Aplikacje biznesowe / Microsoft Office / Microsoft Office

CDP 251 Microsoft Word - poziom podstawowy

Czas trwania:

2 dni / 16 godzin

Typ szkolenia:

TRADITIONAL Tradycyjne
Cena netto: 720,00 zł

Gwarancje:

Gwarancja 100% satysfakcji Gwarancja 100% satysfakcji
Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego
Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia
Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta
Informacje o szkoleniu
Celem szkolenia jest dostarczenie wiedzy i umiejętności pozwalających na wykorzystanie ogromnych możliwości edytora Microsoft Word dla przygotowywania korekta tekstu), formatowania i drukowania dokumentów, wstawiania do dokumentu i formatowania elementów graficznych (rysunki, wykresy itp.) oraz tabel.
 
Czego się nauczysz
 • tworzyć dokumenty w Microsoft Word,
 • wprowadzać i formatować teksty oraz akapity,
 • dostosowywać wygląd dokumentu do własnych potrzeb,
 • wstawiać i uzupełniać kolumny oraz tabele,
 • wstawiać prostą grafikę do dokumentu,
 • wydrukować dokument.
 
Do kogo skierowane jest to szkolenie
Szkolenie przeznaczone jest dla początkujących, którzy chcą przyswoić wiedzę i umiejętności korzystania z edytora Microsoft Word dla redagowania profesjonalnych dokumentów. Dla osób przygotowujących różnego rodzaju dokumenty, zawodowo piszących teksty, korzystających z komputera, jako podstawowego narzędzia w pracach biurowych.
 
Wymagania wstępne
Uczestnik szkolenia powinien umieć:
 • uruchomić komputer,
 • korzystać z klawiatury i myszy komputerowej,
 • uruchamiać programy w rodzinie systemów operacyjnych Microsoft Windows,
 • pracować z plikami i folderami w rodzinie systemów operacyjnych Microsoft Windows.
Zagadnienia poruszane podczas szkolenia
 • Pierwsze kroki z aplikacją Microsoft Word 2013
 • Edycja i sprawdzanie tekstu
 • Formatowanie tekstu
 • Organizowanie informacji w kolumnach i tabelach
 • Dodawanie elementów graficznych
 • Podgląd wydruku, drukowanie i rozpowszechnianie dokumentów
Gwarancja terminu szkolenia

Program Gwarancja terminu szkolenia daje Klientom pewność iż szkolenie, w którym rozważają swój udział odbędzie się w planowanym terminie i lokalizacji. Gwarancja terminu szkolenia to program obejmujący kursy, które odbędą się w planowanym terminie bez względu na ostateczną liczbę uczestników. Wszystkie szkolenia objęte programem są wyróżnione w katalogu szkoleń dedykowaną ikoną http://szkolenia.assecods.pl/HarmonogramSzkolen.


Gwarancja 100% satysfakcji
Dzięki najwyższej jakości szkoleń oferowanych przez Asseco Academy, zapewniamy naszym klientom Gwarancję 100% satysfakcji z udziału w szkoleniach. Oznacza to, że każdy uczestnik szkolenia otrzymuje od Asseco Academy prawo jego bezpłatnego powtórzenia w sytuacji, w której odczuwa taką potrzebę.
Wystarczy zgłosić chęć powtórzenia szkolenia oraz wybrać termin i miejsce szkolenia, spośród terminów i miejsc dostępnych w harmonogramie szkoleń Asseco Data Systems.

Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego

Program Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego daje Klientom możliwość bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniu, dzięki czemu Klient może zweryfikować jakość świadczonych usług przez Asseco Data Systems i bezpośrednio zapoznać się z ofertą przed podjęciem decyzji o inwestycji w rozwój umiejętności własnych lub swoich pracowników.


Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia

Program Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia daje Klientom możliwość dostosowania tematyki wybranego szkolenia do własnych potrzeb i oczekiwań, tak aby podczas szkolenia koncentrować się wyłącznie na dostarczaniu wiedzy i umiejętności dokładnie takich, jakich potrzebują jego uczestnicy. Zakres dopasowanego szkolenia może zostać również uzupełniony o tematykę wychodzącą poza zakres szkolenia pierwotnego dotyczącą choćby specyfiki architektury teleinformatycznej lub procedur administracyjnych funkcjonujących w środowisku Klienta bądź analizy przypadku z obszaru codziennej pracy zawodowej w biznesowym otoczeniu Klienta.


Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta

Program Gwarancja szkolenia w siedzibie Klienta daje możliwość zorganizowania dowolnego kursu w siedzibie Klienta bądź w innym uzgodnionym pomiędzy Klientem a Asseco Data Systems miejscu na terenie Polski. Program pozwala Klientom ograniczyć wydatki związane z podróżami oraz czasem spędzonym poza biurem przez pracowników. Dodatkową korzyścią jest fakt dyspozycyjności osób biorących udział w szkoleniu w nagłych sytuacjach wtedy, gdy pilnie wymagana jest ich obecność na stanowisku pracy. W przypadku skorzystania z programu Klient zapewnia jedynie salę szkoleniową lub konferencyjną niezbędną do przeprowadzenia szkolenia wraz z podłączeniem do Internetu. Wszystkie pozostałe elementy usługi są zapewniane przez Asseco Data Systems, w tym wszystkie wymagane urządzenia, takie jak notebooki, sieć bezprzewodowa, zdalne laboratoria, oprogramowanie oraz catering.


Terminy szkoleń