ITIL® i Zarządzanie usługami / ITIL® 2011 Foundation i Practitioner

ITIL_FOUND ITIL® Foundation

Czas trwania:

3 dni / 24 godzin

Typ szkolenia:

TRADITIONAL Tradycyjne
Cena netto: 2 800,00 zł
Cena promocyjna: 2 100,00 zł
DISTANCE Asseco | Zdalna klasa
Cena netto: 2 800,00 zł
Cena promocyjna: 2 100,00 zł

Gwarancje:

Gwarancja 100% satysfakcji Gwarancja 100% satysfakcji
Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego
Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia
Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta
< Powrót

Szkolenie autoryzowane

szkolenie-logo
Informacje o szkoleniu
Szkolenie ITIL® Foundation z egzaminem

Zgodnie z decyzją firmy PeopleCert i AXELOS od 1 listopada 2019 szkolenia akredytowane sprzedawane są wyłącznie z egzaminem.

PDU: 21 (S:21) Kredyt ITIL: 2

IT Infrastructure Library® (ITIL®) to najczęściej wykorzystywane i uznane na całym świecie podejście do zarządzania usługami IT. Uczestnicy zapoznają się z procesowym modelem zarządzania usługami IT opisanym w bibliotece ITIL®. Szkolenie przygotowuje do egzaminu pozwalającego uzyskać międzynarodowy certyfikat "ITIL® Foundation" wydawany przez organizację akredytującą.

Uczestnicy
Szkolenie ITIL® Foundation jest odpowiednie dla każdego pracownika organizacji IT, od poziomu najwyższego kierownictwa po osoby realizujące zadania operacyjne. W szczególności polecamy je dla pracowników organizacji, które rozpoczęły wdrażanie procesów lub działają korzystając z najlepszych praktyk ITIL®. Zapraszamy również osoby chcące indywidualnie podnieść swoje kwalifikacje w zakresie zarządzania usługami informatycznymi i potwierdzić je stosownym certyfikatem.
Wymagania wstępne
 • Brak formalnych wymagań
 • Pomocna będzie znajomość zagadnień związanych z dostarczaniem usług IT
Czego się nauczysz

Procesowego modelu zarządzania usługami IT, opisanego w bibliotece ITIL®,  jego kluczowych założeń, pojęć i rekomendacji,  zasad stosowania modelu ITIL®

Zagadnienia poruszane podczas szkolenia
 • Konstrukcja biblioteki ITIL® i główne elementy modelu zarządzania usługami
 • Strategia usług
 • Projektowanie usług
 • Przekazanie usług
 • Eksploatacja usług
 • Ustawiczne doskonalenie usług
 • Kompleksowy model procesów, lista ról i funkcji zdefiniowanych w bibliotece ITIL®
 • Zbiór kluczowych pojęć i definicji
 • Zasady praktycznego stosowania ITIL®
 • Aspekty ludzkie w zarządzaniu usługami
 • Praktyczne ćwiczenia: definiowanie usług, pakiet projektu usługi, umowa SLA, wniosek o zmianę, eskalacja
 • Metody osiągania szybkich korzyści z wykorzystania praktyk ITIL®
 • Próbne pytania egzaminacyjne ITIL® Foundation
Informacje dodatkowe

Informacje o szkoleniu

 • Organizacja szkolenia: otwarte lub dla grup zamkniętych
 • Język szkolenia: polski lub angielski
 • Język materiałów: polski lub angielski
 • Wielkość grupy: od 8 do 12 osób
 • W cenie szkolenia: materiały szkoleniowe, próbny egzamin z kluczem odpowiedzi.
 • Egzamin w cenie szkolenia. Informacje szczegółowe znajdują się w zakładce Egzamin.
 • Akredytacja: szkolenie zgodne z ITIL® 2011. Akredytacja dla Asseco Data Systems S.A. przyznana przez PEOPLECERT International Limited.

ITIL® jest zarejestrowanym znakiem handlowym należącym do AXELOS Limited i używanym za jej zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Swirl logo™ jest znakiem handlowym należącym do AXELOS Limited i używanym za jej zgodą.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
ITIL Accredited Training Organization logo® oraz ITIL Approved Examination Organization logo® jest znakiem handlowym należącym  do AXELOS Limited i używanym za jej zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Egz_ITIL_FOUND - Egzamin ITIL® Foundation

Zgodnie z decyzją firmy PeopleCert i AXELOS od 1 listopada 2019 szkolenia akredytowane sprzedawane są wyłącznie z egzaminem.


