Menu
Zamknij menu
Zaloguj się
Asseco Academy » Jakość Asseco

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy praktykami. Mamy wiedzę i doświadczenie, które zdobywamy podczas projektów wdrożeniowych, prowadzonych szkoleń i usług rozwojowych. Naszą siłą jest bliski kontakt z klientem, doskonała znajomość jego potrzeb, a także stabilność, którą czerpiemy z potencjału Grupy Asseco.

Siła efektywnej organizacji

Siła efektywnej organizacji

W swojej działalności koncentrujemy się na wiedzy i kompetencjach naszych klientów. Naszą misją jest zwiększanie ich efektywności poprzez realizację najwyższej jakości usług szkoleniowych i rozwojowych.”

Mariusz Lala

Dyrektor Zarządzający

Jakość

Najwyższy poziom

Najwyższy poziom

Najwyższa jakość oferowanych przez nas usług szkoleniowych oraz unikalne na rynku, dodatkowe korzyści, gwarantujące komfort szkolenia – to nie są puste słowa. Sprawdź z jakich przywilejów możesz korzystać, będąc naszym klientem!

Gwarancje

Gwarancja 100% satysfakcji

Jako uczestnik naszych szkoleń masz prawo do bezpłatnego powtórzenia kursu. Zgłoś się do nas i wybierz termin i miejsce szkolenia, spośród dostępnych w harmonogramie szkoleń Asseco Academy.

Gwarancja terminu

Zapewniamy Cię, że szkolenia oznaczone tą gwarancją odbędą się w planowanym terminie i lokalizacji, bez względu na ostateczną liczbę uczestników, którzy zgłosili się do udziału w szkoleniu.

Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta

Dajemy naszym Klientom możliwość zorganizowania dowolnego kursu w siedzibie Klienta bądź w innym uzgodnionym pomiędzy Klientem a Asseco Academy miejscu na terenie Polski.

Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia

Nasi Klienci mają możliwość dostosowania tematyki wybranego szkolenia do własnych potrzeb i oczekiwań, tak aby podczas szkolenia koncentrować się wyłącznie na dostarczaniu wiedzy i umiejętności dokładnie takich, jakich potrzebują jego uczestnicy.

Gwarancja właściwego doboru szkolenia

Oferujemy Klientom wsparcie konsultantów i trenerów Asseco Academy w doborze szkoleń adekwatnych do ich potrzeb i oczekiwań. Wybór działań rozwojowych, w tym szkoleń, dla poszczególnych pracowników często jest poprzedzony procesem identyfikacji obszarów wiedzy, umiejętności i postaw istotnych dla rozwoju organizacji oraz tworzących ją ludzi.

Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego

Dajemy Klientom możliwość bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniu, dzięki czemu Klient może zweryfikować jakość świadczonych usług przez Asseco Academy i bezpośrednio zapoznać się z ofertą przed podjęciem decyzji o inwestycji w rozwój umiejętności własnych lub swoich pracowników.
2D51EF50-CC8C-4458-96BA-7C9D6ED64721 2D51EF50-CC8C-4458-96BA-7C9D6ED64721

Certyfikacje

Od wielu lat jesteśmy partnerem uznanych na świecie organizacji akredytujących i systematycznie potwierdzamy jakość naszych szkoleń poddając się badaniom ewaluacyjnym.

Doświadczenie

Inspiracje do ciągłego podnoszenia jakości naszych usług czerpiemy słuchając naszych klientów oraz obserwując osiągane przez nich efekty.

500 000+

Przeszkolonych uczestników

75 000+

Zrealizowanych szkoleń

4 000+

Liczba unikalnych tematów sesji

98%

Zdawalność egzaminów

1 600 000

Liczba przepracowanych godzin przez trenerów

Klienci

Zależy nam na zbudowaniu dobrych relacji poprzez dostarczenie Ci usług o najwyższej jakości. Twoją satysfakcję zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Takie podejście procentuje. Zaufało nam już ponad 35 tysięcy firm i instytucji.

Nowoczesność

Ośrodki szkoleniowe

Ośrodki szkoleniowe

Zapewnimy Ci profesjonalnie przygotowane sale szkoleniowe, wyposażone w niezbędny sprzęt wizualny oraz szybki Internet. Podczas szkolenia będziesz mógł korzystać z całodziennych i nielimitowanych przerw kawowych, ze świeżymi owocami i warzywami oraz lunchu z bogatym wyborem dań mięsnych i wegetariańskich.

