ITIL® i Zarządzanie usługami / ITIL® 2011 Foundation i Practitioner

ITIL_PRACT ITIL® Practitioner

Czas trwania:

3 dni / 24 godzin
ITIL® INTERMEDIATE – 3 EGZAMINY W CENIE 2!

Szkolenie objęte promocją

Typ szkolenia:

TRADITIONAL Tradycyjne
Cena netto: 2 500,00 zł
Cena promocyjna: 2 300,00 zł

Gwarancje:

Gwarancja 100% satysfakcji Gwarancja 100% satysfakcji
Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego
Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia
Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta
< Powrót

Szkolenie autoryzowane

szkolenie-logo
Informacje o szkoleniu
PDU: 14 (T:1, S:13) Kredyty ITIL: 3

To trzydniowe szkolenie przedstawia praktyczne podejście do zaadoptowania dobrych praktyk zarządzania usługami IT w oparciu o nową publikację ITIL ®Practitioner Guidance. Wykorzystuje narzędzia i wskazówki zawarte w ITIL® Toolkit do wprowadzania zmian organizacyjnych, do poprawy komunikacji oraz mierzenia sukcesu. Definiuje 9 pryncypiów (guiding principles) zarządzania usługami IT czerpiąc z doświadczeń Lean, Agile, DevOps i innych popularnych koncepcji. Szkolenie przygotowuje do egzaminu pozwalającego uzyskać międzynarodowy certyfikat "ITIL® Practitioner" wydawany przez organizację akredytującą.

Uczestnicy

Na szkolenie ITIL® Practitioner zapraszamy każdego pracownika organizacji IT, od poziomu najwyższego kierownictwa po osoby realizujące zadania operacyjne. W szczególności pracownicy: organizacji, które planują zastosować model procesów i cykl życia ITIL®, i szukają praktycznych wskazówek jak to zrobić najlepiej. Organizacji, które obecnie wykorzystują dobre praktyki ITIL®, stają przed nowymi wyzwaniami biznesowymi i szukają najskuteczniejszych metod radzenia sobie z nimi.

Wymagania wstępne
 • Znajomość języka angielskiego

 • Ukończenie szkolenia ITIL® Foundation

Czego się nauczysz
 • praktycznych sposobów budowy i doskonalenia usługowej organizacji IT

 • 3 kluczowych dla praktyka umiejętności: jak wprowadzić zmiany organizacyjne, jak poprawić komunikację oraz jak zmierzyć sukces wprowadzonych zmian

 • 9 głównych zasad zarządzania usługami IT

 • dowiesz się jakimi narzędziami i metodami można wspierać doskonalenie usług

Zagadnienia poruszane podczas szkolenia
 • Przegląd koncepcji zarządzania usługami IT

 • 9 głównych pryncypiów zarządzania usługami IT i ich stosowanie w kontekście współczesnych wyzwań – wspólne podejście do Lean, agile, DevOps i innych podejść

 • Podejście do ustawicznego doskonalenia usług

 • Metryki i sposoby pomiaru wspomagające ustawiczne doskonalenie

 • Skuteczna komunikacja

 • Zarządzanie zmianami organizacyjnymi

 • Ustawiczne doskonalenia usług: połączenie wszystkiego razem

 • Egzamin próbny i omówienie wyników

 • Integralną częścią szkolenia jest formalny egzamin ITIL® Practitioner

Informacje dodatkowe
Informacje o szkoleniu
 • Organizacja szkolenia: otwarte lub dla grup zamkniętych
 • Język szkolenia: polski lub angielski
 • Język materiałów: angielski
 • Wielkość grupy: od 8 do 12 osób
 • W cenie szkolenia: materiały szkoleniowe. Uczestnicy mogą zakupić książkę " ITIL Practitioner Guidance" w cenie 1 szt: 320 zł netto, z której można korzystać podczas egzaminu. Cena szkolenia nie zawiera ceny egzaminu oraz ceny książki.
 • Warunki i cena egzaminu zostały przedstawione w zakładce: Egzamin
 • Akredytacja:szkolenie zgodne z ITIL® 2011; Akredytacja dla Asseco Data Systems S.A. przyznana przez PEOPLECERT International Limited.

