Menu
Zamknij menu
Zaloguj się

Wirtualna Klasa to szkolenie online z instruktorem, na którym zdobywasz wiedzę z wybranego zakresu, np. programowania, metodyk i dobrych praktyk. Szkolenia online, tak jak szkolenia tradycyjne, są prowadzone przez trenera, który wyświetla prezentację, a Ty w każdym momencie możesz zadawać pytania, widzisz i słyszysz także innych uczestników, możesz z nimi pracować w podgrupach, korzystać z pytań testowych i ankiet online. Do Twojej dyspozycji są materiały szkoleniowe, z których korzystasz w dowolnym czasie, także po szkoleniu. Na kursie online możesz zdobyć certyfikat, poświadczający nabycie wiedzy i umiejętności, który będzie ważny, tak jak ten otrzymany na szkoleniu stacjonarnym.

Teraz możesz uczestniczyć w szkoleniu online z dowolnego miejsca! Wiemy, że fizyczna obecność uczestnika na sali szkoleniowej nie zawsze jest możliwa…

sytuacje wyjątkowe, ograniczenia prywatne, zawodowe…

duża odległość…

wysokie koszty podróży…

Jakie technologie będą wspierać Twój udział w szkoleniach online?

Wirtualna Klasa

zapewnia udział w szkoleniu online, pełną interakcję z instruktorem oraz innymi uczestnikami, dzięki wykorzystaniu nagradzanej platformy pracy grupowej CISCO. Przed szkoleniem uzyskasz instrukcję, która krok po kroku poprowadzi Cię i wskaże, jak dołączyć do Wirtualnej Klasy.

Dźwięk i obraz

z kamer, mikrofonów i ekranu na urządzeniu trenera i urządzeniach uczestników są transmitowane przez sprawdzone narzędzie oparte o chmurę CISCO.

Środowisko szkoleniowe

z chwilą rozpoczęcia szkolenia uzyskujesz dostęp do platformy komunikacyjnej firmy CISCO, stworzonej specjalnie do celów szkoleniowych. Znajdziesz w niej udostępniane przez trenera prezentacje, pliki, notatki z tablic oraz quizy.

Chcesz, żebyśmy przeprowadzili
dla Twojego
zespołu szkolenie
w innym miejscu?

Wirtualna Klasa – jak to działa?

 • Jak wygląda Twoja obecność w Wirtualnej Klasie?

  Jesteś w dowolnym wybranym przez siebie miejscu z dostępem do Internetu i łączysz się ze swojego urządzenia (notebook, tablet, PC) z naszą nowoczesną i niezawodną infrastrukturą.

 • Jak się widzimy na szkoleniu online?

  Gdy włączysz kamerę na swoim urządzeniu – trener oraz inni uczestnicy szkolenia zobaczą Cię na swoich ekranach, a Ty na swoim zobaczysz trenera, pozostałych uczestników lub ich awatary.

 • Jak rozmawiasz z innymi osobami w na kursie online?

  Aktywujesz mikrofon i zaczynasz mówić, to wystarczy by trener i pozostali uczestnicy Cię usłyszeli.

 • Jak śledzisz przebieg szkolenia online?

  Na swoim ekranie widzisz prezentację lub inne treści wyświetlane przez trenera. W czasie rzeczywistym obserwujesz również obraz z wirtualnej tablicy. Ty także możesz coś narysować lub napisać za pomocą ekranu dotykowego lub myszki w swoim urządzeniu.

 • Jak trener wspiera Cię w ćwiczeniach informatycznych?

  Udostępniasz trenerowi swój pulpit, jeżeli potrzebujesz konsultacji lub wsparcia w wykonaniu zadania (szczególnie dotyczy to szkoleń, w których uczymy technologii IT). W tym czasie rozmawiasz z trenerem głosowo lub na czacie.

 • Jak zrealizujesz laboratoria praktyczne?

  Uzyskasz dostęp zdalny do takiego samego laboratorium, jakie jest wykorzystywane na szkoleniu w klasie.

 • Jak pracujesz w podgrupach?

  Oprogramowanie wspierające Cię w szkoleniu, pozwala w łatwy sposób realizować zadania w podzespołach. Każdy zespół może prezentować wyniki swojej pracy na forum całej grupy.

 • Jak możesz upewnić się, że wszystko rozumiesz?

  W trakcie szkolenia trener udostępni Ci pytania kontrolne lub quizy, dzięki którym na bieżąco możesz sprawdzać czy rozumiesz przekazywane treści merytoryczne.

 • Jak uzyskasz materiały szkoleniowe?

  Materiały są do Twojej dyspozycji w tej samej formie, jak na szkoleniu tradycyjnym (elektronicznej lub papierowej). Ich papierową wersję otrzymasz kurierem przed szkoleniem.

 • Jak uzyskasz dostęp do notatek ze szkolenia online?

  W trakcie i po szkoleniu będziesz miał dostęp do zapisu wszystkich tablic, z których korzystał trener i innych adnotacji, np. zrobionych na slajdach.

Sprawdź terminy szkoleń w Wirtualnej Klasie

+310

zbliżających się szkoleń

Terminarz Szkoleń