DEVOPS FOUNDATION

DevOps Foundation® - to szkolenie omawiające pryncypia, praktyki i kulturę DevOps, poprawiające komunikację, współpracę i integrację rozwoju (Development) i eksploatacji (Operations), tak by skrócić czas realizacji zmian i szybciej dostarczać wartość klientom.

Adresatem szkolenia jest każdy, kto chce zrozumieć pryncypia, praktyki i kulturę DevOps. Organizacje, które zamierzają zaszczepić u siebie pojęcia i sposób myślenia zgodny z modelem DevOps. Pracownicy i menadżerowie odpowiedzialni za przeprowadzenie transformacji DevOps. Konsultanci, wewnętrzni i zewnętrzni dostawcy usług IT.

Dla uczestników szkolenia upominek: książka Kim Gene, Behr Kevin, Spafford George „Projekt Feniks”. W świecie DevOps to książka legenda i każda osoba w IT powinna ją przeczytać.

Szkolenie akredytowane przez The DevOps Institute. Uczestnicy mają możliwość przystąpienia do akredytowanego egzaminu DevOps Foundation® realizowanym przy współpracy z PEOPLECERT.

Zachęcamy również do obejrzenia filmu, w którym Michał Florys - Kierownik Linii Biznesowej Usługi IT i Bezpieczeństwo Informacji w Asseco Data Systems, mówi czym właściwie jest DevOps.

Kontakt:

801 30 30 30
szkolenia@assecods.pl
szkolenia.assecods.pl