Wirtualna Klasa
Dołącz do Wirtualnej Klasy Asseco Academy!
Tutaj podniesiesz swoje kompetencje bez wychodzenia z domu.

Wirtualna Klasa w niższej cenie w Asseco Academy
Sprawdź terminy naszych szkoleń!


Wirtualna Klasa

To szkolenie online z instruktorem, na którym zdobywasz wiedzę z wybranego zakresu, np. programowania, metodyk i dobrych praktyk. Tak, jak na szkoleniu tradycyjnym, trener wyświetla prezentację, a Ty w każdym momencie możesz zadawać pytania, widzisz i słyszysz także innych uczestników. Do Twojej dyspozycji są materiały szkoleniowe, z których korzystasz w dowolnym czasie, także po szkoleniu.


Teraz możesz uczestniczyć w szkoleniu z dowolnego miejsca!

Wiemy, że fizyczna obecność uczestnika na sali szkoleniowej nie zawsze jest możliwa…
sytuacje wyjątkowe, ograniczenia prywatne, zawodowe…duża odległość…wysokie koszty podróży…
Wirtualna Klasa - jak to działa?

Jak wygląda Twoja obecność w klasie?

Jesteś w dowolnym wybranym przez siebie miejscu z dostępem do Internetu. Ty łączysz się z naszą nowoczesną i niezawodną infrastrukturą, a my zapewniamy wysoką jakość połączenia z Twojego urządzenia (notebook, tablet, PC).

Jak się widzimy?

Gdy włączysz kamerę na swoim urządzeniu – trener oraz inni uczestnicy szkolenia zobaczą Cię na swoich ekranach, a Ty na swoim zobaczysz trenera, pozostałych uczestników lub ich awatary.

Jak rozmawiasz z osobami w klasie?

Aktywujesz mikrofon i zaczynasz mówić, to wystarczy by trener i pozostali uczestnicy Cię usłyszeli.

Jak śledzisz przebieg szkolenia?

Na swoim ekranie widzisz prezentację lub inne treści wyświetlane przez trenera. W czasie rzeczywistym obserwujesz również obraz z wirtualnej tablicy. Ty także możesz coś narysować lub napisać za pomocą ekranu dotykowego lub myszki w swoim urządzeniu.

Jak trener wspiera Cię w ćwiczeniach?

Udostępniasz trenerowi swój pulpit, jeżeli potrzebujesz konsultacji lub wsparcia w wykonaniu zadania (szczególnie dotyczy to szkoleń, w których uczymy technologii IT). W tym czasie rozmawiasz z trenerem głosowo lub na czacie.

Jak uzyskasz materiały szkoleniowe?

Materiały są do Twojej dyspozycji w tej samej formie, jak na szkoleniu tradycyjnym (elektronicznej lub papierowej). Ich papierową wersję otrzymasz kurierem przed szkoleniem.

Jak zrealizujesz laboratoria praktyczne?

Uzyskasz dostęp zdalny do takiego samego laboratorium, jakie jest wykorzystywane na szkoleniu w klasie.

Jak uzyskasz dostęp do notatek ze szkolenia?

W trakcie i po szkoleniu będziesz miał dostęp do zapisu wszystkich tablic, z których korzystał trener i innych adnotacji, np. zrobionych na slajdach.


Jakie technologie będą wspierać Twój udział w szkoleniu?

Wirtualna Klasa zapewnia udział w szkoleniu online, pełną interakcję z instruktorem oraz innymi uczestnikami, dzięki wykorzystaniu nagradzanej platformy pracy grupowej CISCO. Przed szkoleniem uzyskasz instrukcję, która krok po kroku poprowadzi Cię i wskaże, jak dołączyć do Wirtualnej Klasy.


Dźwięk i obraz z kamer, mikrofonów i ekranu na urządzeniu trenera i urządzeniach uczestników są transmitowane przez sprawdzone narzędzie oparte o chmurę CISCO.


Środowisko szkoleniowe. Z chwilą otrzymania zaproszenia na szkolenie, uzyskasz dostęp do obszaru roboczego, chmury CISCO, która będzie do twojej dyspozycji. W niej znajdziesz udostępniane przez trenera pliki, migawki ekranów czy notatki z tablicy. Do wszystkich materiałów możesz sięgnąć także po szkoleniu.


