SYMULACJA BIZNESOWA „THE PHOENIX PROJECT” - NOWOŚĆ W OFERCIE SZKOLEŃ ASSECO DATA SYSTEMS

Nieustannie rozwijamy naszą ofertę o wiedzę i doświadczenia, które przekazujemy naszym klientom by w ten sposób pomóc im stawiać czoła codziennym wyzwaniom. Jako partner DevOps Institute oferujemy akredytowane szkolenie DevOps Foundation®, które od pierwszej edycji cieszy się dużą popularnością. Teraz dołączamy do tego grona produktów symulację biznesową „The Phoenix Project”, która w praktyczny sposób pozwala uczestnikom doświadczyć stosowania zasad DevOps.

Symulacja biznesowa „The Phoenix Project” oparta jest o scenariusz światowego bestsellera – książkę Gene Kim „Projekt Feniks. Powieść o IT, modelu DevOps i o tym, jak pomóc firmie w odniesieniu sukcesu”.

W trakcie symulacji uczestnicy rozwiązują praktyczne problemy z jakimi borykają się dzisiejsze organizacje, uczą się jak powinna wyglądać dobra współpraca pomiędzy rozwojem (Dev), a specjalistami od utrzymania usług IT (Ops), jak szybciej wprowadzać rozwiązania na rynek, jak lepiej rozumieć potrzeby Biznesu, jak skutecznie się komunikować, i jak wprowadzać zmiany w kulturze organizacyjnej.

Po tej symulacji już nie będzie powrotu do silosowej organizacji, marnotrawienia zasobów, kultury obwiniania, braku informacji zwrotnej, kaskadowych projektów i pracowników, którzy boją się myśleć i samodzielnie podejmować decyzje.

Do udziału w symulacji biznesowej „The Phoenix Project” zapraszamy pracowników wszystkich jednostek biznesowych niezależnie od pełnionych ról, pracowników odpowiadających za rozwój oprogramowania (IT Development), za utrzymanie i eksploatację systemów IT (IT Operations), za testy, wdrożenia i za bezpieczeństwo informacji, kierowników projektów, analityków i architektów oraz wszystkich, którzy chcą stosować zasady Lean, Agile oraz Zarządzania usługami IT (ITSM) tak, aby poprawić wydajność usług IT oraz dostarczać większą wartość dla Biznesu.

Symulację biznesową „The Phoenix Project” prowadzi Michał Florys - Kierownik Linii Biznesowej Usługi IT i Bezpieczeństwo Informacji w Asseco Data Systems S.A.

Dowiedz się więcej o symulacji - pobierz ulotkę „The Phoenix Project”

Obejrzyj film, w którym Michał Florys opowiada Czym właściwie jest DevOps?

Zainteresowanych symulacją biznesową The Phoenix Project prosimy o kontakt. Mamy możliwość zaprezentowania krótkiego demo.

Kontakt:
szkolenia@assecods.pl
tel. 801 30 30 30


Michał Florys
Doświadczony manager, trener i ekspert zarządzania usługami IT. Odpowiada za rozwój oferty ITSM, zarządza portfelem produktów i usług, nadzoruje zespół konsultantów i trenerów. Specjalizuje się w zarządzaniu usługami, cyfrowej transformacji, Bimodal IT, Lean IT i DevOps. Pomaga organizacjom wykorzystywać IT jako akcelerator zmian biznesowych. Wspiera IT tak, by stało się integralną częścią organizacji i zaufanym partnerem biznesowym, który dostarcza wymierną wartość dla klientów. W projektach wykorzystuje i twórczo łączy najlepsze praktyki zarządzania IT: ITIL®, Lean IT, DevOps, BRM, Agile, COBIT®, ISO 20000. Jest trenerem akredytowanym przez PEOPLECERT, uprawnionym do prowadzenia wszystkich szkoleń ITIL® i Lean IT, a także trenerem akredytowanym przez GamingWorks i przeszkolonym przez Jana Schilta do prowadzenia symulacji biznesowych The Phoenix Project, Apollo 13 i Grab@Pizza. Przeszkolił kilka tysięcy osób z najlepszych praktyk zarządzania usługami IT i z sukcesem przygotował do egzaminów certyfikacyjnych. Jedna z pierwszych osób w Polsce promująca model usługowy IT. Współzałożyciel i członek stowarzyszeń itSMF Polska oraz Help Desk Institute Polska.