ITIL® i Zarządzanie usługami / ITIL® 2011 Intermediate - Lifecycle

ITIL_SS ITIL® Intermediate Lifecycle Stream: Service Strategy (SS)

Czas trwania:

3 dni / 24 godzin
ITIL® INTERMEDIATE – 3 EGZAMINY W CENIE 2!

Szkolenie objęte promocją

Typ szkolenia:

TRADITIONAL Tradycyjne
Cena netto: 2 700,00 zł
Cena promocyjna: 2 300,00 zł

Gwarancje:

Gwarancja 100% satysfakcji Gwarancja 100% satysfakcji
Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego
Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia
Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta
< Powrót

Szkolenie autoryzowane

szkolenie-logo
Informacje o szkoleniu
PDU: 21 (S:21) Kredyty ITIL: 3

W trakcie tego trzydniowego szkolenia uczestnik pogłębi wiedzę z poziomu kursu "ITIL®Foundation;" w obszarze Strategii usług (Service Strategy). Szkolenie umożliwia zdobycie praktycznych umiejętności menedżera związanych z tworzeniem strategii organizacji IT i usług informatycznych oraz przećwiczenie tych umiejętności. Szkolenie przygotowuje do egzaminu pozwalającego uzyskać międzynarodowy certyfikat „ITIL® Intermediate Qualification: Service Strategy" wydawany przez organizację akredytującą.
Uczestnicy
 • Osoby posiadające wiedzę z zakresu szkolenia ITIL® Foundation, które w swojej pracy potrzebują szerszego zrozumienia i praktycznego zastosowania procesów związanych ze Strategią Usług oraz sposobu w jaki mogą one być wykorzystane do podniesienia jakości dostarczanych usług IT
 • Osoby zaangażowane w implementację oraz udoskonalanie procesów zarządzania usługami IT
 • Typowe role to m. in.: profesjonaliści IT, menadżerowie IT oraz biznesowi, właściciele procesów IT oraz biznesowych, praktycy IT, konsultanci IT
Wymagania wstępne
Znajomość języka angielskiego. Certyfikat „ITIL®Foundation” (w wersji V3 lub 2011) lub „ITIL® V2 Foundation” wraz z certyfikatem „ITIL®Foundation Bridge”
Czego się nauczysz
 • pogłębisz wiedzę z poziomu kursu "ITIL® Foundation" w obszarze Strategii usług (Service Strategy)
 • zdobędziesz praktyczne umiejętności menedżera związane z tworzeniem strategii organizacji IT i usług informatycznych oraz przećwiczenie tych umiejętności.
Zagadnienia poruszane podczas szkolenia
 • Wprowadzenie
 • Zasady Strategii Usług
 • Market Spaces
 • Strategiczne oceny oddziaływania
 • Financial Management
 • Service Portfolio Management
 • Managing Demand
 • Strategia Usług w kontekście cyklu życia usługi
 • CSFs
 • Technologie i implementacja
 • Przygotowanie do egzaminu / Egzamin próbny
Informacje dodatkowe
Informacje o szkoleniu
 • Organizacja szkolenia: otwarte lub dla grup zamkniętych
 • Język szkolenia: polski lub angielski
 • Język materiałów: angielski
 • Wielkość grupy: od 8 do 12 osób
 • W cenie szkolenia: materiały szkoleniowe, słownik pojęć i skrótów, próbny egzamin z kluczem odpowiedzi. Cena szkolenia nie zawiera ceny egzaminu.
 • Warunki i cena egzaminu zostały przedstawione w zakładce: Egzamin
 • Akredytacja:szkolenie zgodne z ITIL® 2011; Akredytacja dla Asseco Data Systems S.A. przyznana przez PEOPLECERT International Limited.
ITIL® jest zarejestrowanym znakiem handlowym należącym do AXELOS Limited i używanym za jej zgodą.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Swirl logo™ jest znakiem handlowym należącym do AXELOS Limited i używanym za jej zgodą.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
ITIL Accredited Training Organization logo® oraz ITIL Approved Examination Organization logo® jest znakiem handlowym należącym  do AXELOS Limited i używanym za jej zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone.

egz_ITIL_SS - Egzamin ITIL® Intermediate Lifecycle Stream: Service Strategy (SS)

Cena netto egzaminu [1 osoba]: 950 PLN

3 egzaminy w cenie 2 - szczegóły w zakładce „Promocje”

