Aplikacje biznesowe / Microsoft Office / Microsoft Windows

MS 2285 Instalacja, administracja i konfiguracja Microsoft Windows XP Professional

Czas trwania:

2 dni / 16 godzin

Typ szkolenia:

TRADITIONAL Tradycyjne
Cena netto: 1 800,00 zł
DISTANCE Asseco | Zdalna klasa
Cena netto: 1 800,00 zł
AWirtualnaKlasa Asseco | Wirtualna klasa
Cena netto: 1 800,00 zł

Gwarancje:

Gwarancja 100% satysfakcji Gwarancja 100% satysfakcji
Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego
Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia
Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta
< Powrót

Szkolenie autoryzowane

szkolenie-logo
Informacje o szkoleniu
Celem kursu jest dostarczenie uczestnikom wiedzy i umiejętności niezbędnych do zarządzania stacjami Microsoft Windows® XP Professional w środowisku Microsoft Windows® Server 2003. Szkolenie przedstawia także różnice pomiędzy środowiskiem Windows 2000 i XP.
Uczestnicy
Szkolenie jest dedykowane kandydatom do funkcji administratora systemów i projektanta systemów odpowiedzialnym za zarządzanie środowiskiem Microsoft Windows® Server 2003.
Wymagania wstępne
Uczestnicy szkolenia powinni posiadać ogólną wiedzę z zakresu obsługi systemów Windows i umiejętność korzystania z anglojęzycznych materiałów.
Zagadnienia poruszane podczas szkolenia
 • Metody instalacji systemu Windows XP Professional
 • Instalacja i konfiguracja urządzeń w systemach Windows XP
 • Rozwiązywanie problemów związanych z sekwencją startową systemu Windows XP
 • Stosowanie konsoli Recovery Konsole
 • Konfigurowanie środowiska pracy użytkowników systemu Windows XP
 • Stosowanie Remote Assistance przy zdalnej konfiguracji stacji roboczych
 • Konfigurowanie i zabezpieczanie aplikacji pracujących pod systemem
 • Konfigurowanie stacji do pracy w domenie
 • Konfigurowanie stacji do pracy w środowisku mobilnym.
 • Informacje dodatkowe
  Szkolenie ma formę wykładu z ćwiczeniami praktycznymi i jest prowadzony przez autoryzowanych instruktorów. Uczestnik szkolenia otrzymuje autoryzowany podręcznik i oprogramowanie do celów edukacyjnych.

  70-270 - Installing, Configuring, and Administering Microsoft Windows XP Professional

  70-290 - Zarządzanie i obsługa środowiska Microsoft Windows Server 2003

  70-210 - Installing, Configuring, and Administering Microsoft Windows 2000 Professional

  Gwarancja terminu szkolenia

  Program Gwarancja terminu szkolenia daje Klientom pewność iż szkolenie, w którym rozważają swój udział odbędzie się w planowanym terminie i lokalizacji. Gwarancja terminu szkolenia to program obejmujący kursy, które odbędą się w planowanym terminie bez względu na ostateczną liczbę uczestników. Wszystkie szkolenia objęte programem są wyróżnione w katalogu szkoleń dedykowaną ikoną http://szkolenia.assecods.pl/HarmonogramSzkolen.


  Gwarancja 100% satysfakcji
  Dzięki najwyższej jakości szkoleń oferowanych przez Asseco Academy, zapewniamy naszym klientom Gwarancję 100% satysfakcji z udziału w szkoleniach. Oznacza to, że każdy uczestnik szkolenia otrzymuje od Asseco Academy prawo jego bezpłatnego powtórzenia w sytuacji, w której odczuwa taką potrzebę.
  Wystarczy zgłosić chęć powtórzenia szkolenia oraz wybrać termin i miejsce szkolenia, spośród terminów i miejsc dostępnych w harmonogramie szkoleń Asseco Data Systems.

  Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego

  Program Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego daje Klientom możliwość bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniu, dzięki czemu Klient może zweryfikować jakość świadczonych usług przez Asseco Data Systems i bezpośrednio zapoznać się z ofertą przed podjęciem decyzji o inwestycji w rozwój umiejętności własnych lub swoich pracowników.


  Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia

  Program Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia daje Klientom możliwość dostosowania tematyki wybranego szkolenia do własnych potrzeb i oczekiwań, tak aby podczas szkolenia koncentrować się wyłącznie na dostarczaniu wiedzy i umiejętności dokładnie takich, jakich potrzebują jego uczestnicy. Zakres dopasowanego szkolenia może zostać również uzupełniony o tematykę wychodzącą poza zakres szkolenia pierwotnego dotyczącą choćby specyfiki architektury teleinformatycznej lub procedur administracyjnych funkcjonujących w środowisku Klienta bądź analizy przypadku z obszaru codziennej pracy zawodowej w biznesowym otoczeniu Klienta.


  Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta

  Program Gwarancja szkolenia w siedzibie Klienta daje możliwość zorganizowania dowolnego kursu w siedzibie Klienta bądź w innym uzgodnionym pomiędzy Klientem a Asseco Data Systems miejscu na terenie Polski. Program pozwala Klientom ograniczyć wydatki związane z podróżami oraz czasem spędzonym poza biurem przez pracowników. Dodatkową korzyścią jest fakt dyspozycyjności osób biorących udział w szkoleniu w nagłych sytuacjach wtedy, gdy pilnie wymagana jest ich obecność na stanowisku pracy. W przypadku skorzystania z programu Klient zapewnia jedynie salę szkoleniową lub konferencyjną niezbędną do przeprowadzenia szkolenia wraz z podłączeniem do Internetu. Wszystkie pozostałe elementy usługi są zapewniane przez Asseco Data Systems, w tym wszystkie wymagane urządzenia, takie jak notebooki, sieć bezprzewodowa, zdalne laboratoria, oprogramowanie oraz catering.


  Terminy szkoleń

  Skontaktuj się z nami i uzyskaj rabat na szkolenie