Zdalna Klasa

Zdalna Klasa

Zdalna Klasa to nowoczesny sposób szkolenia, w którym możesz wziąć udział z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki  wykorzystaniu technologii najnowszej generacji, jako uczestnik szklenia w formie Zdalnej Klasy widzisz pozostałe osoby biorące udział w szkoleniu tradycyjnym, możesz bez przeszkód śledzić prezentację oraz notatki trenera na tablicy, wykonywać ćwiczenia praktyczne oraz porozumiewać się z wszystkimi uczestnikami szkolenia w klasie. Zdalna Klasa jest rozwiązaniem, które bazuje na najnowocześniejszej i w pełni bezpiecznej technologii dostarczanej przez CISCO.

Poznaj zdalną klasę
Sprzęt

Sprzęt

Zestawy komputerowe, które udostępniamy Ci podczas szkolenia to nowoczesne i bardzo wydajne laptopy klasy biznesowej PREMIUM DELL LATITUDE. Otrzymasz do swojej dyspozycji również dodatkowy monitor podłączony do laptopa.

VR

VR

Podnosimy efektywność i skuteczności kształcenia, dzięki wykorzystaniu technologii wirtualnej oraz rozszerzonej rzeczywistości. Interaktywny obraz 3D, którym możesz manipulować, tworzy iluzję przebywania w cyfrowo stworzonym świecie, a jego połączenie z wysokiej jakości dźwiękiem i technologią śledzenia ruchów sprawiają, że Twój mózg jest przekonany, że widziany na ekranie świat jest prawdziwy. Szkolenia wykorzystujące te technologie angażują wszystkie zmysły, co pozytywnie wpływa na skuteczność i czas nauki.

Sprawdź szczegóły

Siła

Nasz zespół

Nasz zespół

Zapraszamy Cię na szkolenia, które poprowadzą nasi doświadczeni trenerzy. Wszyscy są ekspertami w swoich dziedzinach. To osoby z pasją, charyzmą oraz wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu akredytowanych szkoleń, warsztatów, symulacji biznesowych oraz w profesjonalnym przygotowaniu uczestników do zdania egzaminów certyfikacyjnych. Aby utrzymywać najwyższy poziom prowadzonych szkoleń nieustannie dbają o własny rozwój m.in. angażując się w działania międzynarodowych organizacji akredytujących.

Poznaj naszych trenerów

Grupa Asseco

Jesteśmy częścią Grupy Asseco – federacji spółek działających w 55 krajach na całym świecie. Zapewniamy najlepsze rozwiązania informatyczne oraz usługi dostosowane do specyfiki danego kraju i stosowanych tam standardów.

 

Nasze wartości

Relacje jakie tworzymy z naszymi Klientami, partnerami oraz współpracownikami opierają się na kodeksie etyki Grupy Asseco, z którym w pełni się utożsamiamy. W codziennej pracy kierujemy się wartościami:

Zaangażowanie

W pełni angażujemy się w każdy projekt, a największą satysfakcję daje nam sukces naszych klientów.

Szacunek

Wymagamy od siebie oraz od innych zaufania, uczciwości i wzajemnego szacunku.

Jakość

Wysoko stawiamy poprzeczkę dla jakości wszystkich naszych działań.

Profesjonalizm

Stale podnosimy kwalifikacje i chętnie dzielimy się doświadczeniem.

Skuteczność

Ambitnie i konsekwentnie dążymy do realizacji naszego celu.

Odpowiedzialność

Bierzemy odpowiedzialność za naszą pracę i otoczenie, w którym działamy.

Kompleksowość

Kompleksowość

Usługi, które Ci oferujemy to szkolenia technologiczne, szkolenia z międzynarodowych standardów zarządzania, ale również wsparcie doradcze, dzięki któremu stworzysz w swojej firmie środowisko sprzyjające wprowadzaniu zmian oraz zastosowaniu wiedzy, którą zdobyłeś w trakcie szkoleń.

Zobacz katalog szkoleń

Chcesz z nami porozmawiać?

Zadzwoń do nas: tel. 801 30 30 30

lub