Menu
Zamknij menu
Zaloguj się
Asseco Academy » Webinar » Cyberbezpieczeństwo na czasie

Cyberbezpieczeństwo na czasie

Data: 4 lipca 2024
Godzina: 18:00 – 19:30
Prowadzący: Artur Grygoruk
Gość specjalny: Santosh Kumar Singh (EC-Council)

Obejrzyj nagranie

Obecnie, w czasach sztucznej inteligencji, mamy znacznie więcej wyzwań związanych z przeprowadzaniem ataków cyberbezpieczeństwa na krytyczną infrastrukturę biznesową.
Sztuczna inteligencja otwiera wiele możliwości dla tzw. White-Hats (specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa), ale też Black-Hats (crackerów i cyberprzestępców).

Na całe szczęście, nie jesteśmy bezsilni. Są nowe regulacje – DORA i NIS2. Są nowe narzędzia i techniki do identyfikacji, wykrywania, ochrony i zapobiegania cyber zagrożeniom już na wczesnym etapie cyklu życia rozwoju systemu/ produktu/ usługi. Chcemy promować dobre praktyki w obszarze cyberbezpieczeństwa.

Gościem na webinarze będzie Santosh Kumar Singh reprezentujący naszego Partnera EC-Council, globalnego dostawcy szkoleń i warsztatów z cyberbezpieczeństwa. Ten fragment webinaru będzie prowadzony w języku angielskim i referowany przez prowadzącego na język polski.

Webinar jest dedykowany szczególnie specjalistom ds. cyberbezpieczeństwa oraz osobom aspirującym do tej roli, administratorom sieci i IT, inżynierom systemowym, pracownikom SOC, administratorom witryn www oraz pracownikom IT dążącym do pogłębiania swojej wiedzy i umiejętności w obszarze cyberbezpieczeństwa.