Menu
Zamknij menu
Zaloguj się
Asseco Academy » Usługi dla biznesu » Baza Usług Rozwojowych

Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie z BUR

Od wielu lat profesjonalnie doradzamy firmom jak zdobyć dofinansowanie. Pomagamy z dokumentacją i składaniem wniosków. Skorzystaj z naszej oferty.

Co to jest baza Usług Rozwojowych?

Co to jest baza Usług Rozwojowych?

Baza Usług Rozwojowych to administrowana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości platforma, na której znajdziesz bogatą ofertę kursów, szkoleń, studiów podyplomowych. Asseco Data Systems S.A. jest podmiotem wpisanym do Bazy Usług Rozwojowych, dzięki czemu nasze szkolenia w Bazie podlegają dofinansowaniu ze środków unijnych. Dofinansowanie skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, a w wybranych projektach unijnych także do dużych przedsiębiorstw. Podmioty mogą uzyskać aż do 80% dofinansowania na wybrane przez siebie usługi rozwojowe.

Dowiedz się jak uzyskać dofinansowanie

1
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas, napisz lub zostaw numer telefonu, a my poinformujemy Ciebie o możliwościach uzyskania dofinansowania.
2
Określ potrzeby szkoleniowe
Określ wspólnie z nami potrzeby szkoleniowe Twoich pracowników, a my zaproponujemy i wycenimy usługi rozwojowe.
3
Uzyskaj dofinansowanie
Przygotuj proste dokumenty aplikacyjne celem złożenia u jednego z Operatorów środków unijnych, a jeżeli będziesz potrzebować wsparcia wspomożemy w formalnościach.
4
Zrealizuj szkolenie
Zrealizuj z nami szkolenia, na które uzyskałeś dofinansowanie i oceń je w Bazie Usług Rozwojowych.

Poznaj rekomendowane szkolenia

Przepraszamy, brak artykułów w wybranej kategorii.

Szukasz szkolenia
dla swoich pracowników?

Dowiedz się więcej o dofinansowaniu

 • Kto może skorzystać z dofinansowania?

  W zależności od wybranego Operatora środków unijnych, z dofinansowania może skorzystać Twoja firma jeśli jest mikro, małym lub średnim przedsiębiorstwem i:

  – posiada stałą strukturę zaplecza personalnego i technicznego do prowadzenia działalności na obszarze województwa, w którym aplikują o dofinansowanie oraz ich pracownicy z obszaru tego samego województwa (z wyłączeniem województwa mazowieckiego i pomorskiego)

  lub

  – prowadzą działalność w wybranym sektorze PKD w ramach środków „Kompetencji dla sektorów”. W przypadku projektów sektorowych ze wsparcia mogą skorzystać również duże przedsiębiorstwa, działające w ramach sektorów przemysłowych (związanych z reindustrializacją), m.in. firmy z sektora IT, posiadające PKD J.62 [działalność związana z oprogramowaniem i doradztwem w zakresie informatyki oraz działalność powiązana].

 • Na co można uzyskać dofinansowanie?

  Dofinansowanie możesz uzyskać na wybrane usługi szkoleniowe wpisane do Bazy Usług Rozwojowych. Rekomendowane szkolenia Asseco Data Systems znajdziesz TUTAJ.

 • Czym jest Baza Usług Rozwojowych?

  Baza Usług Rozwojowych to bezpłatna platforma, która pomoże Ci znaleźć i skorzystać z zarejestrowanych w niej szkoleń, studiów podyplomowych, kursów, itp., które mogą zostać sfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego. Aby pracownicy Twojej firmy mogli zapisać się na szkolenie dofinansowane, Twoje przedsiębiorstwo musi mieć w BUR założone konto firmowe.

 • Kto udziela dofinansowania?

  Dofinansowania udzielają tzw. regionalni Operatorzy działający w 14 województwach (za wyjątkiem woj. pomorskiego i mazowieckiego) na terenie Polski. Aby uzyskać dofinansowanie na realizacje usług rozwojowych Twoja firma zobowiązana będzie do podpisania z Operatorem umowy. Oprócz regionalnych Operatorów działają również sektorowi Operatorzy, którzy udzielają wsparcia przedsiębiorcom z wybranych sektorów.

 • Jaki jest poziom dofinansowania?

  Co do zasady przedsiębiorstwo może uzyskać dofinansowanie od 50% do 80% kosztów danej usługi. Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się nami.

 • Jaki jest minimalny i maksymalny poziom dofinansowania na przedsiębiorstwo?

  Minimalna i maksymalna wartość dofinansowania na przedsiębiorstwo jest zróżnicowana i zależy od Operatora.

Dlaczego my?

Dzięki naszym szkoleniom jako pracownik rozwiniesz swoją wiedzę i umiejętności, a ich potwierdzeniem będzie uznawany na całym świecie certyfikat międzynarodowej organizacji akredytującej. Jako pracodawca zyskasz wykwalifikowany i kompetentny zespół pracowników, którzy przyczynią się do wzrostu efektywności działania Twojej firmy.

4,85

Średnia ocena kursu

92%

Kursantów zdobywa certyfikat

29

Lat doświadczenia

2 000+

Współpracującyh trenerów i ekspertów

Poznaj ścieżki certyfikacji.

Chcesz z nami porozmawiać?

Zadzwoń do nas: tel. 801 30 30 30

lub