Informacje o egzaminie

 • Egzamin organizowany jest w ostatnim dniu szkolenia
 • Warunki przystąpienia: ukończone szkolenie ITIL® Intermediate Lifecycle Stream: Service Strategy. Kopia certyfikatu „ITIL® Foundation” (w wersji V3 lub 2011) lub „ITIL® V2 Foundation” wraz z certyfikatem „ITIL®Foundation Bridge”, dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość uczestnika egzaminu
 • Forma egzaminu: elektroniczna
 • Język egzaminu: angielski
 • Metoda: test
 • Czas trwania: 90 min. Osoby, dla których angielski nie jest językiem ojczystym, mają możliwość korzystania ze słownika i wydłużenie czasu trwania do 120 minut
 • Liczba pytań: 8 pytań bazujących na scenariuszach, do każdego pytania można wybrać jedną z czterech odpowiedzi za 5, 3, 1 lub 0 punktów
 • Próg zdawalności: 70% poprawnych odpowiedzi (28 z 40 możliwych punktów)

Gwarancja terminu szkolenia

Program Gwarancja terminu szkolenia daje Klientom pewność iż szkolenie, w którym rozważają swój udział odbędzie się w planowanym terminie i lokalizacji. Gwarancja terminu szkolenia to program obejmujący kursy, które odbędą się w planowanym terminie bez względu na ostateczną liczbę uczestników. Wszystkie szkolenia objęte programem są wyróżnione w katalogu szkoleń dedykowaną ikoną http://szkolenia.assecods.pl/HarmonogramSzkolen.


Gwarancja 100% satysfakcji
Dzięki najwyższej jakości szkoleń oferowanych przez Asseco Academy, zapewniamy naszym klientom Gwarancję 100% satysfakcji z udziału w szkoleniach. Oznacza to, że każdy uczestnik szkolenia otrzymuje od Asseco Academy prawo jego bezpłatnego powtórzenia w sytuacji, w której odczuwa taką potrzebę.
Wystarczy zgłosić chęć powtórzenia szkolenia oraz wybrać termin i miejsce szkolenia, spośród terminów i miejsc dostępnych w harmonogramie szkoleń Asseco Data Systems.

Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego

Program Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego daje Klientom możliwość bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniu, dzięki czemu Klient może zweryfikować jakość świadczonych usług przez Asseco Data Systems i bezpośrednio zapoznać się z ofertą przed podjęciem decyzji o inwestycji w rozwój umiejętności własnych lub swoich pracowników.


Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia

Program Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia daje Klientom możliwość dostosowania tematyki wybranego szkolenia do własnych potrzeb i oczekiwań, tak aby podczas szkolenia koncentrować się wyłącznie na dostarczaniu wiedzy i umiejętności dokładnie takich, jakich potrzebują jego uczestnicy. Zakres dopasowanego szkolenia może zostać również uzupełniony o tematykę wychodzącą poza zakres szkolenia pierwotnego dotyczącą choćby specyfiki architektury teleinformatycznej lub procedur administracyjnych funkcjonujących w środowisku Klienta bądź analizy przypadku z obszaru codziennej pracy zawodowej w biznesowym otoczeniu Klienta.


Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta

Program Gwarancja szkolenia w siedzibie Klienta daje możliwość zorganizowania dowolnego kursu w siedzibie Klienta bądź w innym uzgodnionym pomiędzy Klientem a Asseco Data Systems miejscu na terenie Polski. Program pozwala Klientom ograniczyć wydatki związane z podróżami oraz czasem spędzonym poza biurem przez pracowników. Dodatkową korzyścią jest fakt dyspozycyjności osób biorących udział w szkoleniu w nagłych sytuacjach wtedy, gdy pilnie wymagana jest ich obecność na stanowisku pracy. W przypadku skorzystania z programu Klient zapewnia jedynie salę szkoleniową lub konferencyjną niezbędną do przeprowadzenia szkolenia wraz z podłączeniem do Internetu. Wszystkie pozostałe elementy usługi są zapewniane przez Asseco Data Systems, w tym wszystkie wymagane urządzenia, takie jak notebooki, sieć bezprzewodowa, zdalne laboratoria, oprogramowanie oraz catering.


Osoby, które zbierają punkty w ramach certyfikacji ITIL3 już z końcem roku będą mogły skorzystać ze szkolenia ITIL Managing Professional Transition, czyli jedynego oficjalnego mostu pomiędzy ITIL 3 i 4. Szkolenie Transition będzie dostępne tylko dla osób, które zgromadziły co najmniej 17 punktów ITIL.
Dla tych osób przygotowaliśmy specjalną ofertę na wszystkie egzaminy ITIL Intermediate i ITIL MAL – pakiet 3 egzaminów w cenie 2.

Wybierz szkolenia i skorzystaj z promocji.
Terminy szkoleń

Skontaktuj się z nami i uzyskaj rabat na szkolenie

Warszawa
Od 26-08 do 28-08-2019