Menu
Zamknij menu
Zaloguj się
Asseco Academy » Aktualności » Jesień w chmurach IT

Jesień w chmurach IT

Tej jesieni zapraszamy Was na kontynuację naszego cyklu bezpłatnych szkoleń autoryzowanych i webinariów dotyczących Chmur: Microsoft, AWS i Oracle. Przed nami 5 kolejnych wydarzeń.

Po szkoleniach z podstaw technologii Microsoft nadszedł czas na kolejny krok. Wspólnie z Markiem Krupą, ekspertem Asseco Academy, nauczycie się jak budować infrastrukturę IaaS w Chmurze Azure, a następnie zapewnić wysoką dostępność utworzonych rozwiązań. Zrealizujecie praktyczne ćwiczenia w chmurze, otrzymacie certyfikaty ukończenia szkoleń Microsoft.

To nie wszystko! Kontynuujemy cykl AWS Discovery Days. Tym razem Jarosław Zieliński, Certyfikowany trener AWS, posiadaczy tytułów AWS Community Hero i VMware vExpert, doradzi Wam jak zapewnić bezpieczeństwo Waszych rozwiązań w AWS Cloud oraz jak zaplanować i przeprowadzić dużej skali migracje do chmury Amazon. Po każdym z wydarzeń otrzymacie certyfikat AWS.

I na deser – Andrzej Groszek, trener autoryzowanych szkoleń Oracle, specjalizujący się w zagadnieniach Business Intelligence, pokaże Wam jak tworzyć rozwiązania oparte o Oracle Analytics Cloud. Uczestnicy webinaria otrzymają certyfikat Asseco Academy.

Dowiedz się więcej, klikając tutaj.

Czym zajmuje się Asseco?
Jakie są nasze mocne strony?
Poznaj jakość Asseco