Menu
Zamknij menu
Zaloguj się
Asseco Academy » Asseco Academy partnerem studiów podyplomowych

Asseco Academy partnerem
studiów podyplomowych
MBA Management 4.0

 Z dumą ogłaszamy swoje nowe partnerstwo z renomowanymi studiami dyplomowymi.
Współpraca ta stanowi krok milowy w umacnianiu roli Asseco Academy jako kluczowego gracza w dziedzinie edukacji i rozwoju zawodowego.

Dzięki temu partnerstwu studenci otrzymują dostęp do najnowocześniejszych narzędzi, technologii i rozwiązań, które oferujemy.
Poprzez swoje zaangażowanie w edukację, dążymy do wsparcia przyszłych liderów branży technologicznej.

Studia MBA Management 4.0 WSB Merito

Studia MBA Management 4.0 WSB Merito

Studia MBA Management 4.0 w trybie online został opracowany z myślą o menedżerach oraz liderach biznesu, którzy pragną dalszego rozwoju i zdobywania wiedzy z zakresu transformacji cyfrowej. Jego celem jest dostarczenie uczestnikom najnowszych informacji na temat trendów, które kształtują dzisiejszy świat biznesu. Zajęcia są szczególnie skoncentrowane na praktyce, umożliwiając uczestnikom rozwijanie umiejętności zarządzania w zróżnicowanym środowisku biznesowym epoki cyfrowej.

Studia MBA Management 4.0 online są specjalnie dedykowane dla:

Studia MBA Management 4.0 online są specjalnie dedykowane dla:

  • Członków kadry menedżerskiej średniego i niższego szczebla, którzy wspierają proces transformacji cyfrowej w swojej organizacji.
  • Właścicieli firm i osób zarządzających, którzy pragną wykorzystać koncepcje transformacji cyfrowej w swojej organizacji w celu budowania przewagi konkurencyjnej.
  • Menedżerów, którzy przygotowują się do roli takich jak Digital Transformation Officer, Chief Digital Officer czy Menedżer ds. wdrożeń w dziedzinie Gospodarki 4.0.

Chcesz z nami porozmawiać?

Zadzwoń do nas: tel. 801 30 30 30