Menu
Zamknij menu
Zaloguj się
Asseco Academy » Usługi dla biznesu

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Przygotujemy kompleksowy program rozwojowy dopasowany do aktualnych potrzeb pracowników w Twojej firmie. Zadbamy, aby zaprojektowane usługi były dla Was kompletne, efektywne i racjonalne.

Wspieramy Twój biznes

Dostarczamy szkolenia katalogowe oraz zaprojektowane na konkretne potrzeby Twojej organizacji.
Pomagamy w pozyskaniu funduszy unijnych na działania szkoleniowe i doradcze.
Wykorzystujemy najnowsze technologie (VR), które wspierają i przyspieszają proces przyswajania wiedzy.
Zapewniamy „uszyte na miarę”, kompletne zespoły IT, wyszkolone zgodnie z wymaganiami Twojej firmy.
Doradzając jak wprowadzić zmiany i zastosować umiejętności nabyte podczas szkoleń, w realne środowisko pracy.

Szkolenia projektowane na zamówienie

Zakres naszych usług bazuje na jasno zdefiniowanych 25 procesach dot. budowania i realizacji kompleksowych programów rozwojowych, w tym szkoleń. W ramach realizowanych usług zapewniamy również wymaganą infrastrukturę oraz nowoczesne systemy informatyczne wspierające edukację.

Szkolenia e-learning

Szkolenia, które umożliwiają samokształcenie się, bez konieczności opuszczania miejsca pracy, a także śledzenie zaangażowania i postępów w nauce uczestników szkolenia. Nasze szkolenia e-learningowe udostępniamy poprzez system zarządzania szkoleniami elektronicznymi (ang. Learning Management System).

Symulatory VR

Wirtualna rzeczywistość coraz częściej znajduje zastosowanie w edukacji. Interaktywny obraz 3D tworzy wirtualny świat, a jego połączenie z wysokiej jakości dźwiękiem i technologią śledzenia ruchów oraz poruszania przedmiotami, sprawią, że Twój mózg będzie przekonany, iż widziany na ekranie świat jest prawdziwy. Technologia ta daje niesamowite możliwości. Zaangażuje wszystkie Twoje zmysły, co pozytywnie wpłynie na skuteczność nauki i znacznie skróci jej czas.

Uslugi doradcze

Pomożemy Ci w usprawnieniu Twojej firmy poprzez szkolenia z najlepszych dobrych praktyk i metodyk, ale również będziemy Cię wspierać w przeprowadzeniu realnej zmiany i pokażemy jak zastosować zdobytą wiedzę i umiejętności w Twoim środowisku pracy. Zobacz w czym możemy Ci pomóc.

Pomożemy Ci pozyskać fundusze na Twoje szkolenia

Usługa jest darmowa. Od wielu lat profesjonalnie doradzamy firmom jak zdobyć dofinansowania.
Pomagamy z dokumentacją i składaniem wniosków.

Baza Usług rozwojowych

Od wielu lat profesjonalnie doradzamy firmom jak zdobyć dofinansowanie na realizację planów rozwojowych pracowników. Możesz liczyć na nasze wsparcie w wyborze najodpowiedniejszych szkoleń, przygotowaniu dokumentacji i składaniu wniosków. Skorzystaj z naszego doświadczenia.

 

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Krajowy Fundusz Szkoleniowy pozwala na dofinansowanie kształcenia pracowników i pracodawców.O środki z KFS może wystąpić każdy pracodawca w rozumieniu przepisów ustawy o promocji zatrudnienia, czyli podmiot zatrudniający pracowników na podstawie umowy o pracę. Nie jest pracodawcą podmiot prowadzący działalność gospodarczą i niezatrudniający pracowników w ramach umowy o pracę, zatrudniający osoby na podstawie umowy o dzieło.

Szukasz szkolenia
dla swoich pracowników?

Kto nam zaufał?

Naszemu doświadczeniu zaufały firmy i instytucje z każdego sektora gospodarki. Zobacz z kim współpracowaliśmy.

Chcesz z nami porozmawiać?

Zadzwoń do nas: tel. 801 30 30 30

lub