Egzamin jest organizowany w ostatnim dniu szkolenia.

Istnieje możliwość zakupu vouchera, który umożliwia przystąpienie do egzaminu w terminie późniejszym, zgodnie z datą jego ważności, za dodatkową opłatą doliczaną do ceny egzaminu: 120 PLN.

Informacje o egzaminie:

 • Warunki przystąpienia: ukończenie szkolenia ITIL® Foundation, ewentualnie znajomość ITIL® na poziomie wymaganym na egzaminie, dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość uczestnika egzaminu
 • Rodzaj egzaminu: test on-line
 • Czas trwania: 60 minut (75 minut dla osób, dla których angielski nie jest językiem ojczystym)
 • Liczba pytań: 40
 • Próg zdawalności: 65% poprawnych odpowiedzi (26/40)
 • Język egzaminu: angielski i polski

Gwarancja terminu szkolenia

Program Gwarancja terminu szkolenia daje Klientom pewność iż szkolenie, w którym rozważają swój udział odbędzie się w planowanym terminie i lokalizacji. Gwarancja terminu szkolenia to program obejmujący kursy, które odbędą się w planowanym terminie bez względu na ostateczną liczbę uczestników. Wszystkie szkolenia objęte programem są wyróżnione w katalogu szkoleń dedykowaną ikoną http://szkolenia.assecods.pl/HarmonogramSzkolen.


Gwarancja 100% satysfakcji
Dzięki najwyższej jakości szkoleń oferowanych przez Asseco Academy, zapewniamy naszym klientom Gwarancję 100% satysfakcji z udziału w szkoleniach. Oznacza to, że każdy uczestnik szkolenia otrzymuje od Asseco Academy prawo jego bezpłatnego powtórzenia w sytuacji, w której odczuwa taką potrzebę.
Wystarczy zgłosić chęć powtórzenia szkolenia oraz wybrać termin i miejsce szkolenia, spośród terminów i miejsc dostępnych w harmonogramie szkoleń Asseco Data Systems.

Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego

Program Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego daje Klientom możliwość bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniu, dzięki czemu Klient może zweryfikować jakość świadczonych usług przez Asseco Data Systems i bezpośrednio zapoznać się z ofertą przed podjęciem decyzji o inwestycji w rozwój umiejętności własnych lub swoich pracowników.


Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia

Program Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia daje Klientom możliwość dostosowania tematyki wybranego szkolenia do własnych potrzeb i oczekiwań, tak aby podczas szkolenia koncentrować się wyłącznie na dostarczaniu wiedzy i umiejętności dokładnie takich, jakich potrzebują jego uczestnicy. Zakres dopasowanego szkolenia może zostać również uzupełniony o tematykę wychodzącą poza zakres szkolenia pierwotnego dotyczącą choćby specyfiki architektury teleinformatycznej lub procedur administracyjnych funkcjonujących w środowisku Klienta bądź analizy przypadku z obszaru codziennej pracy zawodowej w biznesowym otoczeniu Klienta.


Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta

Program Gwarancja szkolenia w siedzibie Klienta daje możliwość zorganizowania dowolnego kursu w siedzibie Klienta bądź w innym uzgodnionym pomiędzy Klientem a Asseco Data Systems miejscu na terenie Polski. Program pozwala Klientom ograniczyć wydatki związane z podróżami oraz czasem spędzonym poza biurem przez pracowników. Dodatkową korzyścią jest fakt dyspozycyjności osób biorących udział w szkoleniu w nagłych sytuacjach wtedy, gdy pilnie wymagana jest ich obecność na stanowisku pracy. W przypadku skorzystania z programu Klient zapewnia jedynie salę szkoleniową lub konferencyjną niezbędną do przeprowadzenia szkolenia wraz z podłączeniem do Internetu. Wszystkie pozostałe elementy usługi są zapewniane przez Asseco Data Systems, w tym wszystkie wymagane urządzenia, takie jak notebooki, sieć bezprzewodowa, zdalne laboratoria, oprogramowanie oraz catering.


Terminy szkoleń

Skontaktuj się z nami i uzyskaj rabat na szkolenie