Wirtualna Klasa
Dołącz do Wirtualnej Klasy Asseco Academy!
Tutaj podniesiesz swoje kompetencje bez wychodzenia z domu.

Wirtualna Klasa w niższej cenie w Asseco Academy
Sprawdź terminy naszych szkoleń!


Sprawdź terminy naszych najbliższych kursów online z certyfikatem w Wirtualnej Klasie!


Wirtualna Klasa – szkolenia online z certyfikatem!

Wirtualna Klasa to szkolenie online z instruktorem, na którym zdobywasz wiedzę z wybranego zakresu, np. programowania, metodyk i dobrych praktyk. Szkolenia online, tak jak szkolenia tradycyjne, są prowadzone przez trenera, który wyświetla prezentację, a Ty w każdym momencie możesz zadawać pytania, widzisz i słyszysz także innych uczestników, możesz z nimi pracować w podgrupach, korzystać z pytań testowych i ankiet online. Do Twojej dyspozycji są materiały szkoleniowe, z których korzystasz w dowolnym czasie, także po szkoleniu. Na kursie online możesz zdobyć certyfikat, poświadczający nabycie wiedzy i umiejętności, który będzie ważny, tak jak ten otrzymany na szkoleniu stacjonarnym.


Teraz możesz uczestniczyć w szkoleniu online z dowolnego miejsca!

Wiemy, że fizyczna obecność uczestnika na sali szkoleniowej nie zawsze jest możliwa…
sytuacje wyjątkowe, ograniczenia prywatne, zawodowe…duża odległość…wysokie koszty podróży…
Wirtualna Klasa - jak to działa?

Jak wygląda Twoja obecność w Wirtualnej Klasie?

Jesteś w dowolnym wybranym przez siebie miejscu z dostępem do Internetu i łączysz się ze swojego urządzenia (notebook, tablet, PC) z naszą nowoczesną i niezawodną infrastrukturą.

Jak się widzimy na szkoleniu online?

Gdy włączysz kamerę na swoim urządzeniu – trener oraz inni uczestnicy szkolenia zobaczą Cię na swoich ekranach, a Ty na swoim zobaczysz trenera, pozostałych uczestników lub ich awatary.

Jak rozmawiasz z innymi osobami w na kursie online?

Aktywujesz mikrofon i zaczynasz mówić, to wystarczy by trener i pozostali uczestnicy Cię usłyszeli.

Jak śledzisz przebieg szkolenia online?

Na swoim ekranie widzisz prezentację lub inne treści wyświetlane przez trenera. W czasie rzeczywistym obserwujesz również obraz z wirtualnej tablicy. Ty także możesz coś narysować lub napisać za pomocą ekranu dotykowego lub myszki w swoim urządzeniu.

Jak trener wspiera Cię w ćwiczeniach informatycznych?

Udostępniasz trenerowi swój pulpit, jeżeli potrzebujesz konsultacji lub wsparcia w wykonaniu zadania (szczególnie dotyczy to szkoleń, w których uczymy technologii IT). W tym czasie rozmawiasz z trenerem głosowo lub na czacie.

Jak zrealizujesz laboratoria praktyczne?

Uzyskasz dostęp zdalny do takiego samego laboratorium, jakie jest wykorzystywane na szkoleniu w klasie.

Jak pracujesz w podgrupach?

Oprogramowanie wspierające Cię w szkoleniu, pozwala w łatwy sposób realizować zadania w podzespołach. Każdy zespół może prezentować wyniki swojej pracy na forum całej grupy.

Jak możesz upewnić się, że wszystko rozumiesz?

W trakcie szkolenia trener udostępni Ci pytania kontrolne lub quizy, dzięki którym na bieżąco możesz sprawdzać czy rozumiesz przekazywane treści merytoryczne.

Jak uzyskasz materiały szkoleniowe?

Materiały są do Twojej dyspozycji w tej samej formie, jak na szkoleniu tradycyjnym (elektronicznej lub papierowej). Ich papierową wersję otrzymasz kurierem przed szkoleniem.

Jak uzyskasz dostęp do notatek ze szkolenia online?

W trakcie i po szkoleniu będziesz miał dostęp do zapisu wszystkich tablic, z których korzystał trener i innych adnotacji, np. zrobionych na slajdach.


Jakie technologie będą wspierać Twój udział w szkoleniach online?

Wirtualna Klasa zapewnia udział w szkoleniu online, pełną interakcję z instruktorem oraz innymi uczestnikami, dzięki wykorzystaniu nagradzanej platformy pracy grupowej CISCO. Przed szkoleniem uzyskasz instrukcję, która krok po kroku poprowadzi Cię i wskaże, jak dołączyć do Wirtualnej Klasy.


Dźwięk i obraz z kamer, mikrofonów i ekranu na urządzeniu trenera i urządzeniach uczestników są transmitowane przez sprawdzone narzędzie oparte o chmurę CISCO.


Środowisko szkoleniowe. Z chwilą rozpoczęcia szkolenia uzyskujesz dostęp do platformy komunikacyjnej firmy CISCO, stworzonej specjalnie do celów szkoleniowych. Znajdziesz w niej udostępniane przez trenera prezentacje, pliki, notatki z tablic oraz quizy.


Co zyskujesz, dzięki nauce poprzez kursy online w Wirtualnej Klasie?


  • Dostęp do szkolenia z miejsca, w którym się aktualnie znajdujesz: biuro, hotel, dom.
  • Oszczędność czasu i pieniędzy związanych m.in. z dojazdem na szkolenie, hotelem czy wyżywieniem.
  • Możliwość skupienia się na zdobywaniu wiedzy, w pełnej interakcji z trenerem prowadzącym szkolenie.
  • Pełen dostęp do materiałów i laboratoriów wykorzystywanych podczas szkolenia.


