Menu
Zamknij menu
Zaloguj się
Asseco Academy » Oferty » Autoryzowane szkolenia AWS

Dołącz do ekspertów chmury AWS!

Z nami podniesiesz swoje kompetencje

Autoryzowane szkolenia AWS

Autoryzowane szkolenia AWS

Asseco to nie tylko twórca innowacyjnych rozwiązań w chmurze. Dbając o kompleksowość naszej oferty Asseco Academy uzyskało status partnera szkoleniowego Amazon Web Services. Realizujemy autoryzowane szkolenia, które pomogą Twojej organizacji w zbudowaniu kompetencji w zakresie chmury Amazon Web Services.

Asseco Academy zaprasza do udziału w szkoleniach, zaprojektowanych przez ekspertów AWS z myślą o wzmocnieniu kompetencji ich uczestników niezależnie od poziomu na jakim się znajdują. Eksperci Asseco Academy to certyfikowani instruktorzy AWS, prowadzący praktyczne szkolenia, które wyposażą Ciebie lub Twój zespół w wiedzę i umiejętności w zakresie produktów i usług Amazon Web Services. Kompetencje zdobyte na szkoleniach dadzą Wam swobodę tworzenia innowacji i pewność osiągania rezultatów kluczowych dla organizacji.

Najbliższe szkolenia Amazon Web Services

Nawet do 50% ceny! A z kodem rabatowym dla uczestników webinariów jeszcze taniej… Sprawdź materiały po wydarzaniu i odszukaj swój kod rabatowy!

Dla kogo są autoryzowane szkolenia AWS?

Dla kogo są autoryzowane szkolenia AWS?

Szkolenia są dla wszystkich, którzy chcą zdobyć wiedzę i rozwinąć umiejętności w zakresie produktów i usług Amazon Web Services, m.in. dla:

 • Liderów Organizacji
 • Developerów
 • Architektów
 • Administratorów
 • Administratorów sieci
 • Inżynierów DevOps
 • Inżynierów bezpieczeństwa
 • Użytkowników biznesowych

Wybierz autoryzowane szkolenia AWS  Asseco Academy, partnera szkoleniowego Amazon Web Services.

Dlaczego organizacje wybierają autoryzowane szkolenia AWS?

Autoryzowane szkolenia opracowane przez ekspertów AWS, mogą pomóc Twojej organizacji w zbudowaniu kompetencji chmurowych, których potrzebujesz, aby przyspieszyć innowacje i osiągać cele biznesowe

Rozwiń swój zespół, dzięki szkoleniom stworzonym przez ekspertów AWS

 • Ucz się na przykładach wziętych z życia klientów AWS

  Autoryzowane szkolenia AWS pomogą rozwinąć Twój biznes, ponieważ wychodzą daleko poza samo przygotowanie do egzaminu i koncentrują się na zdobywaniu najbardziej potrzebnych kompetencji chmurowych. To jedyne szkolenia, które są tworzone przez AWS w oparciu o rzeczywiste scenariusze (case study) klientów AWS, dzięki czemu Twój zespół pozna na nich najlepsze praktyki dotyczące AWS Cloud.

 • Postaw na efektywność szkoleń w stacjonarnej lub wirtualnej klasie

  Akredytowani  instruktorzy AWS z praktycznym doświadczeniem, dbają o zaangażowanie uczestników, wykorzystując prezentacje, dyskusje oraz interaktywne laboratoria. Praca z trenerem pozwala zdobyć Twojemu zespołowi bezcenne praktyczne doświadczenie. Blisko 70% profesjonalistów IT uważa, że szkolenia w klasie są najbardziej efektywną formą nauki1.

 • Pozwól swojemu zespołowi rozwijać się razem

  Zamknięte szkolenia z instruktorem – ekspertem AWS pozwolą Twojemu zespołowi rozwinąć umiejętności i wspólnie koncentrować  się na wyzwaniach, które przed Wami stoją.

Zmieniaj swoją organizację, biegle wykorzystując potencjał chmury

 • Zbuduj kompetencje chmurowe swojego zespołu

  Zainwestuj w kompetencje chmurowe swojego zespołu i wspólnie wdrażajcie innowacje w organizacji. W ubiegłym roku 80% liderów IT zaakceptowało formalne szkolenia dla członków swojego zespołu1.

 • Upowszechnij wiedzę o rozwiązaniach chmurowych w całej organizacji

  Zapewnij w swojej firmie dostęp do szkoleń zarówno dla ról biznesowych (z podstaw) jak i technicznych (umiejętności chmurowe na wszystkich poziomach ), aby zespoły w organizacji komunikowały się w tym samym języku i rozumiały potencjał wynikający z zastosowań chmury.

 • Zbuduj z nami swoją strategię szkoleniową

  Pozwól nam pomóc Ci w stworzeniu planu szkoleniowego bazującego na potrzebach Twojego zespołu. Wspólnie zastanowimy się jakie szkolenia  będą adekwatne i jak uzupełnić je dostępnymi treściami cyfrowymi.

Zachęć, rozwiń i zatrzymaj swój zespół

 • Postaw na markę pracodawcy, który umożliwia rozwój i przyciągnij najlepszych

  Zapewnij pracownikom rozwój zawodowy poprzez doskonalenie ich umiejętności. Dzięki temu zabudujesz kompetentny i lojalny zespół oraz utrzymasz w organizacji najbardziej utalentowanych specjalistów cloud.

  45% decydentów w IT uważa, że główną przyczyną luk kompetencyjnych w ich zespołach są trudności związane z rekrutacją i utrzymaniem kandydatów z wymaganym doświadczeniem

  56% decydentów w IT mierzy się z tym wyzwaniem rozwijając kompetencje swoich zespołów1

  93% liderów IT w organizacjach zatrudniających certyfikowanych inżynierów AWS uważa, że decyzja o wpieraniu pracowników w uzyskaniu certyfikacji AWS wpływa pozytywnie na rekrutację, a 96% z nich zgadza się, że pozwala to utrzymać kadrę4.

 • Podnieś efektywność zespołu

  Wzmocnij potencjał swojego zespołu, by szybciej realizował projekty i sprawnie radził sobie z rozwiązywaniem problemów.

  70% profesjonalistów IT, którzy wzięli udział  w szkoleniach przygotowujących do certyfikacji wskazało, że dzięki temu zwiększyła się ich efektywność w pracy2, zaś 90% ankietowanych decydentów w obszarze IT zgadza  ze stwierdzeniem, że zaangażowanie certyfikowanych inżynierów AWS sprawia, że zespoły chmurowe stały się bardziej  produktywne4.

 • Zwiększ satysfakcję z codziennej pracy

  Wypełnij luki kompetencyjne swoich pracowników, zapewniając im  większą satysfakcję z codziennych obowiązków. Profesjonaliści IT, którzy uczestniczyli w szkoleniach są o 30% bardziej zadowoleni z pracy od tych, którzy się nie szkolili2.

 • Zapewnij sobie zwrot z inwestycji

  Zainwestuj w swój zespół i spraw, by stał się bardziej innowacyjny i wydajny. Szacowany koszt przekwalifikowania obecnego pracownika jest o 23% niższy od zatrudnienia nowego.2.

Chcesz z nami porozmawiać?

Zadzwoń do nas: tel. 801 30 30 30

Czym zajmuje się Asseco?
Jakie są nasze mocne strony?
Poznaj jakość Asseco