Aplikacje biznesowe / Microsoft Office / Microsoft Office

CDP 252/A Programowanie Microsoft Office Word

Czas trwania:

2 dni / 16 godzin

Typ szkolenia:

TRADITIONAL Tradycyjne
Cena netto: 950,00 zł

Gwarancje:

Gwarancja 100% satysfakcji Gwarancja 100% satysfakcji
Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego
Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia
Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta
Informacje o szkoleniu

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą się nauczyć pisania programów w aplikacji Microsoft Office Word 2013 oraz współpracy Worda z innymi aplikacjami.
Celem szkolenia jest zwiększenie wydajności pracy działów HR, księgowości, handlowego, poprzez przygotowanie aplikacji automatycznie generujących typowe dokumenty i porządkujące je. Niniejsze szkolenie jest wprowadzeniem do pisania programów w obiektowym modelu Worda za pomocą języka Visual Basic for Application (VBA).

Przed przystąpieniem do szkolenia zaleca się odbycie kursu "Microsoft Office Word 2013, poziom zaawansowany" lub posiadanie równorzędnego poziomu wiedzy.
 
Wymagania wstępne
 • definiowanie podstawowych elementów zestawu komputerowego,
 • posługiwanie się graficznymi elementami systemu Microsoft Windows,
 • definiowanie oraz wykonywanie podstawowych operacji na plikach i folderach,
 • dostosowywanie graficznych elementów systemu do własnych potrzeb i oczekiwań,
 • korzystanie z pomocy edytora tekstów,
 • poruszanie się po aplikacji oraz obszarach roboczych,
 • wykorzystywanie dostępnych metod formatowania znaków i akapitów,
 • przygotowywanie prostych dokumentów do wydruku
Zagadnienia poruszane podczas szkolenia
 • Praca z makrami
 • Praca z tekstem za pomocą VBA
 • Praca z obiektami Microsoft Word
 • Praca ze zdarzeniami Worda
 • Praca z kontrolkami i oknami dialogowymi
 • Dostęp do danych i innych aplikacji
 • Wybrane elementy programowania
Gwarancja terminu szkolenia

Program Gwarancja terminu szkolenia daje Klientom pewność iż szkolenie, w którym rozważają swój udział odbędzie się w planowanym terminie i lokalizacji. Gwarancja terminu szkolenia to program obejmujący kursy, które odbędą się w planowanym terminie bez względu na ostateczną liczbę uczestników. Wszystkie szkolenia objęte programem są wyróżnione w katalogu szkoleń dedykowaną ikoną http://szkolenia.assecods.pl/HarmonogramSzkolen.


Gwarancja 100% satysfakcji
Dzięki najwyższej jakości szkoleń oferowanych przez Asseco Academy, zapewniamy naszym klientom Gwarancję 100% satysfakcji z udziału w szkoleniach. Oznacza to, że każdy uczestnik szkolenia otrzymuje od Asseco Academy prawo jego bezpłatnego powtórzenia w sytuacji, w której odczuwa taką potrzebę.
Wystarczy zgłosić chęć powtórzenia szkolenia oraz wybrać termin i miejsce szkolenia, spośród terminów i miejsc dostępnych w harmonogramie szkoleń Asseco Data Systems.

Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego

Program Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego daje Klientom możliwość bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniu, dzięki czemu Klient może zweryfikować jakość świadczonych usług przez Asseco Data Systems i bezpośrednio zapoznać się z ofertą przed podjęciem decyzji o inwestycji w rozwój umiejętności własnych lub swoich pracowników.


Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia

Program Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia daje Klientom możliwość dostosowania tematyki wybranego szkolenia do własnych potrzeb i oczekiwań, tak aby podczas szkolenia koncentrować się wyłącznie na dostarczaniu wiedzy i umiejętności dokładnie takich, jakich potrzebują jego uczestnicy. Zakres dopasowanego szkolenia może zostać również uzupełniony o tematykę wychodzącą poza zakres szkolenia pierwotnego dotyczącą choćby specyfiki architektury teleinformatycznej lub procedur administracyjnych funkcjonujących w środowisku Klienta bądź analizy przypadku z obszaru codziennej pracy zawodowej w biznesowym otoczeniu Klienta.


Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta

Program Gwarancja szkolenia w siedzibie Klienta daje możliwość zorganizowania dowolnego kursu w siedzibie Klienta bądź w innym uzgodnionym pomiędzy Klientem a Asseco Data Systems miejscu na terenie Polski. Program pozwala Klientom ograniczyć wydatki związane z podróżami oraz czasem spędzonym poza biurem przez pracowników. Dodatkową korzyścią jest fakt dyspozycyjności osób biorących udział w szkoleniu w nagłych sytuacjach wtedy, gdy pilnie wymagana jest ich obecność na stanowisku pracy. W przypadku skorzystania z programu Klient zapewnia jedynie salę szkoleniową lub konferencyjną niezbędną do przeprowadzenia szkolenia wraz z podłączeniem do Internetu. Wszystkie pozostałe elementy usługi są zapewniane przez Asseco Data Systems, w tym wszystkie wymagane urządzenia, takie jak notebooki, sieć bezprzewodowa, zdalne laboratoria, oprogramowanie oraz catering.


Terminy szkoleń