Menu
Zamknij menu
Zaloguj się
Asseco Academy » Webinar » 06.06.24 Webinar: Błyskawiczne projektowanie aplikacji z Chatem GPT i Midjourney

Błyskawiczne projektowanie aplikacji z Chatem GPT i Midjourney

Data: 6 czerwca 2024
Godzina: 18:30 – 19:30
Prowadzący: Bartosz Puszczyk

Zapisz się

Podczas webinaru nasz gość specjalny Bartosz Puszczyk podzieli się doświadczeniami z podejścia do błyskawicznego projektowania produktów, w którym tworzenie innowacyjnych rozwiązań zgodnie z procesem Design Thinking łączy z możliwościami, jakie kryją w sobie dwa potężnej narzędzia AI: Chat GPT (do koncepcji) i Midjourney (do wizualizacji).

Omawiając poszczególne zagadnienia, przejdziemy przez case study tworzenia edukacyjnej aplikacji do eksplorowania przeszłości w AI, od pomysłu, do interaktywnego prototypu.

Czas trwania wydarzenia 45 minut + 15 minut sesja Q&A, podczas której będziemy do dyspozycji uczestników wydarzenia.

Na ten webinar zapraszamy projektantów, product ownerów, project managerów, researcherów, programistów i każdego, a także wszystkie osoby które chcą zgłębiać techniki dialogu z AI.

Bartosz Puszczyk to projektant UX/UI z ponad dekadą doświadczenia zdobytego podczas pracy dla firm w Polsce i na świecie. Dąży do wnoszenia wartości poprzez zrozumienie potrzeb użytkowników i przekształcanie ich w funkcjonalne, atrakcyjne produkty. Mówca i trener, pasjonat nowych technologii i street artu.

Czym zajmuje się Asseco?
Jakie są nasze mocne strony?
Poznaj jakość Asseco