Menu
Zamknij menu
Zaloguj się
Asseco Academy » Promotions

Aktualne akcje promocyjne

Znajdź dla siebie kurs w atrakcyjnej cenie

Promocja
30.06.2023

Promocja Oracle Wiosna 2023

Autoryzowane szkolenia Oracle z rabatem 10% Jako jedyny partner Edukacyjny Oracle w Polsce, Asseco Academy oferuje autoryzowane szkolenia Oracle. Autoryzowane szkolenia ORACLE – niezależnie od ich formy – to szkolenia klasy premium, które gwarantują uczestnikom najwyższą, ponadstandardową jakość.

Sprawdź szczegóły
Promocja
31.12.2023

Microsoft Unlimited

Microsoft Unlimited Asseco Academy oferuje możliwość udziału w nielimitowanej ilości autoryzowanych szkoleń Microsoft na 12 miesięcy od daty zakupu. Szkolenia odbywają się w Wirtualnej klasie, na żywo, z certyfikowanym trenerem Microsoft. Płacisz raz za abonament Microsoft Unlimited i korzystasz bez ograniczeń z pełnego wachlarza szkoleń online w terminach gwarantowanych dostępnych w Asseco Academy. W pakiecie otrzymujesz również 2 vouchery na egzaminy Microsoft!

Sprawdź szczegóły
Promocja

Szkolenia Microsoft z rabatem do 30%

70% profesjonalistów IT, którzy wzięli udział w szkoleniach przygotowujących do certyfikacji wskazało, że dzięki temu zwiększyła się ich efektywność w pracy. Pracownicy IT, którzy uczestniczyli w szkoleniach są o 30% bardziej zadowoleni z pracy od tych, którzy się nie szkolili. To tylko kilka dobrych powodów, żeby uzyskać jedną z najbardziej popularnych na rynku certyfikację Microsoft w promocyjnej cenie!

Sprawdź szczegóły
Promocja

W Black Week szkolenia w super cenach!

Przyjdź na szkolenie w Black Week i zdobądź rabat!

Sprawdź szczegóły
Promocja

Certyfikacja ITIL®4, PRINCE2®, PRINCE2®Agile, MoR®, MSP® w niższych cenach tylko do końca roku!

Od stycznia 2023r. PeopleCert, właściciel standardów ITIL®4, PRINCE2®, PRINCE2®Agile, MoR®, MSP®, podwyższa ceny egzaminów i obowiązkowych e-booków o ponad +20%. W Asseco Academy możesz zdobyć certyfikat w starych cenach jeszcze w nowym roku! Dowiedz się jak to zrobić.

Sprawdź szczegóły
Promocja
Promocja ważna 31.12.2023

Voucher na szkolenia w 2023 r.

Wykorzystaj budżet firmowy na podniesienie kompetencji zawodowych. Skorzystaj z naszej oferty – wykup specjalny voucher na szkolenia i wykorzystaj go w dogodnym dla Ciebie czasie.

Sprawdź szczegóły
Promocja

Autoryzowane szkolenia AWS

Asseco to nie tylko twórca innowacyjnych rozwiązań w chmurze. Dbając o kompleksowość naszej oferty Asseco Academy uzyskało status partnera szkoleniowego Amazon Web Services. Realizujemy autoryzowane szkolenia, które pomogą Twojej organizacji w zbudowaniu kompetencji w zakresie chmury Amazon Web Services.

Sprawdź szczegóły
Czym zajmuje się Asseco?
Jakie są nasze mocne strony?
Poznaj jakość Asseco