Menu
Zamknij menu
Zaloguj się
Asseco Academy » Oferty » Szkolenia Microsoft z rabatem do 30%

Szkolenia Microsoft – Rabaty do 30% – Summer Sale

Wakacje to idealny czas, aby połączyć przyjemne z pożytecznym! Zacznij wakacje od solidnej dawki wiedzy i zdobądź certyfikację Microsoft.
Żeby Ci w tym pomóc do 30 września obniżyliśmy ceny szkoleń Microsoft!

Aby wziąć udział w szkoleniach w promocyjnej cenie należy:

 • Wybrać interesujące Cię szkolenie objęte promocją
 • Zarejestrować się on-line lub zadzwonić +48 801 30 30 30

Oferta ważna do 30 września 2023 r. lub do wyczerpania wolnych miejsc na szkoleniach.

Certyfikacja Microsoft – jak zacząć?

Certyfikacje Microsoft zostały podzielone na trzy poziomy zaawansowania:

 • Fundamentals, które potwierdzają znajomość kluczowych pojęć, technologii i usług chmurowych,
 • Associate i Expert, które świadczą o profesjonalnych lub eksperckich kompetencjach w zakresie różnych ról pełnionych przez kadrę IT
  w organizacjach (certyfikacja role-based).

Ponadto dostępne są certyfikacje specjalistyczne, które potwierdzają kompetencje w zakresie specyficznych technologii lub ról.

Więcej o ścieżkach certyfikacji Microsoft i szkoleniach, które pozwolą Ci się do nich przygotować, dowiesz się z naszego
Przewodnika po certyfikacjach Microsoft.

Poziom podstawowy

Poziom zaawansowany

Poziom ekspercki

Dodatkowa specjalizacja

Szkolenie powiązane z tematem!

Chcesz z nami porozmawiać?

Zadzwoń do nas: tel. 801 30 30 30

Warunki promocji

 • Regulamin promocji

  I Warunki ogólne

  1. Organizatorem Promocji „Szkolenia Microsoft – Rabaty do 30% – Summer Sale” jest Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdańsku ul. Jana z Kolna 11 zwana dalej Organizatorem.
  2. Przedmiotem Promocji są wyłącznie otwarte autoryzowane szkolenia Microsoft, realizowane w formie wirtualnej klasy, oznaczone nazwą niniejszej promocji na stronie academy.asseco.pl.
  3. Promocja obowiązuje do 30 września 2023 r.  lub do wyczerpania wolnych miejsc na szkoleniach.

  II Sposób realizacji

  1. Promocja obejmuje sprzedaż szkolenia spełniającego warunki wymienione w pkt. I pkt 2 w cenie promocyjnej, określonej dla danego terminu szkolenia na stronie academy.asseco.pl.
  2. Warunkiem otrzymania rabatu jest wybranie promocyjnego terminu szkolenia i rejestracja za pośrednictwem formularza umieszczonego na stronie academy.asseco.pl.
  3. Na podstawie przesłanych informacji skontaktujemy się z Państwem, aby potwierdzić Państwa uczestnictwo w wybranym wydarzeniu.
  4. Do szkoleń objętych niniejszą promocją, z wyłączeniem szkoleń na poziomie Fundamentals, możliwy jest zakup voucherów egzaminacyjnych w promocyjnych cenach w ramach odrębnej promocji „Mega rabat na egzaminy Microsoft”. Szkolenia te są oznaczone nazwą promocji „Mega rabat na egzaminy Microsoft” na stronie academy.asseco.pl.
  5. Wypełnienie formularza, o którym mowa w pkt. II ppkt 2, jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Uczestnictwa w promocji.
  6. Organizator zastrzega sobie prawo anulowania objętego promocją szkolenia, w przypadku nie zgłoszenia się wystarczającej do jego uruchomienia liczby uczestników.
  7. Z zastrzeżeniem pkt. II ppkt 5, do szkoleń objętych promocją mają zastosowanie postanowienia Ogólnych Warunków Świadczenia Usług Szkoleniowych Organizatora, dostępne pod adresem: https://academy.asseco.pl/Upload/Ogolne_warunki_swiadczenia_uslug_szkoleniowych.pdf

  III Postanowienia końcowe

  1. Treść niniejszego Regulaminu jest udostępniona na stronie internetowej pod adresem academy.asseco.pl oraz w siedzibie Organizatora.
  2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu, w czasie obowiązywania Promocji. Wszelkie zmiany w niniejszym Regulaminie będą obowiązywały od dnia ich ogłoszenia na stronie internetowej academy.asseco.pl.
  3. Organizator zastrzega sobie prawo zakończenia Promocji w każdym czasie bez podawania przyczyny. Wszelkie uprawnienia, nabyte przez Klientów na podstawie niniejszego Regulaminu przed wcześniejszym zakończeniem Promocji będą w pełni respektowane.
  4. Z zastrzeżeniem pkt. II ppkt 4, niniejsza Promocja nie łączy się z innymi promocjami Organizatora, czasowymi obniżkami cen Szkoleń, innymi akcjami o charakterze promocyjnym oraz rabatami przyznanymi Klientowi przez Organizatora na podstawie innych ofert oraz umów podpisanymi przez Organizatora oraz Klienta.
  5. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.
Czym zajmuje się Asseco?
Jakie są nasze mocne strony?
Poznaj jakość Asseco