Szkolenia IT / Microsoft / Azure

MS-900T01 Podstawy Microsoft 365

Czas trwania:

1 dzień / 8 godzin
Szkolenia Microsoft z 50% rabatem

Szkolenie objęte promocją

Typ szkolenia:

TRADITIONAL Tradycyjne
Cena netto: 1 200,00 zł
Cena promocyjna: 1 140,00 zł
DISTANCE Asseco | Zdalna klasa
Cena netto: 800,00 zł
Cena promocyjna: 600,00 zł
AWirtualnaKlasa Asseco | Wirtualna klasa
Cena netto: 800,00 zł
Cena promocyjna: 600,00 zł

Gwarancje:

Gwarancja 100% satysfakcji Gwarancja 100% satysfakcji
Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego
Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia
Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta
< Powrót

Szkolenie autoryzowane

szkolenie-logo
Informacje o szkoleniu
Szkolenie pozwala uzyskać podstawową wiedzę dotyczącą założeń i korzyści związanych z adopcję usług chmurowych i modelem Software as a Service (SaaS), ze szczególnym naciskiem na usługi Microsoft 365. Po krótkim wprowadzeniu do zagadnień chmury obliczeniowej i Microsoft Azure, poznasz różnice między Microsoft 365 i Office 365. W dalszej kolejności poznasz dalsze szczegóły dotyczące Microsoft 365: porównanie usług on-prem z usługami chmurowymi Microsoft 365, przegląd rozwiązań „enterprise mobility” oraz możliwości współpracy z wykorzystaniem Microsoft 365. Szkolenie obejmuje także zagadnienia bezpieczeństwa, zgodności oraz prywatności i zaufania, kończąc się przeglądem subskrypcji Microsoft 365, licencji, rozliczeń i zasad wsparcia.
 
Do kogo skierowane jest to szkolenie
Szkolenie jest adresowane do użytkowników biznesowych odpowiedzialnych za podejmowanie decyzji, profesjonalistów IT, którzy rozpoczynają swoją drogę związaną z wdrażaniem usług chmurowych w organizacjach oraz wszystkich osób, które chcą zrozumieć zalety wdrożenia usług chmurowych, z naciskiem na model Software as a Service (SaaS) na przykładzie Microsoft 365.
 
Wymagania wstępne
Wskazane jest, by uczestnicy posiadali ogólną znajomość zagadnień sieciowych oraz znali podstawowe pojęcia dotyczące: ogólnie rozumianego przetwarzania danych oraz chmury obliczeniowej.
Zagadnienia poruszane podczas szkolenia
  • Wprowadzenie do chmury obliczeniowej i Microsoft 365
  • Rozwiązania Microsoft 365 zwiększające produktywność i zdolność pracy grupowej
  • Wykorzystanie Microsoft 365 w zarządzaniu biznesem
  • Bezpieczeństwo i zapewnienie zgodności z politykami w Microsoft 365
  • Licencjonowanie i wsparcie Microsoft 365
Gwarancja terminu szkolenia

Program Gwarancja terminu szkolenia daje Klientom pewność iż szkolenie, w którym rozważają swój udział odbędzie się w planowanym terminie i lokalizacji. Gwarancja terminu szkolenia to program obejmujący kursy, które odbędą się w planowanym terminie bez względu na ostateczną liczbę uczestników. Wszystkie szkolenia objęte programem są wyróżnione w katalogu szkoleń dedykowaną ikoną http://szkolenia.assecods.pl/HarmonogramSzkolen.


Gwarancja 100% satysfakcji
Dzięki najwyższej jakości szkoleń oferowanych przez Asseco Academy, zapewniamy naszym klientom Gwarancję 100% satysfakcji z udziału w szkoleniach. Oznacza to, że każdy uczestnik szkolenia otrzymuje od Asseco Academy prawo jego bezpłatnego powtórzenia w sytuacji, w której odczuwa taką potrzebę.
Wystarczy zgłosić chęć powtórzenia szkolenia oraz wybrać termin i miejsce szkolenia, spośród terminów i miejsc dostępnych w harmonogramie szkoleń Asseco Data Systems.

Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego

Program Gwarancja bezpłatnego szkolenia demonstracyjnego daje Klientom możliwość bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniu, dzięki czemu Klient może zweryfikować jakość świadczonych usług przez Asseco Data Systems i bezpośrednio zapoznać się z ofertą przed podjęciem decyzji o inwestycji w rozwój umiejętności własnych lub swoich pracowników.


Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia

Program Gwarancja dopasowania zakresu szkolenia daje Klientom możliwość dostosowania tematyki wybranego szkolenia do własnych potrzeb i oczekiwań, tak aby podczas szkolenia koncentrować się wyłącznie na dostarczaniu wiedzy i umiejętności dokładnie takich, jakich potrzebują jego uczestnicy. Zakres dopasowanego szkolenia może zostać również uzupełniony o tematykę wychodzącą poza zakres szkolenia pierwotnego dotyczącą choćby specyfiki architektury teleinformatycznej lub procedur administracyjnych funkcjonujących w środowisku Klienta bądź analizy przypadku z obszaru codziennej pracy zawodowej w biznesowym otoczeniu Klienta.


Gwarancja szkolenia w siedzibie klienta

Program Gwarancja szkolenia w siedzibie Klienta daje możliwość zorganizowania dowolnego kursu w siedzibie Klienta bądź w innym uzgodnionym pomiędzy Klientem a Asseco Data Systems miejscu na terenie Polski. Program pozwala Klientom ograniczyć wydatki związane z podróżami oraz czasem spędzonym poza biurem przez pracowników. Dodatkową korzyścią jest fakt dyspozycyjności osób biorących udział w szkoleniu w nagłych sytuacjach wtedy, gdy pilnie wymagana jest ich obecność na stanowisku pracy. W przypadku skorzystania z programu Klient zapewnia jedynie salę szkoleniową lub konferencyjną niezbędną do przeprowadzenia szkolenia wraz z podłączeniem do Internetu. Wszystkie pozostałe elementy usługi są zapewniane przez Asseco Data Systems, w tym wszystkie wymagane urządzenia, takie jak notebooki, sieć bezprzewodowa, zdalne laboratoria, oprogramowanie oraz catering.