Training ITSM_SLA_Z
Accreditation
Training
Price of training from PLN 1,290 net
Lowest price in the last 30 days: PLN 1,290 net
Language: polish
*the price depends, among others on the form of training and the date
Additional products
No additional books or exams are specified for this training.
Czas trwania: 16h dydaktycznych
Celem 2-dniowych warsztatów Umowy SLA na świadczenie usług IT jest podniesienie kwalifikacji i zdobycie praktycznej wiedzy w zakresie tworzenia, negocjowania, rozliczania i raportowania umów na świadczenie usług wspieranych technologią IT (Service Level Agreement).
Umowy SLA stanowią kluczowy element współpracy między dostawcą a odbiorcą usług IT. To one określają oczekiwany poziom jakości usług, definiując m.in. dostępność, czasy reakcji i przywrócenia działania, procedury eskalacji oraz wskaźniki efektywności (KPI), na podstawie których oceniana i rozliczana jest realizacja usług.
Dobrze skonstruowana umowa SLA to gwarancja przejrzystych zasad współpracy – klient zyskuje pewność stabilnego działania krytycznych usług, a dostawca otrzymuje jasno określone standardy i kryteria oceny swojej pracy.Z kolei nieprecyzyjny lub źle dopasowany dokument może prowadzić do nieporozumień, utraty zaufania, sporów kontraktowych oraz trudności w egzekwowaniu odpowiedzialności za awarie czy opóźnienia.
Dlatego tak ważne jest, by podejście do SLA opierało się na zasadzie „adopt & adapt” – korzystaniu z dobrych praktyk ITSM (IT Service Management) z jednoczesnym dopasowaniem zapisów do specyfiki organizacji, jej procesów i kontekstu biznesowego.
Formuła warsztatowa pozwala uczestnikom przećwiczyć cały cykl pracy z umową SLA: od analizy potrzeb, przez projektowanie zapisów i wskaźników, aż po monitorowanie i raportowanie realizacji usług w praktyce.
O zarządzaniu usługami IT wiemy wszystko. Według ostatniego raportu Computerworld TOP200, Grupa Asseco jest największym dostawcą usług IT w Polsce i liderem cyfryzacji w kraju. Jesteśmy praktykami. Asseco Academy jest też największą firmą dostarczającą szkolenia IT w Polsce, a zarządzaniem usługami IT zajmujemy się od przeszło 20 lat. Jesteśmy pionierami – jako pierwsi wprowadzaliśmy szkolenia z zarządzania usługami IT w Polsce, budowaliśmy procesy ITSM w swojej organizacji i u naszych klientów oraz wdrażaliśmy narzędzia ITSM.
Czego się nauczysz
Do kogo skierowane jest szkolenie
Wymagania wstępne
Brak
W cenie szkolenia uczestnik otrzymuje
Organizacja szkolenia
Organizacja szkolenia w formie stacjonarnej
Organizacja szkolenia w Wirtualnej Klasie
Warunki programu
Program Gwarancja terminu szkolenia daje Klientom pewność iż szkolenie, w którym rozważają swój udział odbędzie się w planowanym terminie i lokalizacji. Gwarancja terminu szkolenia to program obejmujący kursy, które odbędą się w planowanym terminie bez względu na ostateczną liczbę uczestników. Wszystkie szkolenia objęte programem są wyróżnione w katalogu szkoleń dedykowaną ikoną
Program Gwarancja szkolenia w siedzibie Klienta daje możliwość zorganizowania dowolnego kursu w siedzibie Klienta bądź w innym uzgodnionym pomiędzy Klientem a Asseco Data Systems miejscu na terenie Polski. Program pozwala Klientom ograniczyć wydatki związane z podróżami oraz czasem spędzonym poza biurem przez pracowników. Dodatkową korzyścią jest fakt dyspozycyjności osób biorących udział w szkoleniu w nagłych sytuacjach wtedy, gdy pilnie wymagana jest ich obecność na stanowisku pracy. W przypadku skorzystania z programu Klient zapewnia jedynie salę szkoleniową lub konferencyjną niezbędną do przeprowadzenia szkolenia wraz z podłączeniem do Internetu. Wszystkie pozostałe elementy usługi są zapewniane przez Asseco Data Systems, w tym wszystkie wymagane urządzenia, takie jak notebooki, sieć bezprzewodowa, zdalne laboratoria, oprogramowanie oraz catering.
Remote
… if you value the opportunity to learn with a trainer and other participants, from anywhere without having to commute.
Stationary
… if you want to learn while sitting in the same room with the trainer and other participants.
Online
… if you want to learn from materials available via the interenet anywhere at any time
Filters:
Training: ITSM_SLA_Z
Warsztaty: Umowy SLA na świadczenie usług IT
Currently, there is no trainings in the selected form.
Cykl online’owych spotkań, podczas których przybliżamy nowe kierunki rozwoju metod zarządzania usługami IT, jak również najciekawsze zagadnienia obszaru programowania, zarządzania Read more
Zadzwoń do nas: tel. 801 30 30 30