ITIL® jest zarejestrowanym znakiem handlowym należącym do AXELOS Limited i używanym za jej zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Swirl logo™ jest znakiem handlowym należącym do AXELOS Limited i używanym za jej zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ITIL Accredited Training Organization logo® oraz ITIL Approved Examination Organization logo® jest znakiem handlowym należącym  do AXELOS Limited i używanym za jej zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Egz_ITIL_P - Egzamin ITIL® Practitioner

Cena netto egzaminu [1 osoba]: 1.200 PLN

3 egzaminy w cenie 2 - szczegóły w zakładce „Promocje”

Informacje o egzaminie

 • Egzamin organizowany on-line na podstawie otrzymanego vouchera. Forma egzaminu: online.
 • Warunki przystąpienia: ukończenie szkolenia ITIL® Practitioner. Kopia certyfikatu ITIL® Foundation, dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość uczestnika egzaminu
 • Forma egzaminu: elektroniczna
 • Język egzaminu: angielski
 • Metoda: test, zdający egzamin mogą korzystać z podręcznika ITIL® Practitioner
 • Czas trwania: 135 min. Osoby, dla których angielski nie jest językiem ojczystym, mają możliwość korzystania ze słownika i wydłużenia czasu trwania egzaminu do 168 minut
 • Liczba pytań: 40 pytań bazujących na jednym scenariuszu
 • Próg zdawalności: 70% poprawnych odpowiedzi (28 punktów)

Gwarancja terminu szkolenia

Program Gwarancja terminu szkolenia daje Klientom pewność iż szkolenie, w którym rozważają swój udział odbędzie się w planowanym terminie i lokalizacji. Gwarancja terminu szkolenia to program obejmujący kursy, które odbędą się w planowanym terminie bez względu na ostateczną liczbę uczestników. Wszystkie szkolenia objęte programem są wyróżnione w katalogu szkoleń dedykowaną ikoną http://szkolenia.assecods.pl/HarmonogramSzkolen.


Gwarancja 100% satysfakcji
Dzięki najwyższej jakości szkoleń oferowanych przez Asseco Academy, zapewniamy naszym klientom Gwarancję 100% satysfakcji z udziału w szkoleniach. Oznacza to, że każdy uczestnik szkolenia otrzymuje od Asseco Academy prawo jego bezpłatnego powtórzenia w sytuacji, w której odczuwa taką potrzebę.
Wystarczy zgłosić chęć powtórzenia szkolenia oraz wybrać termin i miejsce szkolenia, spośród terminów i miejsc dostępnych w harmonogramie szkoleń Asseco Data Systems.

Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego

Program Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego daje Klientom możliwość bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniu, dzięki czemu Klient może zweryfikować jakość świadczonych usług przez Asseco Data Systems i bezpośrednio zapoznać się z ofertą przed podjęciem decyzji o inwestycji w rozwój umiejętności własnych lub swoich pracowników.


Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia

Program Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia daje Klientom możliwość dostosowania tematyki wybranego szkolenia do własnych potrzeb i oczekiwań, tak aby podczas szkolenia koncentrować się wyłącznie na dostarczaniu wiedzy i umiejętności dokładnie takich, jakich potrzebują jego uczestnicy. Zakres dopasowanego szkolenia może zostać również uzupełniony o tematykę wychodzącą poza zakres szkolenia pierwotnego dotyczącą choćby specyfiki architektury teleinformatycznej lub procedur administracyjnych funkcjonujących w środowisku Klienta bądź analizy przypadku z obszaru codziennej pracy zawodowej w biznesowym otoczeniu Klienta.


Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta

Program Gwarancja szkolenia w siedzibie Klienta daje możliwość zorganizowania dowolnego kursu w siedzibie Klienta bądź w innym uzgodnionym pomiędzy Klientem a Asseco Data Systems miejscu na terenie Polski. Program pozwala Klientom ograniczyć wydatki związane z podróżami oraz czasem spędzonym poza biurem przez pracowników. Dodatkową korzyścią jest fakt dyspozycyjności osób biorących udział w szkoleniu w nagłych sytuacjach wtedy, gdy pilnie wymagana jest ich obecność na stanowisku pracy. W przypadku skorzystania z programu Klient zapewnia jedynie salę szkoleniową lub konferencyjną niezbędną do przeprowadzenia szkolenia wraz z podłączeniem do Internetu. Wszystkie pozostałe elementy usługi są zapewniane przez Asseco Data Systems, w tym wszystkie wymagane urządzenia, takie jak notebooki, sieć bezprzewodowa, zdalne laboratoria, oprogramowanie oraz catering.


Osoby, które zbierają punkty w ramach certyfikacji ITIL3 już z końcem roku będą mogły skorzystać ze szkolenia ITIL Managing Professional Transition, czyli jedynego oficjalnego mostu pomiędzy ITIL 3 i 4. Szkolenie Transition będzie dostępne tylko dla osób, które zgromadziły co najmniej 17 punktów ITIL.
Dla tych osób przygotowaliśmy specjalną ofertę na wszystkie egzaminy ITIL Intermediate i ITIL MAL – pakiet 3 egzaminów w cenie 2.

Wybierz szkolenia i skorzystaj z promocji.
Terminy szkoleń

Skontaktuj się z nami i uzyskaj rabat na szkolenie

Warszawa
Od 18-11 do 20-11-2019