Menu
Zamknij menu
Zaloguj się
Asseco Academy » Webinar » AWS DISCOVERY DAY – Cloud Practitioner Essentials

AWS DISCOVERY DAY:
Cloud Practitioner Essentials

Zapraszamy na oficjalne wydarzenie AWS Discovery Day!

Zapraszamy na oficjalne wydarzenie AWS Discovery Day!

AWS Discovery Day – Cloud Practitioner Essentials to bezpłatne wirtualne wydarzenie, na którym uczestnicy mogą poznać podstawowe koncepcje chmury AWS oraz jej kluczowe usługi. Szczególnie zapraszamy początkujących, w tym dla profesjonalistów IT, którzy chcą poznać podstawowe usługi chmury AWS, a także dla menadżerów i profesjonalistów spoza świata IT, którzy chcą dowiedzieć się, jak Amazon Cloud może pomóc w usprawnieniu procesów w organizacji.

Uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia wydarzenia wydany przez AWS. Program wydarzenia obejmuje wprowadzenie do chmury obliczeniowej i AWS, przegląd kluczowych usług w chmurze AWS oraz bezpieczeństwo i zapewnienie zgodności z politykami (compliance) w chmurze AWS.

Szkolenie z certyfikatem!

Szkolenie z certyfikatem!

Data: 07.03 (wtorek)
Godzina: 17:00-20:00
Prowadzący: Jarosław Zieliński

Dla uczestników wydarzenia przewidujemy specjalne kody rabatowe
na szkolenia AWS.

Zarejestruj się
Prowadzący

Prowadzący

Jarosław Zieliński

Konsultant IT z 20 letnim stażem. Pracował w projektach związanych z sieciami komputerowymi, chmurą prywatną i publiczną, migracją do chmury oraz monitorowaniem infrastruktury IT. Wspiera klientów w ich drodze do chmury. Posiadacz wielu certyfikatów i jeden z nielicznych w Polsce posiadaczy tytułów AWS Community Hero i VMware vExpert. Lider AWS User Group Poland, członek rady programowej konferencji: PLNOG and Cloudyna. Inicjator Cloud & Data Center Day – największego darmowego wydarzenia IT w Polsce, stworzonego przez entuzjastów chmury dla środowiska IT. Na co dzień: trener, architekt IT, wykładowca akademicki, mówca na konferencjach i autor artykułów dla profesjonalistów. Jest entuzjastą: IoT, inteligentnych domów i dobrej kawy.

Szkolenia powiązane z tematem

Przepraszamy, brak artykułów w wybranej kategorii.

Wybierz Asseco Academy

Wybierz Asseco Academy

Od ponad 30 lat wspieramy pracowników w budowaniu ich karier zawodowych oraz organizacje naszych klientów w zwiększaniu efektywności funkcjonowania. Dostarczamy zarówno szkolenia jak również inne usługi rozwojowe, w tym projektowane specjalnie dla konkretnego klienta. Jesteśmy największym dostawcą usług szkoleniowych według raportu Computerworld TOP200.

Czym zajmuje się Asseco?
Jakie są nasze mocne strony?
Poznaj jakość Asseco