Szkolenie AI-14_Z
Akredytacja
Szkolenie
Cena szkolenia od 1 650 zł netto
Najniższa cena z 30 dni: 1 550 zł netto
Język: polski
* cena jest zależna m.in. od formy szkolenia i terminu
Produkty uzupełniające
Dla tego szkolenia nie przewidziano dodatkowych książek i egzaminów.
To intensywne, 12-godzinne szkolenie realizowane w 3 sesjach po 4 h lekcyjne, które dostarcza uczestnikom praktyczne umiejętności dotyczące wykorzystania sztucznej inteligencji (AI) w pracy z wymaganiami.
Uczestnicy z wykorzystaniem narzędzi tj. chatGPT będą identyfikować, definiować, priorytetyzować i wyceniać wymagania, co pozwoli im efektywnie zarządzać backlogiem i podejmować decyzje optymalizujące wartość biznesową dostarczanych rozwiązań.
Warsztatowe podejście umożliwi zastosowanie AI w codziennych zadaniach związanych z wymaganiami, a także ugruntuje dobre praktyki z podejścia Agile w tym zakresie.
Czego się nauczysz:
Do kogo skierowane jest szkolenie:
Poszczególne etapy pracy będą wspierane narzędziach AI tj. chatGPT, a uczestnicy przejdą przez ten proces wg poniższych etapów:
Uczestnikom na czas szkolenia zapewniamy dostęp do płatnych wersji ChatGPT
W cenie szkolenia uczestnik otrzymuje
Informacje o szkoleniu
Organizacja szkolenia w Wirtualnej Klasie:
Zdalnie
… jeśli cenisz sobie możliwość nauki z trenerem i innymi uczestnikami, z dowolnego miejsca bez konieczności dojazdu.
Stacjonarnie
… jeśli chesz się uczyć, siedząc w jednej sali z trenerem i innymi uczestnikami.
Online
… jeśli chcesz uczyć się z materiałów dostępnych przez interenet w dowolnym miejscu o dowolnym czasie
Filtry:
Szkolenie: AI-14_Z
AI w zwinnym zarządzaniu wymaganiami | Warsztat
Twoje szkolenia
Termin szkolenia: 22.07 – 24.07
Forma szkolenia: zdalne
Lokalizacja: Wirtualna klasa
Obecnie nie ma szkoleń w wybranej formie.
Od teraz osoby, które posiadają dowolny certyfikat ITIL®3 wydany w latach 2007-2019, mogą kontynuować edukację na zaawansowanych poziomach ITIL4, bez konieczności uzupełniania ITIL®4 Foundation. Oznacza to, że nawet jeśli masz w swoim portfolio papierowy certyfikat ITIL®3, możesz bezpośrednio dołączyć do zaawansowanych szkoleń w ramach ITIL®4. Czytaj więcej
Rozszerzamy naszą ofertę szkoleń z obszaru bezpieczeństwa informacji o kolejne akredytowane szkolenia od ISACA – globalnego lidera bezpieczeństwa IT i cyfrowego zaufania. Wspieramy implementację NIS2 i DORA. Czytaj więcej
Marka PeopleCert robi rebranding i stawia teraz na 4 najsilniejsze marki w swojej ofercie, tj. ITIL®, DevOps, PRINCE2® oraz LanguageCert i wokół nich buduje swoje nowe portfolio. Czytaj więcej
Zadzwoń do nas: tel. 801 30 30 30