Co zyskujesz, dzięki nauce w Wirtualnej Klasie?


  • Dostęp do szkolenia z miejsca, w którym się aktualnie znajdujesz: biuro, hotel, dom.
  • Oszczędność czasu i pieniędzy związanych m.in. z dojazdem na szkolenie, hotelem czy wyżywieniem.
  • Możliwość skupienia się na zdobywaniu wiedzy, w pełnej interakcji z trenerem prowadzącym szkolenie.
  • Pełen dostęp do materiałów i laboratoriów wykorzystywanych podczas szkolenia.


Sprawdź terminy naszych szkoleń w Wirtualnej Klasie!


Terminy szkoleń


Oferowane szkolenia wirtualne i szkolenia na życzenie realizowane przez naszego partnera:Szkolenia Oracle Live Virtual Class (LVC)


To szkolenia online na żywo z trenerem, realizowane w języku angielskim i dostępne z każdego miejsca za pośrednictwem Internetu.


Sprawdź terminy szkoleń LVC
Szkolenia Oracle Training on Demand (TOD)


To szkolenia online, obejmujące nagrania trenerów, które można przeszukiwać, pod katem słów kluczowych. Uczestnicy mają dostęp do laboratoriów i możliwość zadawania pytań ekspertom Oracle. Szkolenia są dostępne w języku angielskim przez okres 90 dni 7/24.


Sprawdź szkolenia TOD


FAQ

Jakie są wymagania dotyczące sprzętu i oprogramowania przy korzystaniu z Wirtualnej Klasy?

W szkoleniu w Wirtualnej Klasie uczestniczysz korzystając z aplikacji Webex Teams, dlatego Twoje urządzenie (PC, tablet) powinno spełniać wymagania sprzętowe określone tutaj. W skrócie: ogromna część urządzeń opartych o systemy Windows 7 lub nowszy, MacOC, Android, wyposażonych w kamerę i mikrofon spełnia te wymagania. Aby to sprawdzić możesz też pobrać aplikację Webex Teams i skontaktować się z nami, żeby umówić się na połączenie testowe. Po zapisaniu na szkolenie wraz z informacjami organizacyjnymi otrzymasz propozycję przeprowadzenia połączenia testowego. W przypadku szkoleń technicznych (np. Microsoft, Oracle), w trakcie których łączysz się z laboratorium, korzystasz z aplikacji Podłączanie pulpitu zdalnego (Microsoft Remote Desktop), będącej składową systemów Windows 7 i nowszych oraz dostępnej w Mac App Store.


Jak sprawdzę, czy mogę się połączyć z mojej lokalizacji?

Skorzystaj z Narzędzia sprawdzania kondycji (Health Checker). W tym celu, w aplikacji Webex Teams kliknij swoje zdjęcie profilowe, wybierz Pomoc->Narzędzie sprawdzania kondycji. Narzędzie pokaże Ci, czy połączenie z usługami w chmurze działa poprawnie i będziesz mógł uczestniczyć w sesji szkoleniowej i czy w danym momencie wszystkie usługi chmury CISCO działają bez problemów. Jeżeli w bardzo sporadycznych przypadkach test połączenia z serwerem wskazuje błędy, oznacza to, że masz problem z dostępem do internetu lub Twój administrator blokuje określony ruch sieciowy. Upewnij się, czy masz dostęp do Internetu, a jeżeli tak, skontaktuj się ze swoim administratorem i poproś o umożliwienie połączenia, przekazując wytyczne. Jeżeli w bardzo sporadycznych przypadkach status Chmury CISCO wskazuje błędy, inżynierowie z CISCO niezwłocznie przystępują do ich naprawy. Informacje o statusie rozwiązywania problemu znajdziesz na stronie status.webex.com.


Jak pokazać trenerowi mój ekran, żeby skonsultować wątpliwości związane z realizację ćwiczeń?

Trener, dzięki zainstalowanemu oprogramowaniu, będzie mógł uzyskać podgląd pulpitu laboratorium, do którego łączysz się ze swojego komputera i będzie widział nad czym pracujesz, a Ty będziesz mógł skonsultować swoje wątpliwości.

Skontaktuj się z nami, a otrzymasz od nas rabat na szkolenie!


tel. 800 30 30 30

e-mail: academy@assecods.pl