SZKOLENIA E-LEARNINGOWE BHP

Szkolenia BHP w formie e-learningu to ciekawa alternatywa dla firm i osób zainteresowanych szybkim i profesjonalnym przeszkoleniem pracowników z zasad BHP obowiązujących podczas wykonywania pracy i zachowania się w zakładzie pracy. W naszej ofercie znajdziecie szkolenia okresowe przeznaczone zarówno dla pracodawców i osób na stanowiskach kierowniczych, jak również dla pracowników administracyjno-biurowych. Szkolenia e-learningowe BHP realizowane są w trybie on-line poprzez wygodną formę udostępnienia systemu do zdalnego kształcenia klasy LMS (ang. Learning Management System), bez konieczności wdrażania i utrzymywania go przez Klienta.

Po ukończeniu kursu online i zdaniu egzaminu na platformie, każdy z uczestników otrzymuje certyfikat, który zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. jest równoważny certyfikatowi wydawanemu po ukończeniu szkolenia tradycyjnego, potwierdzający uzyskanie lub uzupełnienie wiedzy na temat bezpiecznego wykonywania pracy w sposób zgodny z przepisami i zasadami BHP.

Przy zgłoszeniu większej liczby osób na szkolenie oferujemy atrakcyjne rabaty!

Szkolenia okresowe BHP w naszej ofercie


Dla
pracowników
adm-biurowych

Dla kierowników

Zalety szkoleń BHP

  • Informacje zawarte w naszych szkoleniach BHP są przekazane w konkretny, interesujący i przystępny dla użytkownika sposób.
  • Zawierają ciekawe przykłady oraz filmy i animacje, które pobudzają percepcję kursantów.
  • W poszczególnych jednostkach lekcyjnych wykorzystane zostały infografiki oraz interaktywne komponenty angażujące uczestników do aktywnego udziału w szkoleniu.
  • Szkolenie wzbogacają elementy multimedialne – zdjęcia, schematy, ilustracje, nawiązujące tematycznie do treści zawartych na danym ekranie szkolenia.
  • Uczestnicy szkolenia otrzymują indywidualne dostępy do systemu LMS;
  • Monitorowanie postępów odbywa się przy pomocy dedykowanych raportów;
  • Po zakończeniu szkolenia i zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują certyfikat;
  • Szkolenia BHP w formie e-learningu to wysoka jakość za znacznie niższa cenę.