Menu
Zamknij menu
Zaloguj się
Asseco Academy » Webinar » Wszystko o maszynach wirtualnych w chmurze Azure – Bezpłatny webinar

Wszystko o maszynach
wirtualnych w chmurze Azure

Zdobądź certyfikat Microsoft!

Zdobądź certyfikat Microsoft!

W naszym cyklu bezpłatnych szkoleń dotyczących chmur obliczeniowych tak dobieramy treści autoryzowanych szkoleń Microsoft, by przekazać Wam konkretny kawałek wiedzy na ważne tematy. Tym razem skupiamy się na wątku maszyn wirtualnych w chmurze Azure: konfiguracja, połączenia sieciowe, bezpieczeństwo, backup.

Szkolenie jest całkowicie bezpłatne.

Uczestnicy obecni na obu częściach wydarzenia otrzymają certyfikat ukończenia autoryzowanego szkolenia Microsoft.

Serdecznie zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy!

Data: 28.03 (I część), 30.03 (II część)
Godzina: 16:30-20:00
Prowadzący: Marek Krupa

Przy dołączaniu do obu sesji prosimy konsekwentnie korzystać z poświadczeń użytych do rejestracji na webinar. Jest to warunek umożliwiający identyfikację Państwa obecności i wydanie certyfikatu ukończenia szkolenia.

Zapisz się
Prowadzący

Prowadzący

Marek Krupa

Konsultant, wdrożeniowiec i trener szkoleń informatycznych z ponad 15-letnim stażem, ekspert w dziedzinie technologii firmy Microsoft: dawniej Windows Server i Active Directory zaś obecnie Azure i Microsoft 365. Główne zainteresowania to Modern Workplace i bezpieczeństwo danych. Posiada m.in. tytuły: MCSA, MCSE, MCITP, MCTS, które uzyskał zdając ponad 40 egzaminów certyfikacyjnych. Od 2006 roku certyfikowany trener Microsoft (MCT). Autor artykułów na portalach branżowych (wss.pl, technet), ekspert i prelegent na konferencjach, dwukrotnie uhonorowany przez firmę Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP).

Szkolenia powiązane z tematem

Przepraszamy, brak artykułów w wybranej kategorii.

Wybierz Asseco Academy

Wybierz Asseco Academy

Od ponad 30 lat wspieramy pracowników w budowaniu ich karier zawodowych oraz organizacje naszych klientów w zwiększaniu efektywności funkcjonowania. Dostarczamy zarówno szkolenia jak również inne usługi rozwojowe, w tym projektowane specjalnie dla konkretnego klienta. Jesteśmy największym dostawcą usług szkoleniowych według raportu Computerworld TOP200.

Czym zajmuje się Asseco?
Jakie są nasze mocne strony?
Poznaj jakość Asseco