Poznaj Opinie Uczestników Szkolenia w Wirtualnej Klasie!

„Generalnie szkolenie było ciekawe. Prowadzący dobrze przygotowany. Nie czytał slajdów – widać, że czuje temat. Materiały mogły by być lekko odświeżone. Egzamin udało się zdać bez żadnego problemu przy minimalnym nakładzie czasu na powtórzenie materiału.”


Wojciech Krygier, Lingaro Sp. z o.o.
„Forma szkolenia bardzo mi odpowiadała i była nawet bardziej produktywna niż szkolenie prowadzone na miejscu. Sposób komunikacji dawał możliwości interakcji dwukierunkowej i nie odbijało się to na jakości przekazywanej treści. Transmisja przebiegała bez zakłóceń. Prowadzący posiada bardzo dużą wiedzę merytoryczną, którą potrafił w sposób jasny i klarowny przekazać. Polecam tą formę prowadzenia szkoleń.”


Krzysztof, Polskie Radio S.A.
„Szkolenie w formie zdalnej spełniło moje oczekiwania. Kontakt z prowadzącym oraz prezentowane materiały zapewniły poprawny przekaz wiedzy. Warunkiem niezbędnym jest oczywiście wydajność łącza do Internetu.”


Dariusz, PKO Bank Polski
„Uczestniczyłem w kilku szkoleniach ITIL organizowanych przez Asseco, zarówno w formie stacjonarnej jak i zdalnej. Za każdym razem poziom merytoryczny był wysoki a przekazywana wiedza była zilustrowana praktycznymi i ciekawymi przykładami. Polecam. „


Piotr, Volvo Polska Sp. z o.o.
„Szkolenie online ITIL Foundation v. 4 dostarczone przez Asseco Academy spełniło w 100% moje oczekiwania. Przekaz był bardzo dobrej jakości i nie odczuwało się odległości nas dzielącej. Egzamin po szkoleniu zdałam z bardzo wysokim, ponad 90% wynikiem co jest potwierdzeniem wysokiej jakości szkolenia online. „


Aleksandra Więckowska
„Szkolenie w formie Wirtualnej Klasy zostało przygotowane profesjonalnie po względem technicznym. Udostępniane materiały przez prowadzącego były czytelne, a przekazywanie treści odbywało się bez zakłóceń. Prowadzący odznaczał się szeroką wiedzą i przedstawiał wiadomości w sposób jasny, co umożliwiło zadanie egzaminu. W związku z powyższym mogę innym zainteresowanym polecić szkolenie w formule Wirtualnej Klasy.”


Ewa Bosek, główny specjalista


Sprawdź terminy naszych najbliższych kursów online z certyfikatem w Wirtualnej Klasie!


Sprawdź terminy naszych szkoleń online w Wirtualnej Klasie!


Terminy szkoleń


Oferowane szkolenia wirtualne i szkolenia na życzenie realizowane przez naszego partnera:Szkolenia Oracle Live Virtual Class (LVC)


To szkolenia online na żywo z trenerem, realizowane w języku angielskim i dostępne z każdego miejsca za pośrednictwem Internetu.


Sprawdź terminy szkoleń LVC
Szkolenia Oracle Training on Demand (TOD)


To szkolenia online, obejmujące nagrania trenerów, które można przeszukiwać, pod katem słów kluczowych. Uczestnicy mają dostęp do laboratoriów i możliwość zadawania pytań ekspertom Oracle. Szkolenia są dostępne w języku angielskim przez okres 90 dni 7/24.


Sprawdź szkolenia TOD


FAQ

Jakie są wymagania dotyczące sprzętu i oprogramowania przy korzystaniu z Wirtualnej Klasy?

W szkoleniu w Wirtualnej Klasie uczestniczysz korzystając z aplikacji Webex Training, dlatego Twoje urządzenie (PC, tablet) powinno spełniać wymagania sprzętowe określone tutaj. W skrócie: ogromna część urządzeń opartych o systemy Windows 7 lub nowszy, MacOC, popularne dystrybucje Linuksa, wyposażonych w kamerę i mikrofon spełnia te wymagania. Aby to sprawdzić możesz też uruchomić aplikację, korzystając z połączenia testowego. W przypadku szkoleń technicznych (np. Microsoft, Oracle), w trakcie których łączysz się z laboratorium, korzystasz z opcji łączenia się do laboratoriów przez środowisko szkoleniowe lub aplikacji Podłączanie pulpitu zdalnego (Microsoft Remote Desktop), będącej składową systemów Windows 7 i nowszych oraz dostępnej w Mac App Store.


Jak sprawdzę, czy mogę się połączyć z mojej lokalizacji?

Skorzystaj z połączenia testowego i zobacz, czy połączyłeś się z sesją i widzisz wyświetlaną w niej prezentację.


Jak pokazać trenerowi mój ekran, żeby skonsultować wątpliwości związane z realizacją ćwiczeń?

Trener, dzięki zainstalowanemu oprogramowaniu, będzie mógł uzyskać podgląd pulpitu laboratorium, do którego łączysz się ze swojego komputera i będzie widział nad czym pracujesz, a Ty będziesz mógł skonsultować swoje wątpliwości.


Pobierz ulotkę


Jesteś zdecydowany? Skontaktuj się z nami.


tel. 800 30 30 30

e-mail: academy@assecods.pl

192.168.13.244 z r: 192.168.13.244