Menu
Zamknij menu
Zaloguj się
Asseco Academy » Webinar » AWS DISCOVERY DAY – Securing Your AWS Cloud

AWS DISCOVERY DAY:
Securing Your AWS Cloud

Zapraszamy na oficjalne wydarzenie AWS!

Zapraszamy na oficjalne wydarzenie AWS!

Securing Your AWS Cloud, to przygotowane przez AWS krótkie szkolenie, w trakcie którego certyfikowany trener AWS przedstawi szereg usług AWS pozwalających poprawić bezpieczeństwo Twojej organizacji. Na szkoleniu poznasz różne aspekty projektowania bezpieczeństwa, które pozwolą Ci przyjąć odpowiednie dla Ciebie podejście do zabezpieczenia Twoich zasobów w Amazon Cloud.

Po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat AWS.

Szkolenie z certyfikatem!

Szkolenie z certyfikatem!

Data: 28.06 (wtorek)
Godzina: 17:00
Prowadzący: Jarosław Zieliński

Dla 50 osób, które zarejestrują się jako pierwsze i będą uczestniczyły w wydarzeniu (otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia) mamy kody rabatowe uprawniające do 50% zniżki na egzamin AWS Certified Cloud Practitioner! Szczegółowe warunki tej promocji dostępne są pod tym adresem >> link

Zapisz się
Prowadzący

Prowadzący

Jarosław Zieliński

Konsultant IT z 20 letnim stażem. Pracował w projektach związanych z sieciami komputerowymi, chmurą prywatną i publiczną, migracją do chmury oraz monitorowaniem infrastruktury IT. Wspiera klientów w ich drodze do chmury. Posiadacz wielu certyfikatów i jeden z nielicznych w Polsce posiadaczy tytułów AWS Community Hero i VMware vExpert. Lider AWS User Group Poland, członek rady programowej konferencji: PLNOG and Cloudyna. Inicjator Cloud & Data Center Day – największego darmowego wydarzenia IT w Polsce, stworzonego przez entuzjastów chmury dla środowiska IT. Na co dzień: trener, architekt IT, wykładowca akademicki, mówca na konferencjach i autor artykułów dla profesjonalistów. Jest entuzjastą: IoT, inteligentnych domów i dobrej kawy.

Szkolenia powiązane z tematem

Wybierz Asseco Academy

Wybierz Asseco Academy

Od ponad 30 lat wspieramy pracowników w budowaniu ich karier zawodowych oraz organizacje naszych klientów w zwiększaniu efektywności funkcjonowania. Dostarczamy zarówno szkolenia jak również inne usługi rozwojowe, w tym projektowane specjalnie dla konkretnego klienta. Jesteśmy największym dostawcą usług szkoleniowych według raportu Computerworld TOP200.

Czym zajmuje się Asseco?
Jakie są nasze mocne strony?
Poznaj jakość Asseco