fakultatywny)
Gwarancja 100% satysfakcji
Dzięki najwyższej jakości szkoleń oferowanych przez Asseco Academy, zapewniamy naszym klientom Gwarancję 100% satysfakcji z udziału w szkoleniach. Oznacza to, że każdy uczestnik szkolenia otrzymuje od Asseco Academy prawo jego bezpłatnego powtórzenia w sytuacji, w której odczuwa taką potrzebę.
Wystarczy zgłosić chęć powtórzenia szkolenia oraz wybrać termin i miejsce szkolenia, spośród terminów i miejsc dostępnych w harmonogramie szkoleń Asseco Data Systems.

Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego

Program Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego daje Klientom możliwość bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniu, dzięki czemu Klient może zweryfikować jakość świadczonych usług przez Asseco Data Systems i bezpośrednio zapoznać się z ofertą przed podjęciem decyzji o inwestycji w rozwój umiejętności własnych lub swoich pracowników.


Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia

Program Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia daje Klientom możliwość dostosowania tematyki wybranego szkolenia do własnych potrzeb i oczekiwań, tak aby podczas szkolenia koncentrować się wyłącznie na dostarczaniu wiedzy i umiejętności dokładnie takich, jakich potrzebują jego uczestnicy. Zakres dopasowanego szkolenia może zostać również uzupełniony o tematykę wychodzącą poza zakres szkolenia pierwotnego dotyczącą choćby specyfiki architektury teleinformatycznej lub procedur administracyjnych funkcjonujących w środowisku Klienta bądź analizy przypadku z obszaru codziennej pracy zawodowej w biznesowym otoczeniu Klienta.


Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta

Program Gwarancja szkolenia w siedzibie Klienta daje możliwość zorganizowania dowolnego kursu w siedzibie Klienta bądź w innym uzgodnionym pomiędzy Klientem a Asseco Data Systems miejscu na terenie Polski. Program pozwala Klientom ograniczyć wydatki związane z podróżami oraz czasem spędzonym poza biurem przez pracowników. Dodatkową korzyścią jest fakt dyspozycyjności osób biorących udział w szkoleniu w nagłych sytuacjach wtedy, gdy pilnie wymagana jest ich obecność na stanowisku pracy. W przypadku skorzystania z programu Klient zapewnia jedynie salę szkoleniową lub konferencyjną niezbędną do przeprowadzenia szkolenia wraz z podłączeniem do Internetu. Wszystkie pozostałe elementy usługi są zapewniane przez Asseco Data Systems, w tym wszystkie wymagane urządzenia, takie jak notebooki, sieć bezprzewodowa, zdalne laboratoria, oprogramowanie oraz catering.


Terminy szkoleń