Promocje

Osoby, które od 1 stycznia 2021 do 31 marca 2021 zakupią i zrealizują w tym okresie w Asseco Academy jeden z pakietów dwóch szkoleń z egzaminami na ścieżce ITIL®4 Managing Professional – otrzymają rabat w wysokości 500 PLN netto, który zostanie uwzględniony przy realizacji ostatniego szkolenia z pakietu.
Promocja dotyczy szkoleń z egzaminami zakupionych i zrealizowanych w okresie od 1 stycznia 2021 do 31 marca 2021.

Warunki promocji:

  • aby skorzystać z promocji „ITIL®4 Bundle Managing Proffesional” musisz wziąć udział w 2 szkoleniach z egzaminami w dostępnych pakietach  w Asseco Academy.
ITIL®4 Foundation + ITIL®4 Specialist: Create, Deliver and Support (CDS)
ITIL®4 Foundation + ITIL®4 Strategist: Direct, Plan and Improve (DPI)
ITIL®4 Foundation + ITIL®4 Specialist: Drive Stakeholder Value (DSV))
ITIL®4 Foundation + ITIL®4 Specialist: High-Velocity IT (HVIT)
  • promocja dotyczy szkoleń z egzaminami zakupionych i realizowanych w okresie od 1 stycznia 2021 do  31 marca 2021 w Asseco Academy.
  • aby skorzystać ze zniżki, wpisz w polu „Twoje uwagi”, w formularzu zgłoszeniowym  hasło: „ITIL4 Bundle”.


Osoby, które od 1 stycznia 2021 do 30 czerwca 2021 zakupią i wezmą udział w Asseco Academy Szkolenie ITIL® 4 Managing Professional Transition Module (MPT) z egzaminem uzyskają rabat w wysokości: 350 PLN netto.


Szkolenie ITIL® 4 Managing Professional Transition Module (MPT) to 5-dniowe, akredytowane, intensywne szkolenie typu Bridge ITIL3 > 4. Przeznaczone dla osób, które chcą zaktualizować swoją wiedzę o zwinnym podejściu do zarządzania cyfrowymi usługami i uzyskać prestiżowy tytuł ITIL4 Managing Professional (MP) i spełniają jeden z poniższych warunków:
  • Posiadają certyfikat ITIL v3 Expert
  • LUB uzyskały co najmniej 17 kredytów ze szkoleń ITIL v3
  • LUB uzyskały co najmniej 15 kredytów ze szkoleń ITIL v3 i zdobyły certyfikat ITIL 4 Foundation.

Warunki promocji:
  • aby skorzystać z promocji „ITIL®4 MPT” musisz wziąć udział w szkoleniu ITIL®4 Managing Proffesional Transition z egzaminem w dostępnych terminach w Asseco Academy.
  • promocja dotyczy szkoleń z egzaminami zakupionych i realizowanych w okresie od 1 stycznia 2021 do  30 czerwca 2021 w Asseco Academy.
  • aby skorzystać ze zniżki, wpisz w formularzu zgłoszeniowym  hasło: „ITIL4 MPT”.