FORMY SZKOLEŃ

Ponad 20-letnie doświadczenie umożliwia nam dostarczanie kompleksowych rozwiązań szkoleniowych, począwszy od określenia potrzeb kompetencyjnych do dostarczania wiedzy i umiejętności w różnych formach.
Szkolenia tradycyjne, e-learningowe czy zdalne to niezmiennie wysoka jakość naszych usług. Poznaj stosowane przez nas formy szkoleniowe.

Szkolenia tradycyjne

Szkolenia realizowane na salach szkoleniowych, prowadzone przez doświadczonych trenerów z wykorzystaniem dedykowanych materiałów szkoleniowych.

Szkolenia e-learningowe

Szkolenia do samokształcenia udostępniane z wykorzystaniem systemu zarządzania szkoleniami elektronicznymi (ang. Learning Management System), co pozwala na śledzenie zaangażowania i postępów w nauce.


Wirtualna klasa

Szkolenia realizowane w trybie on-line prowadzone przez doświadczonych trenerów z wykorzystaniem dedykowanych materiałów szkoleniowych. Dostępne również jako Oracle | Live Virtual Classes (LVC)

Zdalna klasa

Część uczestników łączy się ze szkoleniem prowadzonym przez trenera tradycyjnie na sali szkoleniowej zdalnie, z sal szkoleniowych znajdujących się w innych ośrodkach szkoleniowych lub z dowolnej innej lokalizacji. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych trenerów z wykorzystaniem dedykowanych materiałów szkoleniowych.

Szkolenia na życzenie

Szkolenia do samodzielnej nauki poprzez platformę szkoleniową. Szkolenia można realizować etapami, w dogodnym dla siebie miejscu i czasie.