Menu
Zamknij menu
Zaloguj się
Asseco Academy » Webinar » Czy Twoją firmę stać na straty spowodowane atakami na systemy IT? | Obejrzyj nagranie

Czy Twoją firmę stać na straty
spowodowane atakami na systemy IT?

Obejrzyj nagranie z webinaru!

Dziękujemy za udział!

Dziękujemy za udział!

Zarządzanie bezpieczeństwem informacji przestało być domeną wąskiej grupy specjalistów. Organizacje powinny traktować bezpieczeństwo jako integralny i strategiczny komponent usług opartych na technologiach IT.

Dlatego profesjonaliści IT oraz biznesowi właściciele cyfrowych usług powinni wiedzieć, jak zidentyfikować ryzyka związane z bezpieczeństwem i znać najlepsze praktyki i standardy audytu bezpieczeństwa IT.

Nagranie webinaru

Podczas webinarium:

Podczas webinarium:

  • Dowiesz się, co grozi organizacji, gdy nie zadba o bezpieczeństwo IT.
  • Przekonasz się, jak bardzo wiedza dotyczącą zarządzania bezpieczeństwem informacji i audytu bezpieczeństwa jest potrzebna na każdym poziomie organizacji.
  • Porozmawiamy o tym, jak budować dobre relacje Biznes – Bezpieczeństwo IT, czego wymagamy od siebie, czego od partnerów, jakie są zależności między zespołami oraz zakresy odpowiedzialności.
Prowadzący

Prowadzący

Jakub Wojtasz

Konsultant i ekspert do spraw cyberbezpieczeństwa (CISSP, CCSP, CEH), architekt systemów informatycznych (CISSP-ISSAP), audytor (CISA) i administrator (MCSE, MCITP, RHCE, RHCVA) z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży IT. Trener z zakresu bezpieczeństwa informatycznego, akredytowany trener ISACA (CISA), Microsoft (MCT) oraz EC-Council (CEH). Na co dzień pełni funkcję Chapter Leada globalnych usług katalogowych w międzynarodowej instytucji finansowej. Prowadzi też wykłady i seminaria z zakresu bezpieczeństwa informatycznego. Obszary specjalizacji: Audyty bezpieczeństwa, Ocena bezpieczeństwa i doradztwo, Komunikacja i współpraca, Coaching i mentoring, Budowanie zespołów, Szkolenie i edukacja, Cloud computing i inne.

Prowadzący

Prowadzący

Michał Florys

Menedżer obszaru biznesowego odpowiedzialny za zarządzanie usługami IT i bezpieczeństwo informacji. Akredytowany trener ITIL, DevOps, Agile Service Management i Lean IT. Ekspert ITSM, menedżer produktu i projektów z 20-letnim doświadczeniem zawodowym
ze szczególnym uwzględnieniem ITSM, transformacji cyfrowej, bimodalnego IT, ruchu DevOps, myślenia Lean, zmiany organizacyjnej
i kulturowej. Trener z blisko 10 000 przeszkolonymi osobami.
Prelegent na licznych webinarach i konferencjach. Autor artykułów prasowych.

Zobacz szkolenia powiązanie z tematem

Wybierz Asseco Academy

Wybierz Asseco Academy

Od ponad 30 lat wspieramy pracowników w budowaniu ich karier zawodowych oraz organizacje naszych klientów w zwiększaniu efektywności funkcjonowania. Dostarczamy zarówno szkolenia jak również inne usługi rozwojowe, w tym projektowane specjalnie dla konkretnego klienta. Jesteśmy największym dostawcą usług szkoleniowych według raportu Computerworld TOP200.

Czym zajmuje się Asseco?
Jakie są nasze mocne strony?
Poznaj jakość Asseco