Aplikacje biznesowe / Microsoft Office / Microsoft Windows

MS 2261 Wspieranie użytkowników pracujących w systemie Windows XP

Czas trwania:

3 dni / 24 godzin

Typ szkolenia:

TRADITIONAL Tradycyjne
Cena netto: 2 700,00 zł
DISTANCE Asseco | Zdalna klasa
Cena netto: 2 700,00 zł
AWirtualnaKlasa Asseco | Wirtualna klasa
Cena netto: 2 700,00 zł

Gwarancje:

Gwarancja 100% satysfakcji Gwarancja 100% satysfakcji
Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego
Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia
Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta
< Powrót

Szkolenie autoryzowane

szkolenie-logo
Informacje o szkoleniu
Celem szkolenia jest przedstawienie użytkownikom, którzy nie zapoznali się jeszcze z systemem operacyjnym Microsoft Windows XP, informacji niezbędnych do rozwiązywania najważniejszych problemów użytkowników końcowych pracujących w systemie Windows XP w środowisku sieciowym Active Directory lub w systemie Windows XP Home edition w środowisku grupy roboczej. Szkolenie jest wprowadzeniem i przeglądem zagadnień niezbędnych do rozwiązywania problemów związanych z środowiskiem systemu Windows XP.
Wymagania wstępne
Uczestnicy szkolenia powinni posiadać biegłość w posługiwaniu się interfejsem systemu Windows w zakresie odnajdywania, tworzenia oraz dokonywania zmian w folderach i plikach oraz konfigurowania środowiska pulpitu, mieć ogólną wiedzę o elementach sprzętu komputerowego, takich jak pamięci, dyski twarde oraz procesory a także mieć ogólną wiedzę na temat zagadnień związanych z pracą w sieci, takich jak sieciowy system operacyjny, relacje klient-serwer oraz sieć lokalna LAN. Uczestnicy szkolenia powinni posiadać umiejętność korzystania z anglojęzycznych materiałów.
Zagadnienia poruszane podczas szkolenia
 • Przegląd zagadnień związanych z rolą i środowiskiem grupy wsparcia technicznego dla użytkowników końcowych
 • Badanie i konfigurowanie interfejsu użytkownika systemu Windows XP,
 • Rozwiązywanie problemów związanych z środowiskiem pracy użytkownika,
 • Rozwiązywanie problemów związanych z połączeniami sieciowymi,
 • Rozwiązywanie problemów sprzętowych,
 • Rozwiązywanie problemów związanych z systemem plików i udostępnianiem,
 • Rozwiązywanie problemów w środowisku usług drukowania,
 • Rozwiązywanie problemów instalacyjnych.
 • Informacje dodatkowe
  Szkolenie ma formę wykładu z ćwiczeniami praktycznymi i jest prowadzony przez autoryzowanych instruktorów. Uczestnik szkolenia otrzymuje autoryzowany podręcznik i oprogramowanie do celów edukacyjnych.

  70-271 - Installing, Configuring, and Administering Microsoft Windows XP Professional

  Gwarancja terminu szkolenia

  Program Gwarancja terminu szkolenia daje Klientom pewność iż szkolenie, w którym rozważają swój udział odbędzie się w planowanym terminie i lokalizacji. Gwarancja terminu szkolenia to program obejmujący kursy, które odbędą się w planowanym terminie bez względu na ostateczną liczbę uczestników. Wszystkie szkolenia objęte programem są wyróżnione w katalogu szkoleń dedykowaną ikoną http://szkolenia.assecods.pl/HarmonogramSzkolen.


  Gwarancja 100% satysfakcji
  Dzięki najwyższej jakości szkoleń oferowanych przez Asseco Academy, zapewniamy naszym klientom Gwarancję 100% satysfakcji z udziału w szkoleniach. Oznacza to, że każdy uczestnik szkolenia otrzymuje od Asseco Academy prawo jego bezpłatnego powtórzenia w sytuacji, w której odczuwa taką potrzebę.
  Wystarczy zgłosić chęć powtórzenia szkolenia oraz wybrać termin i miejsce szkolenia, spośród terminów i miejsc dostępnych w harmonogramie szkoleń Asseco Data Systems.

  Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego

  Program Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego daje Klientom możliwość bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniu, dzięki czemu Klient może zweryfikować jakość świadczonych usług przez Asseco Data Systems i bezpośrednio zapoznać się z ofertą przed podjęciem decyzji o inwestycji w rozwój umiejętności własnych lub swoich pracowników.


  Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia

  Program Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia daje Klientom możliwość dostosowania tematyki wybranego szkolenia do własnych potrzeb i oczekiwań, tak aby podczas szkolenia koncentrować się wyłącznie na dostarczaniu wiedzy i umiejętności dokładnie takich, jakich potrzebują jego uczestnicy. Zakres dopasowanego szkolenia może zostać również uzupełniony o tematykę wychodzącą poza zakres szkolenia pierwotnego dotyczącą choćby specyfiki architektury teleinformatycznej lub procedur administracyjnych funkcjonujących w środowisku Klienta bądź analizy przypadku z obszaru codziennej pracy zawodowej w biznesowym otoczeniu Klienta.


  Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta

  Program Gwarancja szkolenia w siedzibie Klienta daje możliwość zorganizowania dowolnego kursu w siedzibie Klienta bądź w innym uzgodnionym pomiędzy Klientem a Asseco Data Systems miejscu na terenie Polski. Program pozwala Klientom ograniczyć wydatki związane z podróżami oraz czasem spędzonym poza biurem przez pracowników. Dodatkową korzyścią jest fakt dyspozycyjności osób biorących udział w szkoleniu w nagłych sytuacjach wtedy, gdy pilnie wymagana jest ich obecność na stanowisku pracy. W przypadku skorzystania z programu Klient zapewnia jedynie salę szkoleniową lub konferencyjną niezbędną do przeprowadzenia szkolenia wraz z podłączeniem do Internetu. Wszystkie pozostałe elementy usługi są zapewniane przez Asseco Data Systems, w tym wszystkie wymagane urządzenia, takie jak notebooki, sieć bezprzewodowa, zdalne laboratoria, oprogramowanie oraz catering.


  Terminy szkoleń

  Skontaktuj się z nami i uzyskaj rabat na szkolenie